Skocz do zawartości
M4G!K

Sprzedam: wygasła Licencja IPB

Polecane posty

Witam.

 

Na sprzedaż mam licencję IPB. Jestem jej jedynym właścicielem, zakupiłem ją 2 lata temu bezpośrednio w Invision Power. Sprzedaję, ponieważ nie jest mi już ona potrzebna - nie prowadzę już forum.

 

 

Cena: 350 zł (do negocjacji)

 

Jak najbardziej możliwość wystawienia na allegro.

 

 

Screen licencji:

2exobip.jpg

 

 

Kontakt:

PW,

email: baartek4@gmail.com

GG: 4707074

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaję za darmo licencję na skin SPLAT (wartość 25$) ( DEMO )

 

Regulamin ipbforumskins:

When purchasing and downloading any products from this site, you agree that you will not redistribute or resell your purchased item, or any part of the design (including but not limited to images, xml files or psd files) under any circumstance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Regulamin ipbforumskins:

 

Ja jej nie odsprzedaję tylko daję za darmo, także nie jest to złamanie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jej nie odsprzedaję tylko daję za darmo, także nie jest to złamanie regulaminu.

To spójrz do słownika, co znaczy słowo REDISTRIBUTE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jej nie odsprzedaję tylko daję za darmo, także nie jest to złamanie regulaminu.

 

Nie możesz w jakikolwiek sposób udostępniać plików stylu, czy to przy sprzedaży czy z "dobrej woli".

 

Poza tym, sprzedajesz licencję na ipb więc można wywnioskować że cena stylu jest dołączona do ipb = sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy się czepiacie - to ja nie wiem? Szukacie problemu na siłę. Chłopak sprzedaję licencję na forum, zatem styl nie będzie mu też do niczego potrzebny - ale nie, lepiej się doczepić, żeby styl "leżał i gnił" mimo że opłacony - nie ?

 

Krzywdy nikomu tym nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja to licencja, nie my ją pisaliśmy a autor kupując styl zgodził się na nią.

Twoim sposobem złamał by nią a styl równie dobrze mógłby być pobrany z jakiegoś wareza.

 

No ale kogo w PL obchodzą jakieś tam regulaminy, licencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złamał by nią
To nie łom aby nim coś łamać.

 

styl równie dobrze mógłby być pobrany z jakiegoś wareza.
Serio nie widzisz różnicy? Ale niech Ci będzie, zatem zacytuje coś

 

 

 

...Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej przy okazji rozpatrywania sprawy toczonej przez Oracle przeciw firmie UsedSoft oto zarządził, że nikt nie może na naszym kontynencie tego zabronić.

Niemieckie UsedSoft umożliwia zakup używanych licencji po niższych cenach, więc wiadomo, że odbija się to na zarobkach producentów, próbujących nakłaniać do nabycia licencji nowej. Trybunał orzekł jednak, że ich prawa do dalszego rozpowszechniania danej kopii oprogramowania kończą się w chwili sprzedaży produktu, bez różnicy czy to w „namacalnej”, czy cyfrowej formie. Nawet jeśli gdzieś w regulaminie użytkowania widnieje zakaz odstąpienia komuś programu, w Europie taki zapis zwyczajnie nie obowiązuje.

Oczywiście w przypadku pozyskania licencji aplikacji w wersji na kilka stanowisk komputerowych nie jest możliwe odsprzedanie jej w częściach, czyli osobno na kilka maszyn. Co jasne też, po sprzedaniu licencji nie możemy w dalszym ciągu z nie naszego już oprogramowania korzystać, gdyż chodziłoby o nielegalną kopię. Nowy użytkownik ma w świetle obowiązujących przepisów jak najbardziej prawo bezpośrednio ze strony producenta pobrać program lub grę (jeśli tylko jest taka opcja), za której licencję — choć używaną — zapłacił...

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio nie widzisz różnicy? Ale niech Ci będzie, zatem zacytuje coś

 

Cytuj

 

 

...Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej przy okazji rozpatrywania sprawy toczonej przez Oracle przeciw firmie UsedSoft oto zarządził, że nikt nie może na naszym kontynencie tego zabronić.

Niemieckie UsedSoft umożliwia zakup używanych licencji po niższych cenach, więc wiadomo, że odbija się to na zarobkach producentów, próbujących nakłaniać do nabycia licencji nowej. Trybunał orzekł jednak, że ich prawa do dalszego rozpowszechniania danej kopii oprogramowania kończą się w chwili sprzedaży produktu, bez różnicy czy to w „namacalnej”, czy cyfrowej formie. Nawet jeśli gdzieś w regulaminie użytkowania widnieje zakaz odstąpienia komuś programu, w Europie taki zapis zwyczajnie nie obowiązuje.

Oczywiście w przypadku pozyskania licencji aplikacji w wersji na kilka stanowisk komputerowych nie jest możliwe odsprzedanie jej w częściach, czyli osobno na kilka maszyn. Co jasne też, po sprzedaniu licencji nie możemy w dalszym ciągu z nie naszego już oprogramowania korzystać, gdyż chodziłoby o nielegalną kopię. Nowy użytkownik ma w świetle obowiązujących przepisów jak najbardziej prawo bezpośrednio ze strony producenta pobrać program lub grę (jeśli tylko jest taka opcja), za której licencję — choć używaną — zapłacił...

 

http://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2012-07/cp120094pl.pdf

 

Wyrok ten odnosi się do programów komputerowych, a styl takim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysto z ciekawości: czym wg Ciebie w kwestii prawnej jest styl do forum ? Mamy kod źródłowy, mamy wynik zrozumiały dla człowieka... zatem styl nie jest niczym innym, jak oprogramowaniem.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×