Skocz do zawartości
Adam Car

[wirtualny] poszukuję hostingu

Polecane posty

Witajcie,

 

poszukuję taniego hostingu dla klientów, potrzebny jest Direct Admin (user), nielimitowana liczba subdomen, 1 konto FTP oraz 5 GB miejsca na dysku, dobrze by było aby można było podpinać więcej niż jedną domenę.

 

Liczy się cena oraz możliwość zapisania się do programu partnerskiego (prowizja za klienta).

 

Proszę o oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dodam informacje dla nowych klientów, obecnie widoczna jedynie w panelu klienta dla osób co maja u Nas konto:

 

Poleć nas i doładuj swoje konto!

 

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć nas swoim znajomym.

 

Co zyskasz?

25% wartości każdej faktury opłaconej przez osoby, którym poleciłeś nasze usługi trafi na Twoje konto i będziesz mógł z nich opłacić swoje usługi w serwisie.

 

Aby skorzystać z promocji musisz mieć opłaconą fakturę na minimum 25 PLN.

 

Najlepszym sposobem reklamowania naszego serwisu i otrzymywania za to doładowań jest korzystanie z linków partnerskich, dzięki niem osoba zostanie zarejestrowana z Twojego polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dodam informacje dla nowych klientów, obecnie widoczna jedynie w panelu klienta dla osób co maja u Nas konto:

Tylko, że mnie interesuje zarabianie na tym, a nie przedłużanie konta.

Prowizja w walucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pazera. :D

 

Jakieś dziwne zwyczaje w tej Polsce, w zachodnich firmach widziałem tylko prowizję jednorazową i nie 25%... a u nas chcą z tego biznes bez DG zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pazera. :D

 

Jakieś dziwne zwyczaje w tej Polsce, w zachodnich firmach widziałem tylko prowizję jednorazową i nie 25%... a u nas chcą z tego biznes bez DG zrobić...

 

Nie bądź taki zakompleksiony, jedź zwiedź kawałek świata i wtedy się wypowiadaj. Jak nie możesz realnie to chociaż wirtualnie, w guglu wpisz hosting affiliate program, wyskoczy jakieś 22 mln wyników. Szukaj znanych dostawców.

Jak już znajdziesz, to jedź dalej na zachód i sprawdź tutaj w najbardziej na zachód oddalonej od nas krainie również sa Партнерские программы

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... nie mam kompleksów

 

Chodziło mi bardziej o to że takie działanie firm to strzelanie sobie w stopę przy skakaniu przez płotki i raczej nie jest dobrą praktyką. Poza tym byłem Warszawie ze 2 razy ...

 

Tylko, że mnie interesuje zarabianie na tym, a nie przedłużanie konta.

Prowizja w walucie.

 

Dobre... jak śledzie z dżemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... nie mam kompleksów

 

Chodziło mi bardziej o to że takie działanie firm to strzelanie sobie w stopę przy skakaniu przez płotki i raczej nie jest dobrą praktyką. Poza tym byłem Warszawie ze 2 razy ...

 

 

Więc po co piszesz o zachodnich firmach skoro nie masz pojęcia jak działają?

Dobrą praktyką w firmie jest zarabiać i dawać zarabiać innym, a nie jak to nazwałeś pazera. W dzisiejszych czasach się płaci za klienta. Zresztą słusznie, bo jest to najzwyklejsza usługa marketingowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Chodziło mi bardziej o to że takie działanie firm to strzelanie sobie w stopę przy skakaniu przez płotki i raczej nie jest dobrą praktyką.

A to jakaś "mega nowość" ;) Takie herezje tutaj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×