Skocz do zawartości
Dexieco

Sprawdzanie Pozycji w google

Polecane posty

Onet i wp były tylko przykładem szerokiego zakresu dostępnych wyszukiwarek. Oczywiście wyniki są googlowe z racji silnika.

We wspomnianym programie Rank Tracker są również wyniki googla z pozycji różnych krajów. Ponieważ jedną ze stron kieruję do odbiorców całej Europy środkowo-wschodniej więc niektóre frazy sprawdzam z pozycji tych krajów np. google.de, google.sk, google.cz itd Oczywiście nie każdemu takie opcje są potrzebne.

Ponieważ nie ma jednego programu dobrego dla wszystkich warto dobrać go do swoich potrzeb. Ważne aby mieć możliwość wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również używam webpozycji do monitorowania i jak do tej pory nie narzekam. Spełniają moje oczekiwania i mają przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TrafficTrends znam, ale pierwsze słyszę o ich monitoringu. Nawet nie ma cennika tego monitoringu. Ja polecam seostation, seo-stata, stat4seo, wszystko zależy od tego, kto co potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne z lepszych stat4seo, z darmowych Webpozycja (aczkolwiek jeśli chce się skorzystać z pełni możliwości trzeba kupić płatną wersję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seostation sprawdza się bardzo dobrze, minus, że nie można dodać kilku kont klienckich do jednej witryny, ale reszta ficzerów jak najbardziej godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webpozycja dobra ale strasznie ograniczyli teraz listę monitorowanych słów kluczowych. Obecnie korzystam z seo-stat bo spokojnie idzie do 20 słów kluczowych wyszukiwanie, dla każdej pozycjonowaniej strony zakładam nowe konto więc bez problemu idzie z minitorowanie, pozycje tez dokladne pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić semstorm.pl, z paru systemów korzystałem i nawet równolegle nadal korzystam jednak ten i polski i rozbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu korzystałem z webpozycji ale nakładane ograniczenia coraz bardziej zaczęły mnie irytować... całkiem niedawno znalazłem genialny i przede wszystkim darmowy SERP checker:

www.serplab.co.uk

 

- możliwość wyboru wyszukiwarki, pod którą ma być sprawdzana pozycja

- brak ograniczeń na słowa kluczowe

- można ustawić manualnie czas sprawdzania słowa kluczowego(chyba pierwszy darmowy system, który daje taką możliwość)

- zapisy do CSV

- wymuszone odświeżanie sprawdzania pozycji

- statystyki z grafem

- brak ograniczeń na "projekty"

 

Generalnie narzędzie cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam semstormem, bo ma kilka fajnych opcji i też mam sporo stron do sprawdzania, bo ponad 20. Na 1-2 strony nie opłaca się tak samo jak polecany tu przez Was seostation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Sam ostatnio miałem dylemat czy seostation czy semstorm. Zarówno w jednym jak i drugim jest to co mi najbardziej zależy: sporo możliwości + przejrzysty interfejs.

 

Wiadomo, że są one płatne - ale jak ma się kilka stron to warto zainwestować, bo po prostu nasza wygoda = więcej czasu. A jak wiadomo, czas to pieniądz ;)

 

Pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×