Skocz do zawartości
Beniamin

Mam Takie Oto Pytanie - Co Stoi Na Przeszkodzie Aby Do Domen Com,net,info,biz,name,pl,be,ru,uk,us Itd Itp Dowalić Jeszcze Ze 20 Sztuk?

Polecane posty

bo jest ich za mało, globalne i narodowe... dlaczego nie ma ich z 50 (globalnych) i z 5 polskich?? np .pol .pls .pka .poland .polska

 

(w temacie miało być 200 nie 20 - sorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie nie rozumiem o co chodzi w tym temacie :) Uwazasz ze domena np. www.kowalski.pls albo .poland byla by niezwykle atrakcyjna ? :) Do tego nalezy pamietac ze do uruchomienia takiego czegos, trzeba miec naprawde dobre mozliwosci serwerowe itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest ich za mało, globalne i narodowe... dlaczego nie ma ich z 50 (globalnych) i z 5 polskich?? np .pol .pls .pka .poland .polska

Do czego mianowicie jest tych domen za mało? I jaka byłaby korzyść, gdyby każdy kraj miał po kilkanaście domen narodowych? Oprócz tego, że nikt by ich nie pamiętał?

Co do domen globalnych były/są plany wprowadzenia paru nowych (np. .xxx, .mob), ale to jest zawsze długotrwały proces decyzyjny. Samo wprowadzenie nowej domeny na rynek już istniejących jest skomplikowane i rodzi rozmaite kontrowersje (przyklad - .eu i to co się dzieje z ich przyznawaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno (a przynajmniej ja sie dowiedzialem niedawno) weszly domeny .jobs Wedlug mnie nie sa wcale az takie atrakcyjne zwlaszcza ze kosztuja z tego co widzialem ok. 110$/rok. No ale juz i tak duzo ciekawych adresow jest zajetych.

Co myslicie o takich domenach? Czy .jobs moze odniesc sukces w Polsce? Mi sie wydaje ze nie przyjma sie za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×