Skocz do zawartości
Macsch

AdminZone.pl - Forum dla administratorów i moderatorów

Polecane posty

Witajcie,

 

AdminZone.pl jest skierowany na administratorów forów, blogów, portali a także ich moderatorów.

Całości dopełnia dział programowania.

Forum "zaczyna karierę" więc uwagi dotyczące małej ilości postów czy użytkowników są zbędne, każda strona miała swoje początki - jedna lepsze a inna... nie.

 

Aktualnie forum nabiera ruchu na phpBB3, albowiem przy tworzeniu miałem (dalej mam) obawy co do przetrwania jego, więc w razie gdyby nie spotkał się z chociaż minimalnym ruchem - nie będę miał wyrzutów o niepotrzebny zakup IPB.

Kontynuując temat IPB - postanowiłem sobie że jeżeli forum spotka mniejszy lub większy sukces, będzie konwersja wraz z jakimś nowym stylem.

 

Wygląd jest standardowy ze zmienionymi kolorami, miało być czysto, przejrzyście i szybko.

 

Całość jest prowadzona tylko z pasji i coraz większym zainteresowaniem moim na tą tematykę przez co nie ma i nie planuję dodawać żadnych reklam czy linków sponsorowanych.

 

Na pozdrowienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkzm2012

Przydał by się shoutbox ale strona ok. Zaraz się zarejestruje bo posiadam stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shoutbox był (nawet dwa) ale zauważyłem dość duże obciążenie generowane przez niego oraz spowolnienie strony, dlatego został wyłączony żeby nie zakłócać działania witryny dla użytkowników.

 

Niestety takie rzeczy zdarzają się dość często w przypadku darmowych silników, spotkałem się z podobną sytuacją też na mybb.

Ludzie biorą się za pisanie modyfikacji mając nikłe pojęcie o tym, niestety.

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Ludzie biorą się za pisanie modyfikacji mając nikłe pojęcie o tym, niestety.

Nikt Ci nie kaze korzystac z darmowych rozwiazan, mozesz podpatrzec kod i poprawic co trzeba, albo wynajac kogos, kto wedlug Ciebie sie na tym lepiej zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie kaze korzystac z darmowych rozwiazan, mozesz podpatrzec kod i poprawic co trzeba, albo wynajac kogos, kto wedlug Ciebie sie na tym lepiej zna.

 

Napisałem ogólną opinię o niektórych modyfikacjach, nie pisałem nic o poprawianiu, innych rozwiązaniach czy autorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Sorry ale co mam tu oceniać?

 

Chcesz profesjonalnej oceny albo pochwalić się czymś ciekawym? PROSIMY NIE SPAMOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie forum spoko, tematyka ciekawa, styl fajny, lekki i przejrzysty. Jedynie, co zmieniłbym w stylu to avatary przerzucić na lewo :P\

Nawet się zarejestrowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Autor - daj mi sensowny powód, dla którego miałbym udzielać się na tym forum - bo osobiście żadnego nie widzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy... ja nie widzę, stawiam, że inni też nie. Więc pytam się Ciebie co wg Twoich wymysłów owe forum posiada że warto korzystać z niego zamiast z konkurencji ?

 

Nie licz na to że każdy Cię poklepie po ramieniu i powie "stary dobra robota" w momencie gdy prezentujesz prawie puste forum z darmową templatką.

 

A z marketingu dostajesz 2- zamiast 1, tylko i wyłącznie dlatego że w sygnaturze masz link, którego zabrakło już w poście.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z marketingu dostajesz 2- zamiast 1, tylko i wyłącznie dlatego że w sygnaturze masz link, którego zabrakło już w poście.

Studenckie 2- :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy... ja nie widzę, stawiam, że inni też nie. Więc pytam się Ciebie co wg Twoich wymysłów owe forum posiada że warto korzystać z niego zamiast z konkurencji ?

 

Konkretnie jakiej konkurencji? Masz może na myśli http://www.webhostin...orow-stron-www/ którego adres odsyła właśnie do adminzone? A moze admintalk.pl które też stoi puste?

 

Nie licz na to że każdy Cię poklepie po ramieniu i powie "stary dobra robota" w momencie gdy prezentujesz prawie puste forum z darmową templatką.

 

A gdybym kupił vB5 bo kosztuje 250$ (mimo że to głupota), kupił najdroższy możliwy styl i zatrudnił paru ludzi z allegro do sztucznego zapełniania forum?

Nie wydaje mi się że byłoby lepiej.

 

A z marketingu dostajesz 2- zamiast 1, tylko i wyłącznie dlatego że w sygnaturze masz link, którego zabrakło już w poście.

 

Mogę napisać nowy temat z preclami w każdym słowie.

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po to żeby spamować swoim forum - http://www.adminzone...ziezowe/tid/105

Tak tylko i wyłącznie dlatego.

 

Tak poważnie, to masz problemy ze wzrokiem?

 

Przytoczę, co sam ostatnio napisałeś: http://www.webhostingtalk.pl/topic/39272-dzial-strony-do-oceny/page__view__findpost__p__332991

 

PIS JOU ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Macsch Forum na smartfonie ładnie się prezentuje. Kiedyś jeszcze na pewno zajrzę. :)

 

Dziękuję i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ciekawostka, opcja Wyślij hasło:
Nie można znaleźć podanego adresu e-mail/nazwy użytkownika?
Próba rejestracji:

 

Podana nazwa użytkownika jest już używana. Wybierz inną.

Wprowadzony adres e-mail jest już używany.
O ile pamietam to rejestrowalem sie bardzo dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×