Skocz do zawartości
berix

Zmiana hostingu pod ok. 6 stron www

Polecane posty

Witam tak się składa że za ponad miesiąc kończy mi się usługa w unixstorm.

Aktualnie posiadam konto Reseller-1 za którego zapłaciłem 270.60 PLN, na tym koncie prowadze aktywnie 6 stron www (prywatnych) i nie wykluczam zwiększenie o 2-3 strony. Resellera wziołem z powodu dużej wartości wykorzystania zasobów - elastyczny limit (260 cp), bo zawsze miałem z tym kłopot w miesiącu wrzesień wartości wykorzystania cp wachaly się od 83 do 185 cp średnio wychodzi ok 120 cp dziennie.

 

Aktualnie doskwiera mi trochę limit transferu

 

* - Obciążenie jest podawane w jednostkach cp - jest to rzeczywisty czas zużycia procesora przez procesy użytkownika.

Dla przykładu proces wykorzystujący jeden rdzeń procesora w 100% przez minutę otrzyma 1cp.

Proces wykorzystujący w 100% osiem rdzeni otrzyma 8cp.

W podawane obciążenie nie wlicza się obciążenie generowane przez bazy danych MySQL.

 

I teraz mam pytanie czy z takim obciązeniem znajde coś tańszego i z wiekszym transferem ok +10-20 gb?

 

Np teraz spoglądając na oferte BH konto Premium za 170 zł które posiada do 20% wykorzystania CPU czy to jest więcej niż te np. 200cp dniowe w unixstorm ?

 

Interesują mnie hostingi najlepiej z panelem DA lub z pomoca przeniesienia z DA na inny panel

Edytowano przez berix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np teraz spoglądając na oferte BH konto Premium za 170 zł które posiada do 20% wykorzystania CPU czy to jest więcej niż te np. 200cp dniowe w unixstorm ?

Na to pytanie nie odpowie Ci nawet szklana kula. Musisz przetestować bo tak to można gdybać. Obie firmy stosują różne maszyny, konfigurację itp. więc porównanie takich wartości nie ma najmniejszego sensu.

 

Te 270 złotych na rok w US to bardzo mało, dla przykładu u nas najtańszy reseller kosztuje 360 złotych rocznie z limitem do 25% CPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale skłaniam się bliżej wirtuala bo tak jak mówie resellera wziołem z powodu obciązenia bo ja nei jestem firmą i nie sprzedaje innym zaspobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reseller jest o tyle lepszy w tym wypadku, że obciążenie z 6 serwisów rozkładasz na subkonta, na zwykłym wirtualu wszystko idzie na jedno konto i możesz szybciej przekroczyćlimity.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Trafiles na bardzo dobra ofertę. Jeżeli chciałbyś mieć jeszcze wolne zasoby to zainteresuj sie oferta serwerów dedykowanych, no niestety ale już chyba na to czas:) jeżeli braknie ci gotówki, składaj oferty reklam na Twoich stronach, wtedy wydatek z własnej kieszeni na serwer dedykowany będzie mniejszy.

Edytowano przez mFilmy.com (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Trafiles na bardzo dobra ofertę. Jeżeli chciałbyś mieć jeszcze wolne zasoby to zainteresuj sie oferta serwerów dedykowanych, no niestety ale już chyba na to czas:) jeżeli braknie ci gotówki, składaj oferty reklam na Twoich stronach, wtedy wydatek z własnej kieszeni na serwer dedykowany będzie mniejszy.

 

Za szybki jesteś ;) Jak już to oferuj VPSa, a nie dedyka - szkoda kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli jesteś zadowolony, to nie szukaj tańszego, w dodatku jeszcze o lepszych parametrach? I tak mało płacisz.

Chyba, że płacisz 170zł miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym konfiguracja serwera.

Podstawowe środowiska i potrzebne rzeczy ci zainstalują, DA masz w cenie, więc praktycznie nic nie musisz robić. A jak już, to wystarczy administrator za jakieś niezbyt (chyba) wielkie pieniądze. :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty

 

http://www.slaskdatacenter.pl/dedykowane.html

 

VPS SolusVM - SDC-vps3

» Test przez 14 dni: TAK

» Transfer miesięczny: 1TB

» Pamięć RAM: 1GB RAM, 1GB SWAP

» Ilość IP: 1 IP

» System operacyjny: Debian 6 x86

» Panel administracyjny: DirectAdmin

 

39.00PLN miesięcznie

 

Licencje DirectAdmina otrzyma pan w cenie serwera VPS, panel zainstalujemy i skonfigurujemy za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty

 

http://www.slaskdata...dedykowane.html

 

VPS SolusVM - SDC-vps3

» Test przez 14 dni: TAK

» Transfer miesięczny: 1TB

» Pamięć RAM: 1GB RAM, 1GB SWAP

» Ilość IP: 1 IP

» System operacyjny: Debian 6 x86

» Panel administracyjny: DirectAdmin

 

39.00PLN miesięcznie

 

Licencje DirectAdmina otrzyma pan w cenie serwera VPS, panel zainstalujemy i skonfigurujemy za darmo.

 

40 x 12mc = 480 zł czyli 2 razy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×