Skocz do zawartości
regdos

Oferty niezgodne z zapytaniem

Polecane posty

Zauważyłem, że ostatnio znowu się rozhulało towarzystwo i wrzuca oferty, które nijak się maja do tego o co pyta autor. Z tego powodu dałem kilka warnów i jednego bana dlatego proszę o uważne czytanie czego autor szuka i potrzebuje i nie tylko ma to dotyczyć parametrów ale czy te parametry mieszczą się w budżecie i dopiero wrzucać ofertę lub polecać jakąś firmę w innym wypadku bardzo łatwo zarobić warna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poleciały kolejne warny dlatego naprawdę polecam czytać to co szuka klient.

 

Dodatkowo przypominam, że regulamin próśb mówi, że w poście należy wskazać pakiet spełniający wymagania lub w przypadku braku pakiety zaznaczyć, że to oferta indywidualna i ją przedstawić.

Nie jest akceptowane odsyłanie do BOK na maila lub do prywatnej wiadomości.

 

Będę na to też teraz zwracał uwagę i dawał warny więc proszę się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za warna, miło było.

Jak już dajesz warny, to możesz wytłumacz dokładnie jak wstawiać oferty, żadna oferta nie będzie zgodna z prośbą bo to po prostu niemożliwe. Firmy dają podobną ofertę do prośby autora postu, ty oczekujesz zawsze indywidualnej oferty? Przecież to bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli parametry wskazanej oferty są takie same lub przewyższają zapytanie i oferta mieści się w wybranej cenie to jest to oferta prawidłowa.

 

Gość chciał za 150 zł m.in. 4GB gwarantowanego RAM, Ty wrzuciłeś ofertę za 149 zł z 2GB gwarantowanego RAM-u więc ta oferta nie spełnia jego oczekiwań, no chyba, że 1zł dołożysz mu 2GB RAM i napiszesz, że polecasz ofertę taka taką zmodyfikowana o dany parametr żeby spełniał jego wymagania to tez będzie prawidłowa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za warna, miło było.

Jak już dajesz warny, to możesz wytłumacz dokładnie jak wstawiać oferty, żadna oferta nie będzie zgodna z prośbą bo to po prostu niemożliwe. Firmy dają podobną ofertę do prośby autora postu, ty oczekujesz zawsze indywidualnej oferty? Przecież to bezsens.

 

No ale jak dostajesz "zapytanie ofertowe" na maila to robisz ofertę dokładnie wg wymagań czy zerkasz na stronę i przeklejasz najbardziej przybliżoną?

 

Oferty firm powinny być dokładnie wg wymagań potencjalnego klienta, tylko wtedy ma to sens, inaczej to robi się śmietnik. Ktoś szuka serwera o sprecyzowanych wymaganiach a wiele firm wkleja swoje wymyślone i ciągle te same posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twoim zdaniem miałem przygotować specjalna ofertę z 4GB RAM dla autora postu, tak?

 

Czyli mam sprzedać 2GB dodatkowego RAM za 1PLN miesięcznie bo regdos tak chce?

 

Czy po prostu firmy mają zacząć kombinować, do tego dążysz?

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twoim zdaniem miałem przygotować specjalna ofertę z 4GB RAM dla autora portu, tak?

Tak.

 

Czyli mam sprzedać 2GB dodatkowego RAM za 1PLN miesięcznie bo regdos tak chce?

Nie, bo jeżeli nie jesteś mu w stanie sprzedać serwera z parametrami jaki on chce za ceną jaką on chce to nie wrzucasz oferty.

 

Czy po prostu firmy mają zacząć kombinować, do tego dążysz?

Właśnie wręcz przeciwnie, dążę do tego żeby firmy nie spamowały na potęgę żeby tylko się pokazać i żeby przestały kombinować np. napisz na PW lub do BOK to przygotujemy ofertę.

Jak chcą przygotować ofertę to niech ją wrzucają na forum w końcu na forum zostało zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Czyli Twoim zdaniem miałem przygotować specjalna ofertę z 4GB RAM dla autora postu, tak?

 

Czyli mam sprzedać 2GB dodatkowego RAM za 1PLN miesięcznie bo regdos tak chce?

 

Czy po prostu firmy mają zacząć kombinować, do tego dążysz?

