Skocz do zawartości
netrick

Najtanszy vps w polsce

Polecane posty

Witam, potrzebuje VPS zlokalizowany w Polsce jak najtanszy (<= 10zl miesiac). Starczy mi 128mb ramu, procek do 1ghz, hdd 1gb, transfer ok. 5gb na miesiac. W gruncie rzeczy od strony sprzetowej nie wymagam w zasadzie nic, jednak zalezy mi na niskim pingu (< 50). Ew cos w niemczech z niskim pingiem tez moze byc. Na serwerze bedzie postawiony malutki serwer gry 2d dla kilkunastu osob, takze nie bedzie to zbytnio jadlo zasobow, wazne tylko zeby pozwalali na takim vps stawiac serwery gier a nie tylko www.

 

Z gory dzieki

Edytowano przez netrick (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo dzieki, ta oferta serversite 10zl/miesiac wyglada idealnie dla mnie. Gdyby ktos znal jeszcze jakis tani vps albo chcial sie podzielic opinia na temat serversite.eu to bylbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja ci polecam tak jak wyżej budgetvps - dobre czasy działania serwerów, w serversite często padał mi serwer.

 

Możesz jeszcze sprawdzić: http://www.hostowisko.pl/vps - od razu mówię że nie korzystałem ale 4zł / mc dla zabawy może być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie serversite odrzucam, takze dlatego ze z tych informacji co znalazlem to chyba tam u nich to nawet nie mozna postawic debiana. Sprobuje to hostowisko najpierw no bo nawet jak strace 4zl to trudno, a jak bedzie zle to przejde na budgetvps. Dzieki wszystkim za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie serversite odrzucam, takze dlatego ze z tych informacji co znalazlem to chyba tam u nich to nawet nie mozna postawic debiana. Sprobuje to hostowisko najpierw no bo nawet jak strace 4zl to trudno, a jak bedzie zle to przejde na budgetvps. Dzieki wszystkim za pomoc :)

 

4 zł to kwota tylko za czysty serwer, do tej ceny jeszcze musisz sobie doliczyć koszt transferu który zużyjesz (koszt za 1GB to nie całe 1zł)

 

eee a ten darmowy od ovh ?

 

OVH już nie udostępnia darmowych serwerów VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

OVH już nie udostępnia darmowych serwerów VPS

Fakt nie widzę żadnego info już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie serversite odrzucam, takze dlatego ze z tych informacji co znalazlem to chyba tam u nich to nawet nie mozna postawic debiana.

 

Bez przesady, Debian to jeden z najczęstrzych wybieranych systemów, głupotą by było go nie udostępnić

 

A tu dowód że jest debian :

 

Maszyna-matka działa pod CentOS'em. A klienci mają do wybrania dla swoich VPSów systemy:

-Debian 5 i 6

-Ubuntu 11

-CentOS 5 i 6

 

Wszystkie systemy są dostępne w dwóch wersjach 32bity i 64bity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to czyli zle doczytalem, czyli jednak serversite nie moge skreslic. Ale na pierwszy rzut oka w parametry to wydaje mi sie, ze slask data center miazdzy wszystko za 10zl brutto/msc. Z tymze jest to promocja i boje sie tego ze za pol roku moze sie okazac ze cena pojdzie 3x w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Autorska. Jestem w trakcie pisania nieduzej gry mmorpg 2d, docelowo dla kilkudziesieciu graczy. Cos jak np

, ale oczywiscie z ta Nythia nie mam nic wspolnego i moja gra jest zupelnie od niej rozna, podaje tylko zeby ogolnie pokazac o jaki gatunek gry chodzi. Jak widac nic wielkiego, ot takie hobbystyczne programowanie. Serwer potrzebuje na alpha-testy dla parunastu osob i z moich zamknietych testow wynika ze dzieki prostocie gry serwer jest bardzo lekki wiec nie potrzebuje zadnej mocnej maszyny. Edytowano przez netrick (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Autorska. Jestem w trakcie pisania nieduzej gry mmorpg 2d, docelowo dla kilkudziesieciu graczy. Cos jak np

, ale oczywiscie z ta Nythia nie mam nic wspolnego i moja gra jest zupelnie od niej rozna, podaje tylko zeby ogolnie pokazac o jaki gatunek gry chodzi. Jak widac nic wielkiego, ot takie hobbystyczne programowanie. Serwer potrzebuje na alpha-testy dla parunastu osob i z moich zamknietych testow wynika ze dzieki prostocie gry serwer jest bardzo lekki wiec nie potrzebuje zadnej mocnej maszyny.

 

Piszesz grę od podstaw czy działa na jakimś gotowym silniku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NetMat odpisalem na pw zeby nie bylo offtopu. Jakby ktos cos wiedzial o tym slask data center jakich cen na vps mam sie spodziewac jak sie skonczy aktualna promocja to bylbym wdzieczny, bo ich ofertaj jest swietna ale jak za pare miesiecy cena ma skoczyc 3x w gore to by bylo niezbyt ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze sprawdzić: http://www.hostowisko.pl/vps - od razu mówię że nie korzystałem ale 4zł / mc dla zabawy może być ok.

 

4 zł to kwota tylko za czysty serwer, do tej ceny jeszcze musisz sobie doliczyć koszt transferu który zużyjesz (koszt za 1GB to nie całe 1zł)

 

31465938096129068632.png

 

W hostowisko.pl tak wygląda koszt transferu dla VPSa.

 

Osobiście też szukam jakiegoś małego serwera pod skrypt napisany w bashu.

Otrzymałem indywidualną ofertę od netdc.pl - spróbuj, może też coś dla Ciebie przygotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 września mam VPS w SDC wszystko chodzi bardzo dobrze, suport odpisuje do 48h. Zero padów i nawet dużo wolnego łącza - ciśnie nawet po 80Mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31465938096129068632.png

 

W hostowisko.pl tak wygląda koszt transferu dla VPSa.

 

Osobiście też szukam jakiegoś małego serwera pod skrypt napisany w bashu.

Otrzymałem indywidualną ofertę od netdc.pl - spróbuj, może też coś dla Ciebie przygotują.

 

60 gr za 1GB Ahhh BLISKO BYŁEM ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1Ghz, 128 MB RAM, 1GB HDD, 5GB Traffic = 6zł brutto.

Zapraszam bok@netdc.pl lub PW.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1Ghz, 128 MB RAM, 1GB HDD, 5GB Traffic = 6zł brutto.

 

Czy przy płatności rocznej przewidziane są jakieś rabaty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce cieżko znaleźć coś malego za niewielkie pieniądze. Ja po długich poszukiwaniach wziałem biznes-host. Przy rocznej oplacie 14 złotych na miesiąc. Polecam, choć to trochę ponad twój budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

60 gr za 1GB Ahhh BLISKO BYŁEM ! :D

 

Ale też 60gr za brak limitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj 6 zł za vps miesięcznie i jeszcze rabatów szukać... Takie rzeczy to tylko w Polsce.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×