Skocz do zawartości
Hubert Szeliga

WinForum.eu - Systemy Windows i nie tylko...

Polecane posty

Z ciekawości przeglądam pozostałe kombinacje kolorystyczne i w połączeniu żółty/szary wali mi po oczach biel na żółtym tle- to jest straszne i pokazuje tylko brak wiedzy na temat projektowania, bo kto takie połączenia wybiera? (one działają ale nie w tym przypadku).

 

Dalej po za samą kolorystyką (a raczej jej łączeniem) dodam iż typografia w całym projekcie mogła by być znacznie lepsza.

 

Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czytam sobie Twoje forum i już zaczynało być miło, aż tu nagle bęc:

 

W takim razie dziękuję i pozdrawiam.

 

Spotkałem się na innych forach z czymś lepszym ;) Masz 15 sekund na rejestrację bo inaczej nie możesz przeglądać forum ;)

 

Ale zgodzę się że odstrasza ten limit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co fakt, to fakt... Limit na przeglądanie tematów nie będąc zarajestrowanym to przegięcie...

 

Podstawowe limity dla niezarejestrowanych to: nie możesz pisać nowych tematów, nie możesz pisać postów, nie możesz przyznawać punktów reputacji itp., ale nie przeglądanie tematów.

 

Ludzie chcą zobaczyć, co za forum, dobrze je poznać - a Wy stawiacie im warunki?

Myślicie, że jedno jest forum o tematyce Windowsa (XP, Vista, 8...) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem limit (jeśli statystyki się nie pogorszą to limitu nie nałożę ponownie) :)

 

Myślicie, że jedno jest forum o tematyce Windowsa (XP, Vista, 8...) ?

Taki cytat:

"Wolę robić forum o czym lubię i nie patrzyć na konkurencję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubert Szeliga aka hipek.xd po co Ci dwa konta na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli da się je jakoś połączyć to proszę to zrobić, chcę korzystać z konta "hipek.xd", ponieważ na stare logowałem się przez fb, ale od kilkunastu dni nie mogę tego zrobić (wywala błąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jak myślałem:

Po zniesieniu limitu dziennie rejestrują się ok. 3 osoby, na limicie ok. 10...różnica jest kolosalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jak myślałem:

Po zniesieniu limitu dziennie rejestrują się ok. 3 osoby, na limicie ok. 10...różnica jest kolosalna :(

Tylko wiesz, sztucznym wymuszaniem rejestracji się społeczności imo nie zbuduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam różnicy nie dostrzegłem ;)

A więc (najważniejsze zmiany):

- Inne, łagodniejsze dla oka kolory

- Całkowicie przebudowany Panel Użytkownika i Poczta (teraz są to 2 osobne systemy, jak w IPB)

- Więcej animacji

- Podstrony są na białym tle (dużo było opinii, że wszystko się zlewa)

- Dużo większe odstępy między elementami

- Nowy czat

- Inne statystyki

- Usunięcie panelu "Aplikacje" - w przyszłości powróci, w ulepszonej formie

 

I wiele, wiele więcej ;) Najwięcej zmian widać po zalogowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że forum to nie blog, każde kolejne odświeżanie tematu będzie skutkowało warnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jak myślałem:

Po zniesieniu limitu dziennie rejestrują się ok. 3 osoby, na limicie ok. 10...różnica jest kolosalna :(

Zatem zasadnicze pytanie - czy chcesz mieć merytoryczne forum ze społecznością je rozkręcającą,

czy też chcesz mieć miljon użytkowników po to, aby mieć wyższą cenę na allegro?

 

Jeśli to 1) to raczej tych mogących to forum rozwijać będzie śmieszyć owy alert i nie będą się łaskawie prosić aby poczytać. Jeśli 2) to w sumie w pełni wpasowujące się w trend stron tu podawanych.

 

A w sumie szkoda, bo graficznie skórka mi się nawet podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Temat fajny, nie rób niczego na na siłę bo to nie ma sensu. Rozbujaj forum w wyszukiwarkach a użytkownicy sami się pojawią i z przyjemnością skorzystają z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kafi - oczywiście, że opcja 1. ale jak widać po zniesieniu limitu nikt się nie rejestruje :( Jak będzie odrobinę więcej użytkowników - wtedy ściągnę limit.

 

sixwishlist.com - forum ma 1. pozycje w Google na wszystkie ważne frazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kafi - oczywiście, że opcja 1. ale jak widać po zniesieniu limitu nikt się nie rejestruje :( Jak będzie odrobinę więcej użytkowników - wtedy ściągnę limit.

Tylko widzisz, część userów się po prostu nie zarejestruje. Chętnie bym poczytał, ale na razie nie mam potrzeby rejestracji, więc po prostu forum poszło w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I osobiście moje zainteresowanie też w ten sposób tracisz. Musisz się liczyć z tym, że user się zarejestruje dopiero gdy wyczuje taką potrzebę. Ja nie wyczuwam, a jeśli wręcz ktoś ode mnie tego wymaga to po prostu zamykam kartę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit ściągnięty (nie obiecuję, że w przyszłości nie powróci) - muszę zobaczyć na kilka dni jak będzie ze statami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit ściągnięty (nie obiecuję, że w przyszłości nie powróci) - muszę zobaczyć na kilka dni jak będzie ze statami ;)

Nie goń tak za zwykłymi durnymi statami, bo za jakiś czas będziesz się modlił o jak najwyższą cenę na Allegro - chyba, że o to Ci chodzi. Nie staty forum zbudują, a społeczność. Poza tym, śmiesznie wygląda forum, gdzie jest 100k+ zarejestrowanych i 1k aktywnych, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Lepiej mieć 10 stałych userów niż 100 000 w statach i żadnego który się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×