Skocz do zawartości
Hubert Szeliga

WinForum.eu - Systemy Windows i nie tylko...

Polecane posty

Witam, jestem głównym Administratorem tego forum smile.gif Co mogę napisać? Ogólnie zajmujemy się informatyką, ale główny nacisk kładziemy na usługi firmy Microsoft (Windows 8, Windows Phone 8, Xbox (8,720??), Office 2013 itp.). Także zapraszam do odwiedzania strony, rejestrowania się, jak i postowania...no i przede wszystkim do oceniania smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik - zjedź na sam dół i masz do wyboru style "do koloru do wyboru"

 

Inferno - dzięki za ocenę :)

Tak, wiem, ale niestety wszystko za mocno bije po oczach. Dałbym troszkę łagodniejsze te kolorki, bo naprawdę ciężko się przegląda to forum, a reszta jak najbardziej spoczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj 2,4,6,7 lub 10 - te najmniej rażą.

 

PS: Kolory są wzięte z Windows 8 :)

No niektóre nawet są okej, ale weź pod uwagę, że wchodzi sobie taki ja na forum, widzi tą ostrą czerwień i zamyka przeglądarkę :) Nie chciało mi się nawet czytać, co za tematy tam poruszacie. Wydaje mi się, że jest więcej takich ludzi, jak jaa :) Dla mnie liczy się pierwsze wrażenie

 

 

PS przypomniałem sobie, że już gdzieś widziałem podobny styl, hmmm...

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamikadze - w czym jest dziwny? Wzorowaliśmy się na Metro UI :)

 

Kolopik - przeslij screen'a jak u Ciebie wygląda ta czerwień,ok? Bardzo proszę powiedzieć gdzie już widziałeś taki styl...

 

EDIT: Dodam, że na forum są liczne zniżki na hostingi:

http://winforum.eu/Forum-Co-wybra%C4%87

Edytowano przez Hubert Szeliga (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No właśnie dlatego możę i dziwny. Dla mnie jest dziwny dla innych może nie być ;)

 

Mi się np. nie podoba taka prostota, wszystko monotonne, w jednakowych barwach, bez urozmaiceń.

 

Dziwne bo pewnie pierwszy raz na oczy widzę taki wygląd forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaszub - dzięki za sugestię, ale niestety raczej tego nie wprowadzimy, ponieważ na forum jest już bardzo podobny kolor (5 od lewej)

 

Kami(mogę tak mówić? :) ) - polecam zjechać myszką aż do stopki forum, jak wybierzesz inny kolor to już nie będzie wszystko jednokolorowe :) Bez urozmaiceń, bo wzorowane na Windows 8, czyli prosto, schludnie i czytelnie :P

Edytowano przez Hubert Szeliga (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł na styl. Popracowałbym nad doborem kolorystyki i wyglądem tematu. Niemniej całość prezentuje się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka jest z Windows 8 i nie będziemy jej zmieniać - tu proszę kierować zażalenia do firmy Microsoft :) Co do wyglądu tematu to jeśli masz jakieś propozycje to słucham - widok postów zrobiony jest w formie kwadratowych chmurek tak jak w aplikacji "Wiadomości" w Windows 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Porównaj to forum z winforum:

winforum.png

 

Na Twoim forum nie ma żadnych wodotrysków typu grupa, wieku, płci, ilośc postów, reputacje, "pomógł", FB po bokach i innych pierdół.

Wszystko to jest "ukryte" w poście na górze. Bardzo fajnie to wygląda i nic nie świeci jak choinka (prócz czerwonego stylu :D )

 

Dla mnie to jest dziwne, ale nie gorsze od innych forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec gdzie widzialem taki styl, ale na pewno juz gdzies widzialem :D Mozliwe, ze jakims cudem trafilem na twoje forum, w co watpie... najwyzej dam znac. ta czerwien pewnie wyglada tak samo, jak u ciebie, no chyba, ze masz 16kolorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest celowy zabieg, skupiasz się wtedy na treści. Jeszcze lepiej to wygląda jak w Panelu Użytkownika wyłączysz pokazywanie sygnaturek przy postach.

 

Kolopik - jak gdzieś widziałeś taki styl to bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ trochę się nad nim napracowaliśmy, a jak ktoś go bezczelnie skopiował to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coś w tym jest, tylko jeszcze nie do końca dopracowane.

Ja bym dał większe ciut czcionki. Jeśli dałoby radę, to całe bloki jako linki, nie same teksty, bo to mocno duży "ośmiowość" theme'a.

Jakby całe bloki były linkami to to lepiej od razu na dotykowych by obsługiwać, bo teraz traci się efekt : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juvenito - minimalna szerokość monitora dla forum to niestety aż 1100 px.

 

Sponsi - byłoby wygodniej, ale jak ktoś chce przejść do poszczególnej kategorii? Jak cały box będzie klikalny to jak przejdzie do działów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Style są bardzo ładne i przejrzyste, jedyne co mi się nie podoba to brak możliwości schowania/wyłączenia tego wielkiego paska zachęcającego do rejestracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona, do której próbujesz przejść, jest przeciążona! Prawdopodobnie źle zoptymalizowany skrypt lub duża ilość wykonanych funkcji PHP przeciążyła stronę, dlatego widzisz ten błąd. W ciągu 24 godzin witryna wróci do normalnego działania.

Jeżeli chcesz zobaczyć obowiązujące limity CPU, zapoznaj się z naszą ofertą.

Chyba coś się zje... popsuło :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie coś się zje... ;)

 

Obecny hosting nie wyrabia, w przyszłym tygodniu forum będzie stać już na nowym :) Przeciążenie nie zawsze występuje, ale jednak nie mogę sobie pozwolić na takie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×