Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil Sala

[Szukam]UltimateGames.eu - Szukam Inwestora!

Polecane posty

Inwestora powiadacie?

 

dragonsden.png

 

http://jakzostacmilionerem.biz

 

-

A teraz na poważnie. Z tego co widzę, to Wasz "projekt" nie istnieje.

Więc ciężko będzie Wam znaleźć kogoś, kto wyłoży kasę na początkujący serwis.

Od razu maszyna dedykowana? Od razu ip.board? Po co?

gbzl.pl i phpBB3.pl - pokażcie co potraficie, a potem szukajcie sponsorów.

Na dodatek "o tematyce gier" - jakich? The Sims? Ogame? Mario? NFS? GTA? CoD?

Edytowano przez Shk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych szczegółów na temat projektu....

 

Masz rację, dział zły. Ale dobrego na tym forum nie znajdziesz (przynajmniej dla takich pomysłów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

razor, wiem coś o projekcie więc może wyjaśnię.. Chodzi o to by zrobić forum ogólnotematyczne, a wraz pod to podpiąć hosting gier.. (niekoniecznie). Oczywiście mówimy też o zyskach z bannerów itp. . Chciałbyś wiedzieć więcej, napisz mi na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum ogólnotematyczne o tematyce gier? Prędzej wortal...

 

Powiem tak - w naszym Internecie takich for jest multum i raczej ciężko się będzie wybić bez inwestycji w DOBRĄ, SKUTECZNĄ reklamę. I nie rozumiem, po co na jednym serwerze dedykowanym kłaść obie rzeczy? Jak ktoś zaatakuje ci serwer, to wszystko padnie, wg mnie wystarczyłoby ci załatwić hosting wirtualny pod forum i załatwić serwery gier w najpopularniejszych serwerach. Co do zysków z bannerów to raczej nie uzbieracie dużo.

 

Lepiej by było, jakbyście najpierw odpalili forum, żeby zebrało trochę userów i poszło coś z Waszej kieszeni - jak wyjdzie w końcu na to że forum będzie wymagało serwera dedykowanego i będziecie chcieli sami zarządzać swoją maszynką, wtedy zacznijcie szperać po sponsorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc widzę że "specjalistów" na tym forum nie brakuję ;)

 

Nie jesteśmy amatorami, na początek wystarczy licencja, serwer dedykowany możemy tymczasowo odstawić na drugi plan. Zrobię zaraz poprawkę ogłoszenia z dokładnym omówieniem oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteście amatorami to proponuję poprawić grafikę, która ma Was reklamować. Są na niej błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam hosting współdzielony na początek + myBB lub phpBB. Szukacie sponsora na licencje 600zł + dedyk prawie drugie tyle? Forget.

Nikt nie ma gwarancji, ze projekt nie spali na panewce, a poza tym jak napisali moi poprzednicy takich stron jest duzo. Sponsor nie ma korzysci z waszej dzialalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×