Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vifus

Sony Xperia U

Polecane posty

Witam, mam do sprzedania sony xperie U, telefon w stanie idealnym, 100% sprawny, w komplecie wszystko to, co daje producent, telefon wzięty na abonament jakiś czas temu, gwarancja itp.

 

Sprzedam za 550zł!

 

Pytania w temacie lub PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefonik jest super, aż tak tanio to to n

ie jest ale dałem mniejsza cenę żeby szybciej sprzedac;-)

 

 

Żona ma półroczny telefon na winie ale za nic nie może się do niego przekonać a miała na andku i sobie chwaliła a teraz jak mówi ma problem.

Pytanie mam tylko ile trzyma bateria bo możliwe że wziąłbym żonie pod warunkiem że trzyma dłużej a rozmawia przeciętnie średnio miesięcznie abonament z 1300min przekracza o 20% .. Mój htc one x niby super ale codzienne ładowanie mnie męczy a jak się dużo rozmawia to już totalna porażka mimo że bajer telefon ale bateria o kant Dxxx pobić a gdybym wiedział bym nie brał choć konsultant zapewniał że trzyma 3-5 dni .. Czasem nie wystarczy do wieczora a jak się jest w trasie to niezbędna jest ładowarka bo można wieczór latać bez tel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak: w żadnym smartphone bateria nie trzma dłużej niż 3dni, w moim trzyma przeciętnie przy przeglądaniu neta i normalnym użytkowaniu 2dni.

 

Polecam ten telefon w 100procentach, gdybym nie potrzebował pieniędzy to bym go w życiu nie sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak: w żadnym smartphone bateria nie trzma dłużej niż 3dni, w moim trzyma przeciętnie przy przeglądaniu neta i normalnym użytkowaniu 2dni.

 

Polecam ten telefon w 100procentach, gdybym nie potrzebował pieniędzy to bym go w życiu nie sprzedał.

 

No niby tak ale puki co ani mój ani żony nie nadaje się do normalnego użytkowania... Jesli Twój tyle trzyma co jej nie ma sensu wymieniać chyba tylko dla andka,.. pomyślę i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mogę powiedzieć że mam avile jak nówkę ! więc po co foto ...

a jak ją odwrócisz to porysowana że masakra

nikt ci nie kupi tak bez foto tak samo jak i z tym komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, ja widzę, że ty tylko posty nabijasz w tej giełdzie...

nie nabijam bo kilka rzeczy sprzedawałem już tutaj i kupcy byli zadowoleni ale dawałem foto opisywałem stan itp . Przepraszam ale nikt ci kota w worku nie kupi sam pomyśl czy jak ja bym ci napisał że mam telefon jak nowy za niską cenę a nie dodał bym zdjęć to czy wszystko było by ok i czy byś kupił ? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, będę miał w weekend dostęp do cyfrówki to zrobię te zdjęcia, widzę, że masz większy problem z tą sprzedażą niż ja :/ a to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×