Gość chciał za 150 zł m.in. 4GB gwarantowanego RAM, Ty wrzuciłeś ofertę za 149 zł z 2GB gwarantowanego RAM-u więc ta oferta nie spełnia jego oczekiwań, no chyba, że 1zł dołożysz mu 2GB RAM i napiszesz, że polecasz ofertę taka taką zmodyfikowana o dany parametr żeby spełniał jego wymagania to tez będzie prawidłowa oferta.

 

Nie chcę być nie miły, ale użytkownik chciał 4GB RAM za 150 zł, a Pan proponował 2 GB za 149 zł i tym samym Pana oferta nie jest adekwatna co do prośby użytkownika i według mnie warn jest słuszny.

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Znowu biedny ucieśniony szykanowany MZone...

Jeśli poszukuję serwera z 4GB pamięci, to znaczy, że chcę tyle,

albo i ewentualnie więcej w większości przypadków nie pogardzę*

Mam określony na to budżet, więc więcej też nie zapłacę.

Więc skoro nie jesteś w stanie dopasować się w sposób indywidualny

do owych dwóch kryteriów zapytania ofertowego, to po prostu jej... nie publikuj.

 

 

* - bo czasami trzeba mieć go stricte tyle, np. ze względu na kwestie licencyjne

jakichś tam posiadanych aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być nie miły, ale użytkownik chciał 4GB RAM za 150 zł, a Pan proponował 2 GB za 149 zł i tym samym Pana oferta nie jest adekwatna co do prośby użytkownika i według mnie warn jest słuszny.

Nie jesteś wcale niemiły ;)

 

Cóż. Znowu biedny ucieśniony szykanowany MZone...

Nie kafi, mylisz się, nie wiem po co znowu zaczynasz swoje "cienkie" podteksty

 

Po prostu chciałbym wiedzieć która oferta była by w takim przypadku zgodna z regulaminem, tak bym nie dostał znowu warna.

 

Więc skoro nie jesteś w stanie dopasować się w sposób indywidualny

do owych dwóch kryteriów zapytania ofertowego, to po prostu jej... nie publikuj.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że firma musi przygotować specjalny pakiet w oprogramowaniu billingowym aby był zgodny z ofertą na forum, żadne kryteria nie będą dokładnie spełniać warunków autora postu.

 

A gdzie jest regulamin działu oferty, możesz mi podać link?

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chciałbym wiedzieć która oferta była by w takim przypadku zgodna z regulaminem, tak bym nie dostał znowu warna.

Wystarczyło przeczytać regulamin (a dokładnie zasady publikacji postów) http://www.webhostin...unki-publikacji

1. W dziale Prośby istnieje możliwość dodawania ofert reprezentowanej przez siebie firmy - tylko i wyłącznie, jeśli oferta jest w pełni zgodna z wymaganiami osoby poszukującej tj. oferuje zgodną z wymaganiami przestrzeń dyskową, transfer, bazy danych itp., oraz mieści się w przedstawionym zakresie cenowym. Użytkownik dodający ofertę reprezentowanej przez siebie firmy, zobowiązany jest do podania następujących informacji: nazwy pakietu (ew. adnotacja: oferta indywidualna/promocja), parametrów konta (...).

Wszystko jasne i klarowne.

 

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że te zasady odnoszą się także do innych działów forum, w których użytkownicy proszą o oferty np. Serwery dedykowane i VPS, itp.

Zasady te też obowiązują osoby polecające firmy - polecają firmę xxx to firma xxx musi mieć pakiet, które spełnia wymagania, Warna oczywiście otrzymują osoby polecające a nie firmy polecane.

 

Moderatorzy starają się na bieżąco monitorować oferty niezgodne z zapytaniami ale jak zawsze pomaga nam w pracy użycie przycisku "Raportuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza ..

 

Skoro tak bardzo wam zależy to będą oferty indywidualne. :)

Czy na PW można przesyłać?

 

Możesz mi jeszcze podać w regulaminie punkt po jakim czasie warn znika.

