Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartosz Kraszewski

e-Wojna Poszukuje sponsora

Polecane posty

Witam

Otóż Jesteśmy klanem BF3 oraz MOHW

Jesteśmy ambitnym klanem ,co tydzień gramy spara oraz mamy treningi .Jest nas około 40 członków.Posiadamy własną stronę www oraz 2 serwery do gier Battlefield 3 oraz MoHW i Serwer TS3 .

Nasz adres strony e-wojna.cba.pl/ oraz ewojna.fora24.pl

Nasz TS3 e-wojna.4np.de

Nasze Serwery

1)http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/show/4eb61b1a-5a6b-40cc-b7dc-0335ddb67f49/E-wojna/

2)http://battlelog.battlefield.com/mohw/pl/servers/show/23f3582c-c2b8-4af5-af23-a43d6acfa392/e-wojna/

Oczekujemy :

-Sponsoring 16 slotowego serwera do Gry BF3

-Domenę .pl

Zapewniamy

-Reklamę naszego Sponsora

Pozdrawiam BuBu24_Pl

Info

gg-1873244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tydzień gramy spara oraz mamy treningi

"spara" - Co ten wyraz znaczy? Szukałem w słowniku i nie znalazłem.

 

Jest nas około 40 członków.

 

Nawet nie wiesz ile jest członków klanu ?

Otóż Jesteśmy klanem BF3 oraz MOHW

[...]

Jest nas

[...]

Pozdrawiam BuBu24_Pl

Jesteście czy jesteś?

 

Info

gg-1873244

Widzę pełen profesjonalizm.

 

 

P.S. http://netshoot.pl/pokaz-promocje/ (na dole strony)

Edytowano przez Dawid Stanowski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dawid

Spar to inaczej pojedynek między dwoma i więcej klanów - wiem to bo gram w Wolfensteina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tutaj na codzień nie operuje się "klanowym" slangiem, tylko w miarę normalnym językiem... To nie forum klanowe, jeno branżowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samu

Możesz zobaczyć na nasze statystyki bo ogólnie ze statystyk z bf3 i MoHW nie da sie popatrzeć na staty (Tak mi się wydaje)

Wartość reklamy jest taka że posiadamy "rozkręcone " serwery (dużo graczy) oraz chęć przynależności do naszego plutonu.Narazie to przychodzi mi do głowy na argument ale jak ktoś się zdecyduje to się przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie to zawsze dziwiło jak 40 chłopa nie da rady wyskrobać 12 zeta na domenę, czy nawet 80 zł. miesięcznie na serwer,

przecież to raptem 2 zł. na łeb, niech mi nikt nie mówi że to dużo, ja rozumiem zorganizować fajną stronę, klan, serwer do gry

i oferować jakieś reklamy i z tej kasy utrzymywać biznes, nie da się to trza zamknąć albo samemu zapłacić za zabawę, proste

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bartosz Kraszewski

 

To, że obecnie gra 10 czy nawet 50 osób nie wskazuje wartości reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Edart skąd wiesz że te serwery które już stoją (TS3,MoHW,BF3) same się płacą ? Klan jest darmowy nie przyjmuje graczy którzy muszą zapłacić ponieważ daje przykład ktoś nie tych 2zł.Chcemy by ktoś zasponsorował nam serwer do gry BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, chyba też dam ogłoszenie aby mi ktoś serwery sponsorował, bo też nie chcę ich sam płacić,

a i jeszcze chętnie proszę o zgłoszenie na pw sponsora co by mi zasponsorował co tydzień małe 0,7 whiskacza, bo lubię ,

ale nie chce sam kupować, tylko chce aby mi ktoś co tydzień postawił, więc proszę śmiało pisać na pw i nie czaić się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Idę zaraz założyć klan ze stroną i forum, a następnie poszukam jelenia :-)

O ile poszukiwania serwerów TS3 mogę zrozumieć, tak tego już niekoniecznie, zwłaszcza, że ani popularności, ani ruchu tu nie widać.

 

 

PS. Poprawcie sobie przyciski do facebooka, twittera i youtube'a, bo coś nie banglają :)

PS2. Na forum rzeczywiście ogromny ruch, aż świszczy.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmieniać nazwy takich tematów z "szukam sponsora" na "szukam jelenia", łatwiej będzie mi filtrować te tematy.

 

Przejdźmy do konkretów. Nie macie domeny, nie macie serwera,

 

 

Patrzę na tego Waszego TS'a, cena 10 euro / miesiąc w tej firmie u której się hostujecie, wychodzi z tego ~40 zł / miesiąc. Nie wiem czy wiesz, ale dopłacasz do tego 10 zł na miesiąc i masz już naprawdę porządnego kimsufi w OVH, który w pełni wystarczy jako serwer 16-slotowy.

 

A jeśli też "ktoś" Wam "sponsoruje" tego TS'a to powiedźcie temu komuś, że VPS na OpenVZ za 19 zł wyjdzie 2x taniej, 2x bardziej wydajnie i jak się uprzecie to nawet serwer też na nim pójdzie postawić. Wystarczy chcieć.

 

Wnioski? Zero jakiejkolwiek wartości, tak jak moi poprzednicy wspomnieli nie macie nic, co mogłoby zainteresować potencjalnego "sponsora".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na tego Waszego TS'a, cena 10 euro / miesiąc w tej firmie u której się hostujecie, wychodzi z tego ~40 zł / miesiąc. Nie wiem czy wiesz, ale dopłacasz do tego 10 zł na miesiąc i masz już naprawdę porządnego kimsufi w OVH, który w pełni wystarczy jako serwer 16-slotowy.

 

A jeśli też "ktoś" Wam "sponsoruje" tego TS'a to powiedźcie temu komuś, że VPS na OpenVZ za 19 zł wyjdzie 2x taniej, 2x bardziej wydajnie i jak się uprzecie to nawet serwer też na nim pójdzie postawić. Wystarczy chcieć.

Tu akurat lekka przesada. Za 50 zł to nie jest "naprawde porządny" kimsufi tylko najgorszy z możliwych. Zarówno na tym jak i na vpsie za 19 zł nie postawi się serwera bf3, ts i do tego jeszcze strony i forum.

 

W ogóle zdaje się, że do bf3 nie ma możliwości stawiania własnego serwera. Wszystko odbywa się przez autoryzowanych dystrybutorów EA/DICE. Nawet kupić taki serwer można tylko przez http://g4g.pl. Tak to jest jak chce się pomagać na siłę :D

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Cały mój TS na te 200 osób zużywa jakieś 20% CPU, php się ogranicza do 5% CPU, a cała reszta zostaje na serwer. Myślę, że jakby dobrze zoptymalizować to w cale by najgorzej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że jak tych osób nie stać na serwer, to co oni kupią od sponsora jak nie mają kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie taka dygresja, skoro mam forum sieć serwerów gier 2-2,5k uu/dzień 10-15k wyświetleń to co ja powinienem oczekiwać od sponsora? Dedyka? hrhr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×