Skocz do zawartości
Czarek Wenta

GamerView.pl - Portal o grach i nowościach technologicznych

Polecane posty

logo.png

Serdecznie zapraszam do oceny http://gamerview.pl!

 

Celem projektu jest stworzenie jedynego w swoim rodzaju portalu udostępniającego nowości ze świata Gier oraz Technologi , gromadzącego i tworzącego społeczność graczy, osób interesujących się IT . Dołożyliśmy wszelkich starań aby portal oferował jak najwięcej możliwości.

 

GamerView udostępni do waszej dyspozycji kilka serwerów do różnego rodzaju gier na których będzie mogła gromadzić się społeczność naszego Portalu. Funkcje portalu można by wymieniać dość długo ale tutaj wymienię tylko kilka istotnych: Jedną z funkcji serwisu będą Blogi dla użytkowników na których użytkownicy będą mogli pisać „o wszystkim i o niczym” , Użytkownicy będą mogli pisać ze sobą wiadomości ,

 

Serwis będzie posiadł Forum tematyczne na którym społeczność będzie się spotykała i dyskutowała, Jest to tylko kilka z dostępnych funkcji dla naszej społeczności .

 

Pozostałymi ważnymi częściami serwisu będą publikacje ze strony Redaktorów tzn. Newsy,Wywiady,Poradniki,Wideo-Recenzje,Oceny dotyczące tematyki naszego serwisu.

 

 

Artykuły umieszczane w naszym serwisie będą pisanie starannie i dostarczać będą najcenniejszych informacji związanych ze swoim tematem. Moderatorzy serwisu będą dbali o to aby panował na nim porządek i ład . Ja będę pilnował tego aby nasz Portal nie miał sobie nic do zarzucenia od strony funkcjonalności. Projekt dopiero staje na nogi dlatego liczymy na pomoc ze strony użytkowników w stworzeniu wymarzonej społeczności graczy i Technologicznych maniaków :]

 

Mimo iż nie mamy żadnego budżetu na prowadzenie tego portalu możemy was zapewnić, że mamy odpowiedni pokład chęci, doświadczenia oraz zapału aby stworzyć z Gamerview coś nieprzeciętnego.

 

Jeżeli ty też chcesz pomóc w powstaniu projektu Poleć go swoim znajomym , mów o GamerView i śledź na na bieżąco , to może się wydawać dla ciebie tak mało znaczące ale bez twojej pomocy nie uda nam się zrealizować celu naszego projektu! Pomóż nam!

 

Wszelkie problemy związane z Portalem można zgłaszać przez zakładkę Twoja sugestia po prawej stronie portalu.

 

Serdecznie zapraszam do oceny http://gamerview.pl!

 

Portal ruszył dziś więc proszę o szczerą ale nie za ostrą opinię z waszej strony. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pozytywnie. Jeżeli starczy Wam zapału i chęci na powiedzmy 1-2 miesiące systematycznego dodawania ciekawych newsów, artykułów, recenzji, zapełnicie kanał YT, to dajcie mi znać na PW. Chętnie wspomogę Was w jakiś sposób, w zależności co tam będzie potrzebne w danym momencie.

 

Moje uwagi:

- top strony jest zbyt pusty

- do newsów koniecznie dodawajcie obrazki

- używajcie większej czcionki

- nazwa strony za każdym razem kojarzy mi się z game-review zamiast gamer-view :)

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie przeglądarka na tej stronie ( gameview) się zacina i jest komunikat:

 

 

Skrypt na tej stronie może być zajęty lub przestał odpowiadać. Można przerwać ten skrypt teraz lub kontynuować, by sprawdzić, czy jego wykonywanie się zakończy.

 

Skrypt: chrome://ruyitao/content/views/shoppingassist.js:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematyka strony bardzo ciekawa - jeżeli będziecie pisać ciekawe recenzje i artykuły to myślę, że wysoko się wybijecie.

 

Dół strony trochę ubogi, najlepiej by tekst był fajnie sformatowany. :) (Obrazek przy każdym newsie mile widziany)

Edytowano przez lou. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to czasami nie jest Webspell? Nie wiem jak chcecie prowadzić taki portal, ale na w tym wątku widać jak stawiacie przecinki, kropki. Po przecinku zaczynacie od wielkie litery. W zapowiedzi recenzji, kilka wyrazów powtarza się w tak krótkim tekście. Pierwszy raz widzę żeby ktoś zapowiadał recenzję dość starej gry. Strona świeci pustkami, a wy ją już otwieracie szerszej publiczności? Wszystko strasznie słabo się czyta (mała czcionka i na tym jasnym tle).

Nie chcę Was nie zniechęcać, ale start zapowiadaliście bardzo mocno, myślałem że coś z tego będzie. Niestety już na samym początku klapa. Połowa podstron pusta, tekstów bardzo mało, a jak już jakieś są to bardzo krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Bardzo wolno się wczytuję pierwszy raz. Sprawdzone na dwóch połączenia internetowych. Sympatyczna witryna. ładna kolorystyka.Tyle na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to czasami nie jest Webspell? Nie wiem jak chcecie prowadzić taki portal, ale na w tym wątku widać jak stawiacie przecinki, kropki. Po przecinku zaczynacie od wielkie litery. W zapowiedzi recenzji, kilka wyrazów powtarza się w tak krótkim tekście. Pierwszy raz widzę żeby ktoś zapowiadał recenzję dość starej gry. Strona świeci pustkami, a wy ją już otwieracie szerszej publiczności? Wszystko strasznie słabo się czyta (mała czcionka i na tym jasnym tle).

Nie chcę Was nie zniechęcać, ale start zapowiadaliście bardzo mocno, myślałem że coś z tego będzie. Niestety już na samym początku klapa. Połowa podstron pusta, tekstów bardzo mało, a jak już jakieś są to bardzo krótkie.

 

Fakt jest to Webspell. Jak już mówiłem nie mamy wystarczających środków aby wykorzystać 100% naszych możliwości, a mimo to stworzyliśmy dobry portal na banalnym systemie CMS.

Wątek był pisany pod presją czasu po starcie naszego Portalu, mimo to przepraszamy za drobne błędy.

 

Ekipę redaktorów i moderatorów, jeszcze werbujemy. Póki co niestety redaktorów jest tylko 3 i nad tym ubolewamy. Jak już napisałem w pierwszym newsie na GV : "Chcemy aby portal tworzył się na waszych oczach", i właśnie dlatego nie ruszyliśmy z przesytem materiałów których użytkownik nie byłby w stanie "ogarnąć" i pierwszy news napisaliśmy tuż po naszym starcie.

 

Rozumiemy też , że Twoje oczekiwania związane z GamerView były większe dlatego prosimy użytkowników o pomoc i staramy się ze wszystkich sił abyśmy mogli zaoferować wam jak najwięcej. Przypominam także iż jest to portal niekomercyjny i tak długo jak będzie nam na to pozwalał budżet nie będziemy umieszczać na nim żadnych Reklam, niestety to również wiąże się z pewnymi utrudnieniami.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić za drobne uchybienia i prosić o pomoc w tworzeniu naszej strony.

 

Pozdrawiam Cezary Wenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się strona podoba, jest przejrzysta, ładna i intuicyjna. Popracujecie nad treścią, dopracujecie szczegóły i może nawet coś fajnego z tego wyjść. Pamiętajcie, że strona musi czymś zainteresować użytkownika, ot tak na nią wchodzić nie będzie. Tyle z mojej strony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×