Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patrryk33

Poszukuję sponsora

Polecane posty

Witam , poszukuję sponsora na nowo powstającą sieć serwerów Counter-Strike 1.6.

Oferuję:

  • Reklame na forum , oraz na serwerach,
  • Przyszłe zyski z serwerów,
  • Stałą współpracę

Oczekuję :

  • Sponsoring serwerów

Każdy zainteresowany ofertą proszony jest o kontakt pod numer Gadu-Gadu : 18725298

 

Gdzie podam więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie... Ta sieć już istnieje, czy dopiero masz zamiar ją stworzyć ?

 

Jeśli to drugie to daj sobie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery pod CS? Jeżeli tak to zapraszam na inne forum gamehostingtalk.pl (jeżeli nie można publikować linków do innych for to przepraszam i proszę przenieść do kosza bądź usunąć post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowo powstającą

Podstawowe pytanie... Ta sieć już istnieje, czy dopiero masz zamiar ją stworzyć ?

 

Jeśli to drugie to daj sobie spokój :)

 

Masz odpowiedź w poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam tylko forum jeszcze na ugu.pl , ale bd się przenosić na proserwer za 10zł , lub na jakiś inny.

 

Niestety mam tylko forum jeszcze na ugu.pl , ale bd się przenosić na proserwer za 10zł , lub na jakiś inny.

No to prawda jest taka, że nie znajdziesz sponsora :( Musiałbyś coś już mieć, użytkowników, ruch na forum, jakiś niewielki rozkręcony serwer itd. Z pustymi rękoma niestety wszyscy Cię oleją.

 

Pomyśl teraz, co jesteś w stanie zaoferować sponsorowi? Ja Ci odpowiem - NIC.

 

Nie wierzę, że rozkręcisz forum w taki sposób, że sponsor będzie chciał się na nim reklamować.

 

Przykre, ale prawdziwe.

 

Mimo wszystko, trzymam kciuki, a nuż się ktoś znajdzie :) Trzeba myśleć pozytywnie :)

 

 

BTW. Na początek, zarejestruj sobie darmową domenę w 1and1.pl, kup tani hosting za sms (polecam hsms.pl - Tanio i nawet dobrze). No i spróbuj coś rozreklamować i znaleźć użytkowników. Forum zrób o tematyce CS, nie od razu sieć serwerów! Z czasem może znajdzie się sponsor jeśli Twoje forum będzie odwiedzane przez użytkowników.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,

Kurcze , potrzebuje kasy , której nie mam ;c . Nie mam już pomysłu skąd ją wziąść ;(

 

Jak bym posiadał serwer to bym rozkręcił itd.

Teraz nawet nie mam jak reklamować bo co zareklamuje serwerownie bez serwera , z samym forum ;c .

Edytowano przez Patrryk33 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,

Kurcze , potrzebuje kasy , której nie mam ;c . Nie mam już pomysłu skąd ją wziąść ;(

No niestety... Uczciwością i pracą ludzie się bogacą.

 

Zakładam, że chodzisz do szkoły i nie pracujesz, nie masz konta w banku itd. Konto WWW mogę Ci odpalić za friko pod warunkiem, że nie będziesz mnie spamował pytaniami, jak podłączyć domenę, jak zainstalować forum itd. Domena i reszta w Twojej gestii.

 

Z resztą hosting jest teraz bardzo tani, kupisz sms'em za 7zł kwartał - http://hsms.pl/serwery-www-za-sms.html

 

Starczy Ci na początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzę do szkoły i nie pracuje ;) . Umiem zrobić forum :) . Tak 7zł to nie dużo tylko ja nic na koncie nie mam ^^. ;c.

 

NetDC - tylko tam pisze , że trzeba się z BOKiem skontaktować ;c .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzę do szkoły i nie pracuje ;) . Umiem zrobić forum :) . Tak 7zł to nie dużo tylko ja nic na koncie nie mam ^^. ;c.

 

NetDC - tylko tam pisze , że trzeba się z BOKiem skontaktować ;c .

To wyślij mi na PW Twojego mejla, dam Ci konto u siebie, ale domenkę załatw w 1and1.pl - za darmo są .pl :D Serwer za friko z netshoot i gitara :D Nie wydasz ani centa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetDC - tylko tam pisze , że trzeba się z BOKiem skontaktować ;c .

 

Liczysz że sponsor nie dosyc ze da Ci za darmo to jeszcze bedzie do ciebie pisał?

 

To tobie zależy, więc ty do nich pisz......

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale mierne sa twoje szanse.

 

Po pierwsze co do serwerów to trochę się nad tym znam.

- Musisz mieć stosowne forum czyli jakiś hosting tylko nie darmowy nie ugu nie jakieś friko.. chociaż to xaa albo jakieś lh czy coś

-Serwer serwer musisz sobie kupić sam :) jak odstąpisz paczkę fajek. to w tydzień uzbierasz to 40zł czy tam 60zł

- Potem trzeba się trochę wziąć za reklamę bo przecież ludzie sami nie przyjdą.

 

a tak na marginesie wogole nie rozwinąłeś swojego tematu.. ja to rozumiem tak: siema, przydał by mi się sponsoring mam hosting ugu umiem robić serwery ale nie mam kasy, jesteś zainteresowany pisz nie to sp* cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ;c .

 

NetDC , mógłbyś pisać do mnie na gg : 18725298 . :)

Kpisz sobie ? to zamiast ty napisać to jeszcze ma do Ciebie firma pisać? !!!

i to na gg a nie mail ? :o

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ale, poczekaj przecież nikt ci nie karze zbierać 60zł i kupować serwer masz coś takiego jak giełda i np 40 złoty przelicznikiem zależącym od hostingu weźmy np 0.5 to za 40zł zapłacisz 20zł :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mam serwer 8 slotowy , zostało jeszcze forum

przecież pisałeś że masz ? ...

Kup serwer za sms weź darmową domenę od 1&1 no i ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat powracający tu co chwila - po pierwsze, to nie jest forum poświęcone grom - po drugie, jeśli zależy Ci na sponsorze to sam się oferuj firmom (zapewne wcale nie mają takich jak Ty po kilka razy dziennie) a nie proś o kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×