Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
regdos

Luźne opinie o kilku firmach (wydzielone)

Polecane posty

Budujące jest to, że dobre wypiera złe.

W mojej opinii trzy najgorsze firmy na tym forum (Miodek, grand-host, freecast), które wyróżniały się niekompetencją właścicieli, brakiem administratora lub nieudolną próbą administracji przez właścicieli a także nagminną sprzedażą DA internal poza swoją infrastrukturą zakończyły swoją działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budujące jest to, że dobre wypiera złe.

W mojej opinii trzy najgorsze firmy na tym forum (Miodek, grand-host, freecast), które wyróżniały się niekompetencją właścicieli, brakiem administratora lub nieudolną próbą administracji przez właścicieli a także nagminną sprzedażą DA internal poza swoją infrastrukturą zakończyły swoją działalność.

No cóż, chłopaki wypadli z gry :) Osobiście z Damianem nie miałem większych problemów (jako ja), ale moi kliencie niestety tak :( Kiedy to licencje DA wyparowały :D O Grand-hoscie nie ma, co wspominać, bo facet poda całe forum do sądu, jak z resztą mi groził za to, ze wyraziłem negatywną opinię o jego firmie.

 

Freecast jeszcze trzymał jakiś poziom, bo nie odwalił takich jaj jak powyższe firmy, ale i tak bałbym się kupić od Rafała kilograma pomidorów. Wiem, ze chłopak ma wspólnego tyle z linuxami i hostingiem, co ja z lotami w kosmos (nie uważam się za żadnego pr0 el0 admina!!). Gość pisał do mnie, bo nie potrafił skonfigurować serwera DNS! (BINDA) - skandal, wiem! Sądził, że zrobię mu to za darmo ;p Ostatni problem z roundcube też był niezły :D Freecast teraz będzie w dobrych rękach - myślę. Na szczęście buble padają - dzięki Bogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pełny zaufania do sshd i myślę, że to dobra informacji dla klientów freecasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Miodek jakoś się wycofał bo cisza o nim, GH zajął się nowym biznesem, czas pokaże co zrobi FREECAST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro kilka osób już dokonało podsumowań i porównań, to i ja też sobie pozwolę.

 

Wiedza, umiejętności czy choćby ortografia itp. swoją drogą. Ale o ile p. Damian traktował to - takie odniosłem wrażenie, jeśli mylne, to przepraszam - po prostu jako próbę dorobienia do pensji, i co za tym idzie nie poświęcał projektowi wystarczającej uwagi, jaka takiemu przedsięwzięciu się należy, o tyle p. Rafał - takie jest moje wrażenie - był w swój projekt mocniej zaangażowany. Niedostateczna wiedza i umiejętności nie pozwalały mu na zbyt wiele, ale próbował, starał się, miał do tego inne podejście. Za chęci zazwyczaj nagród rzeczowych nie ma, ale dobre słowo w mojej ocenie mu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego najlepiej trzymać domeny u kogoś większego np. ovh, jak padnie hoster to zmiana dns ;p

no chyba że padnie ot tak nagle, to trochę danych poleci

ale zazwyczaj chyba nie tak łatwo hostingowi paść całkowicie

bo znajdzie się ktoś zainteresowany przejęciem

na tę chwile uciekłem z linuxpl.com do webion.pl no i na razie jakoś leci

jednak trochę poprawek musieli zrobić

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co niby ma upadek firmy hostingowej do domen ? przecież nie wyparują razem z firmą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grand-Host to jakieś nie porozumienie , przerost ambicji nad możliwościami , co do Freecast to styczności nie miałem ale ...

z Miodkiem (active-hosting ??) to były jaja jak berety jak dał np. ogłoszenie że poszukuje chyba do BOKu kogoś i wyszło że płaci 5 czy tam 6 zł za godzinę ^^ oczywiście ten hosting działał w kratkę , jak go DDOSowali lub coś padło do tel. OFF i zero możliwości kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×