Skocz do zawartości
Tomasz Mandrosa

Serwer pod back up

Polecane posty

Witam.

Poszukuję jakiegoś dobrego serwera pod back up danych. Głównie chodzi o to iż mam jakieś pareset GB danych na dyskach i chce je gdzieś wrzucić, abym miał do nich dostęp z każdego miejsca na ziemi. Mogą być serwery typu chomikuj, rapidshare czy zippyshare z tym że transfer danych jest śmieszny. Usługa musi być darmowa i dobrze, aby transfer do pobierania był normalny, a nie 400kb/s. Według mnie jedynym serwisem z których znam jest zippyshare z tym że pliki są dostępne dla wszystkich i nie ma że wrzucamy na swoje konto tylko musimy linki wklejać. Podoba mi się 4shared ale pobieranie jest słabe. Dropbox odpada bo tam mam tylko 115GB na podręczne dane.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.

Poszukuję jakiegoś dobrego serwera pod back up danych. Głównie chodzi o to iż mam jakieś pareset GB danych na dyskach i chce je gdzieś wrzucić, abym miał do nich dostęp z każdego miejsca na ziemi. Mogą być serwery typu chomikuj, rapidshare czy zippyshare z tym że transfer danych jest śmieszny. Usługa musi być darmowa i dobrze, aby transfer do pobierania był normalny, a nie 400kb/s. Według mnie jedynym serwisem z których znam jest zippyshare z tym że pliki są dostępne dla wszystkich i nie ma że wrzucamy na swoje konto tylko musimy linki wklejać. Podoba mi się 4shared ale pobieranie jest słabe. Dropbox odpada bo tam mam tylko 115GB na podręczne dane.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Domyśl się o co mi chodzi...

Wątpię czy znajdziesz coś takiego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy może być poniżej bo porobię parę kont. Najważniejsze są dla mnie limity prędkości przy pobieraniu, aby ich nie było. Jeśli nikt nie kojarzy to ewentualnie jakieś dobre płatne ale też bez szału z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli konto do 1TB , transfer na poziomie kilku lub kilkudziesięciu MBps bez ograniczenia i możliwość dołożenia sobie kont na FULL za darmo lub za grosze.... i

uff...

 

Boże !!!

Widzisz i nie grzmisz...

Nie wpadłbym na takie banalne pytanie nigdy.....

 

To było w ERZE ale już nie ma..

 

PS. chciałem kliknąć na czerwony ale jeszcze "cienki" jestem

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja was zaskoczę...

 

Oddam macierz bez limitu... SCSI 16HDD - waga 26zł - UPS-KEX

 

 

Jeszcze się udało EDIT:

 

 

@ Tomasz Mandrosa ale się popisałeś... minusów aż czerwono...

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Ciekawe co jeszcze ludzie wymyśla. Gorszej głupoty już raczej nie da się. Szok.

 

Jak zastapisz darmowy budżet to wykup usługę w dropbox lub zainwestuj w chmurę. Zobaczysz ile to kosztuje i jakie głupoty wypisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego niż dropbox lub google drive po prostu nie znajdziesz. Vpsy z reguły mają o wiele za małą powierzchnie dyskową (poniżej 50gb) aby sprostać Twoim wymaganiom a nawet one są płatne. Jeśli szukasz czegoś typowo pod backup to odpuść sobie wszelkie serwery, vpsy, resellery, dedyki i co tam jeszcze wymarzyłeś tylko po prostu dokup premium do google drive albo dropboxa bo te usługi targetują twoje wymagania.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sie hejterzy rozpędzacie. To, że po nim nie jeżdżę jak po łysej kobyle i staram się w miare normalnie odpowiedzieć to od razu jestem lamusem i zasługuje na lawine minusów? Fanklub wht znalazł sobie temat i nieudolnie próbuje tekstami zarzucać, żeby chyba na demotywatory wskoczyć. Sam nic do tematu nie wniósł jeden z drugim ale jak to ktoś na temat coś napisał to pierwsi do wytykania. Ależ wy jesteście fajni...

