Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karolina.rucinska

[Poszukuje/Wykonam} Pozycjonowanie i marketing w sieci

Polecane posty

Poszukuję pracy związanej z pozycjonowaniem stron www, reklamowaniem firm i marki w sieci poprzez social marketing czy też marketing szeptany. Posiadam wieloletnie i bogate doświadczenie w dziedzinie SEO i SEM. Współpracuje ze swoim chłopakiem przy tej dziedzinie już 2 lata przy czym nauczyłam się sama pozycjonować strony www i obsługę wielu programów służących do nich.

 

Posiadam wiedzę z zakresu social marketingu (prowadzenia profili na FaceBook), reklamowania produktów poprzez marketing szeptany.

 

Jeśli chcesz zwiększyć swoje dochody, zwiększyć liczbę oglądających Twoje strony - napisz do mnie.

Posiadam wiedzę z obsługi oprogramowania takiego jak : SEOCAT, DONLINKAGE, SCRAPEBOOX, XRUMER i wielu innych (do których posiadam legalne licencje)

 

Posiadam dostęp do kuponów GOOGLE ADWORDS, dzięki czemu bez problemu za reklamuję Twoją www po przestępnej cenie w GOOGLE ADWORDS. Jest jedna zasada, jeśli strona jest zgodna z regulaminem google, niema zastrzeżeń do korzystania z kuponu.

 

Co oferuję?

- stały i dobry kontakt

- wiedzę na wysokim poziomie SEO/SEM/SOCIAL MARKETING/GOOGLE ADWORDS

- miłą i przyjemną współpracę

- stały rozwój z danych dziedzin

- analiza konkurencji

- analiza fraz kluczowych i dobór fraz do pozycjonowania

- dobór metody reklamy (marki, produktu, usług)

- rozwój programistyczny (ciągle zakupuje nowe programy związane z pozycjonowaniem)

- stałe statystyki frazy (dostęp online)

- stałe rozliczenie na podstawie rachunku

- video rozmowy poprzez SKYPE (w razie pytań czy wątpliwości jestem zawsze do usług od 16-22)

 

Pozycjonowanie dziele na 3 metody rozliczeniowe

- stałe (umowa na min 12 miesięcy, płatność po wejściu)

- jednorazowe (umowa na okres 120 dni, płatność 50% kwoty przed rozpoczęciem prac i 50% kwoty po wejściu w ustalony TOP10-1)

- LONGTAIL (brak umowy, płatność co miesiąc w zależności od ilości podstron i konkurencji 300,00 PLN w górę)

 

Dodatkowe prace : kampania adwords, marketing szeptany, social marketing, tworzenie zaplecza czy katalogowanie strony

 

Interesuje mnie praca zdalna z uwagi, że jeszcze się uczę. Planuję w przyszłości założyć firmę SEO związaną z zakresem wspominanym wyżej, aczkolwiek wpierw do tego potrzebuję sama pozyskać indywidualnie własnych stałych klientów. Dla pierwszych 10 osób (zamawiających usługę powyżej 500,00 PLN) gwarantuję fajne promocje w stylu darmowej optymalizacji strony czy kampanii adwords

 

Zapraszam do kontaktu : karolina.seo@gmail.com (proszę o podanie swojego nr. telefonu wtedy kontakt będzie dla obu stron łatwiejszy)

 

P.S. nie mogę napisać w dziale giełda, dlatego administratorów proszę o przeniesienie wątku do tego działu

Edytowano przez karolina.rucinska (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten dział wymaga podania kwoty, jaką możesz przeznaczyć na wykonanie zlecenia lub zatrudnienie pracownika.

Dopisz, bo temat wyląduje w koszu.

.

.

.

.

.

A tak na serio, to pisanie w tym subforum powinno się traktować jako test na inteligencję i jak jakiś cwaniak się tu zareklamuje, to od razu ban. Ile jeszcze? Jak długo jeszcze ludzie nie będą używać mózgu i pisać tu swoje spamerskie wypociny?

Czy pole budżetu nie sprawiło, że zastanowiłaś się po co jest pole "budżet"? ŻE TO NIE JEST TEMAT do spamowania? A niemożliwość spamowania w dziale Giełda to akurat plus... poudzielaj się na tym forum, a nie wpad - spam - i wypad. I to nie jest powód, by spamować tutaj. To nawet gorzej, że tam nie mogąc - tu spamujesz!

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi @ZooMpl poza tym długie te wypociny choć przeczytałem 2/3 reszta wydała mi się zbyt męcząca oferta, czytasz, czytasz, czytasz i nadal czytasz... Zbyt wylewnie i to skreśla...

 

A poza tym P. Karolina wpadła na chwilę tylko... przelotem, może z przyzwyczajenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giełda to oferta którą zostawiłam dla zainteresowanych, jeśli ktoś nie jest nie musi czytać. Są osoby/firmy z problemami, którym pomagam pozycjonując ich i prowadzić kampanie reklamowe w sieci.

 

Jeśli kogoś uraziłam, to bardzo przepraszam. Jednak jestem już przyzwyczajona, że ludzie jeśli się nudzą i nie są doceniani to komentują pod każdym tematem tylko po to aby zabłysnąć inteligencją i Polską tolerancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferujesz różne usługi i chyba wiesz na ile się cenisz?

 

Tu nie chodzi o to by podać konkretną sume, ale można to zrobić jak w przypadku longtail ( czyli wiemy że od budżetu 5 stówek można do Ciebie pisać)

 

Tak samo firmy hostingowe podają cennik na stronie , tak i fajnie by bylo jakbyś nam napisała przykładowy cennik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cennik podany jest od 300,00 PLN w górę za LONGTAIL, inne usługi wyceniam indywidualnie w zależności od wielkości projektu i budżetu zleceniodawcy. Regulamin czytałam, także myślę, że nie złamałam go.

 

Pozycjonowanie - wyceniam pod frazy

Social marketing - wyceniam do zapotrzebowania marki/firmy/produktu

Marketing szeptany - od 100,00 PLN w górę

Kampania AdWords 300,00 PLN + prowadzenie - od 199,00 PLN

Zaplecza już od 10,00 PLN za 1 stronę

Zdobywanie linków (katalogowanie, preclowanie i inne sposoby) - wyceniam do zapotrzebowania zleceniodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×