Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lordzik112

Tani Z Szybkim Netem Vps

Polecane posty

Witam potrzeba mi Taniego tak do hmm 30zł MAX VPS

 

Opis do czego będę go potrzebował.

 

VPS będzie przeznaczony do Wysyłania i pobierania Plików max 4GB

Będzie to serwer tzw. Pośredniak

 

czyli wiecie potrzeba mi szybkie łącze

Twardziel MAX 30GB

Ram może być nawet 256 wiadomo xD

Procek obojętnie

 

Jeśli chodzi o system dla mnie obojętnie jaki :-) bo tylko będę rozpakowaywał pliki sprawdzał i wysyłał dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Budżet?

 

Zobacz coś z budgetvps.pl są oferty z limitem transferu i bez ;)

 

Ewentualnie jeżeli cenisz jakość i dobry support to globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet?

 

Zobacz coś z budgetvps.pl są oferty z limitem transferu i bez ;)

 

Ewentualnie jeżeli cenisz jakość i dobry support to globalnetwork.pl

 

Wiem że fajnie sie poleca swoich sponsorów, ale jest to lekko nie na miejscu.

Poza tym domniemam iż nie miałeś tam wykupionej żadnej usługi, więc defacto nie jesteś ich klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom fajne tylko że 150gm na miesiąc to dla mnie za mało może są jakieś sprawdzone bez limitów? macie może coś takiego do tej ceny jaką podałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

 

Wiem że fajnie sie poleca swoich sponsorów, ale jest to lekko nie na miejscu.

Poza tym domniemam iż nie miałeś tam wykupionej żadnej usługi, więc defacto nie jesteś ich klientem.

 

Hekko.pl mnie nie sponsoruje, ani mi nie płaca za to. Przedstawiam firmę prywatnie, jako zadowoloyny klient hekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może tak dostane jakieś propozycje na test? max 3 dni z Traffickiem jak największym? jeśli spełni moje oczekiwania wezmę go na rok gdyż potrzeby jako pośrednik Anglia -> Francja do przekazywania plików Firmie ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dyszki to trochę za mało, żeby oczekiwać bardzo szybkiego łącza, dostaniesz coś na serwerze, który ma 100 mega podzielone na kilkunastu/kilkudziesięciu użytkowników. Poza tym nie napisałeś, co dla Ciebie oznacza szybkie łącze, jednemu wystarczy 2 Mbps, innemu 100 będzie mało. W zasadzie najlepiej szukaj czegoś stojącego w OVH. Będzie w miarę tanio na szybkim łączu i transfer między Francją i UK będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Wiem że fajnie sie poleca swoich sponsorów, ale jest to lekko nie na miejscu.

Poza tym domniemam iż nie miałeś tam wykupionej żadnej usługi, więc defacto nie jesteś ich klientem.

 

A to ze sponsorowanych się nie korzysta? ;)

W budgetVPS sam opłacam serwer ten nie jest sponsorowany ale za to jakościowo w miarę dobry.

 

@autor

jak chcesz mogę dać ci na testy jeden z serwerów VPS hitme.net.pl -> jeszcze nic na nim nie postawiłem konkretnego i stoi pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

W hekko (link w stopce) mają urodzinową promocje :) Bardzo sobie chwalę współpracę z nimi. Jeśli potrzebujesz czegoś z większym transferem to sprawdź kimsufi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://vihost.pl/ser...ps-no-limit.php - masz transfer bez limitu, ale prędkości 5/10mbit

Ew. możesz tutaj spróbować: http://ultimahost.pl/vps

Swojego czasu miałem tam kilka vps'ów, przetestowałem każdy pakiet i jak za te pieniądze opłaca się. Ponadto ze wszystkich ofert które zostały tu zaproponowane, tutaj masz korzystniejszy limit transferu (w najsłabszym pakiecie 1000gb).

Edytowano przez sbk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ogicom masz serwer VPS bez limitu transferu, a ceny startują od 29 zł netto (dla dysku 10 GB). RAM w tej cenie 128 MB. Na Priv'ie można ode mnie dostać kod do aktywacji n a 3 miesiące gratis. Raczej nikt na tansfery się nie skarżył, ale wiadomo, najlepiej ocenić samemu. Testowanie serwera: ogicom.pl/cloud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×