 

A skoro już jesteśmy złośliwi to rozumiem, że Ty potrzebowałeś specjalnego szkolenia "dla handlowców", żeby ktoś wytłumaczył Ci co to znaczy target? I od tego czasu targetujesz punkty RUCHU na wizytówki "za stówkę"? :)

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sie hejterzy rozpędzacie. :)

 

Często nie zabieram głosu ale jakby taki temat wyszedł od STARUSZEK WHT dostałby po uszach o wiele mniej a tu sam zobacz, wpada klient na "chwile" zadaje pytanie i juz nie wraca bo widzi że pytanie jest ciut kolokwialnie mówiąc majkowate... bo jeśli się nie ma wiedzy nie znaczy że można zadawać "mądre" pytania lub stwierdzać, że jeśli się nie daje lub czegoś nie ma to da się kombinować i nieważne czy to jest fair czy nie.

 

To nie chodzi o to by nie pomóc a to ile minusów nazbierał to świadczy o jego toku rozumowania "za darmo" i tylko dlatego iż oceniają go ludzie, którzy najbardziej cenią sobie normalność i znają jej elementarne zasady a działania "szkodników" mają na MINUS. Reasumując dasz palec a wyciągnie CI całą ... wioskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to by nie pomóc a to ile minusów nazbierał

A ja widzę co innego. Sam dostałem masę minusów tylko za to, że odpowiedziałem normalnie. A wszedł taki d.v napisał jak to mu się zęby na klawiature wysypały ze śmiechu bo jedno słowo zobaczył, sam napisał 4 słowa i wszyscy mu za to reputacje walą. Taki tu jest poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę co innego. Sam dostałem masę minusów tylko za to, że odpowiedziałem normalnie. A wszedł taki d.v napisał jak to mu się zęby na klawiature wysypały ze śmiechu bo jedno słowo zobaczył, sam napisał 4 słowa i wszyscy mu za to reputacje walą. Taki tu jest poziom...

 

Nie za to ... nikt nie lubi kombinatorów tym bardziej cudzym kosztem którzy uważają że im się należy "free for all"

 

dobrej nocy...

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Inferno: ode mnie minusa nie dostałeś, jedynie skomentowałem bełkotliwie brzmiące zdanie, które stworzyłeś. Doskonale wiem, co znaczy angielskie słowo "target", znam jeszcze kilka innych fajnych angielskich słów. Ciekawe czy Ty zdajesz sobie sprawę, jak bzdurnie to co napisałeś wygląda. Przeczytaj kilka razy wyjątek, który przytoczyłem w moim poprzednim poście. Gdybyś napisał na przykład "usługi spełniają wymagania" nie miałbym najmniejszych uwag. Nie miałem również uwag co do kontekstu Twojej wypowiedzi, wbrew temu, co próbujesz sugerować. Masakrowania polszczyzny połączonego z marketingowym bełkotem jednak nie potrafię puścić płazem. A Twoja próba przyczepienia się do potocznego słowa "stówka" występującego w słowniku języka polskiego, użytego przeze mnie w nazwie promocji, aby obronić swoje "targetujące usługi" jest śmieszna. Jak już tak bardzo Ci zależy, żeby mi dopiec, to poszukaj dobrze na tym forum, na pewno znajdziesz lepsze przykłady, posty w których "powinęła mi się noga". Jak chcesz mnie upokorzyć to przynajmniej się przyłóż do tego, nie idź na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym masakrowaniem "polszczyzny" bo ogrom polskich wyrazów i tak jest zapożyczona tak jak z resztą w każdym języku. Masakrowaniem to można nazwać karygodne błędy ortograficzne.

 

A co do tematu to znalazlem jeszcze jedynie 2 takie rzeczy:

 

Darmowe - http://www.adrive.com/ 50GB

Płatne - http://www.carbonite.com/ Tu akurat podobno nielimitowana przestrzeń w dość niskiej cenie (miesięcznie wychodzi parenaście zł) ale nie wiem jak ma się ich polityka "1 computer" do "access anywhere, anytime". Podejrzewam, że upload jest z jednego komputera a dostęp z każdego.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Skonczcie swój spór, autor tematu pewnie i tak już tu nie zagląda, z powodu rekordu(?):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba efekt braku walki z piractwem. Moze ludzie mysla ze jak takie Hollywood daje filmy z super drogimi gwiazdami za darmensa w necie to moze wszyscy tak daja;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×