 

3. Użytkownik przed umieszczeniem swojego Postu w dziale Prośby powinien skorzysta

4. z wyszukiwarki dostępnej na stronie Serwisu i dokonać samodzielnej próby wyboru providera na podstawie dotychczas zamieszczonych opinii oraz własnych przemyśleń. 5. Odpowiedzi na zapytania opublikowane w dziale Prośby powinny być udzielane w terminie

 

7 dni od dnia opublikowania. Po tym terminie, odpowiedzi mogą zostać uznane za działanie utrudniające lub destabilizujące działanie Serwisu, o czym mowa w Regulaminie w pkt. IV ust. 4.

 

PKT 3. Skorzysta ? Skorzystać? O co tu chodzi?

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skończyło się spamowanie Ragdos plusik ja na początku tez tak robiłem ale stwierdziłem źe spam mi nie pomoże pozyskać klienta..

Irek nie chce być uszczypliwy, ale akurat ty spamujesz na potęgę a naprawdę nie zawsze oferta jest zgodna z tym o co autor prosi :) .

Jednym słowem wciskasz na sile swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na PW można przesyłać?

Nie, pytanie jest publiczne to i oferta jest publiczna.

 

Możesz mi jeszcze podać w regulaminie punkt po jakim czasie warn znika.

To już pytanie do administratorów na ile jest ustawiony auto decrase bo ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. Użytkownik przed umieszczeniem swojego Postu w dziale Prośby powinien skorzysta

Wytłumacz mi jeszcze ten punkt, nie rozumiem go za bardzo ...

 

I jeszcze nie mogę znaleźć punktu dotyczące karania firmy, warn, gdzie to masz wpisane?

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest niepotrzebny enter i się to rozsypało punk 4 to kontynuacja punktu 3.

 

Firmy są karane za nieprzestrzeganie regulaminu dokładnie tak samo jak inni użytkownicy forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest niepotrzebny enter i się to rozsypało punk 4 to kontynuacja punktu 3.

Tak bo piszecie regulamin na gorąca i nie jest poprawnie przygotowany, po prostu został pomieniony.

 

Czyli jakiś użytkownik użytkownik może podać dowolną ofertę, firmy nie mogą, czy tak?

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bo piszecie regulamin na gorąca i nie jest poprawnie przygotowany, po prostu został pomieniony.

Jakiś czas temu musiałeś zaakceptować regulamin aby korzystać z forum. Było to wymagane. Od tamtego czasu nic się w nim nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu musiałeś zaakceptować regulamin aby korzystać z forum. Było to wymagane. Od tamtego czasu nic się w nim nie zmieniło.

To popraw te błędy w regulaminie zamiast gadać głupoty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo piszecie regulamin na gorąca i nie jest poprawnie przygotowany, po prostu został pomieniony.

 

Sugerujesz, że ktoś dzisiaj wymyślił ten regulamin, żeby Ci dopiec?

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wX8Ai0yAv-EJ:www.webhostingtalk.pl/page/warunki-publikacji+&cd=1&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a - kopia z 15.10, identyczna jak dzisiejszy regulamin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bo piszecie regulamin na gorąca i nie jest poprawnie przygotowany, po prostu został pomieniony.

I co jeszcze :) ten błąd jest od początku i zapominam go zgłosić administracji.

Kopia z 15 października http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wX8Ai0yAv-EJ:www.webhostingtalk.pl/page/warunki-publikacji+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

 

Czyli jakiś użytkownik użytkownik może podać dowolną ofertę, firmy nie mogą, czy tak?

 

Na jakiej podstawie wysnułeś ten wniosek?

 

Ofertę może dać firma lub może firmę polecić użytkownik. Oczywiście oferta musi się mieścić w zapytaniu a jeżeli oferta nie zmieści się w zapytaniu to bez względu czy to firma czy użytkownik dawany jest warn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To popraw te błędy w regulaminie zamiast gadać głupoty ...

-> kontakt@wht.pl

 

Ja tu nie jestem od poprawiania regulaminów. Ale widzę, że moje poruszenie tematu ofert na PW w kuluarach dało jakiś odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu musiałeś zaakceptować regulamin aby korzystać z forum. Było to wymagane. Od tamtego czasu nic się w nim nie zmieniło.

Nie które osoby rejestrują się klikając DALEJ -------> w miedzy czasie jak formularz wywali błąd o zaakceptowaniu regulaminu to zaznacza ptaszka i Zarejestruj finito <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To popraw te błędy w regulaminie zamiast gadać głupoty ...

Moderator nie ma możliwości edycji regulaminu, za to odpowiada administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×