Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Teemwu

Gdzie kupić domenę/domeny?

Polecane posty

Proste pytanie - chciałbym kupić domenę/domeny w firmie, która jest w stanie zagwarantować mi, że wszelkie operacje związane z domeną np. transfer, zmianę właściciela itp. będę mógł wykonać online bez wysyłania zbędnych papierów tradycyjną pocztą. Co ważne, chciałbym, żeby była możliwość zaawansowanej edycji rekordów DNS (MX etc.) bez konieczności posiadania hostingu w tej firmie.

Edytowano przez Teemwu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ovh.pl/domeny/

 

Nie jestem tylko pewny jak wyglądają procedury, ale z tego co patrzę wszystkie papierki wystarczy wysłać mailowo.

 

 

Reszta punktów spełniona.

 

OVH wymaga papierków by od nich uzyskac authinfo.

 

http://www.ovh.pl/cgi-bin/procedure/procedureChangeOwner.cgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie jestem tylko pewny jak wyglądają procedury, ale z tego co patrzę wszystkie papierki wystarczy wysłać mailowo.

Poleciłeś największego znanego mi biurokratę. Nigdy nie zapomnę klikania, wypełniania, drukowania i wysłania ponad 60 kartek (domen).... pain in the ass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH milion papierow!!! Wszystkie domeny powoli przenosze do masternet pare zl drozej a jaka wygoda!!

 

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy kupowaniu domeny polecam sprawdzić cenę odnowienia domeny na kolejny rok. OVH ma chyba najlepsze ceny na rynku i całkiem przyzwoity support (przynajmniej jeśli chodzi o domeny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×