Skocz do zawartości
Dexieco

Sprawdzanie Pozycji w google

Polecane posty

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi...

 

Przez jakiś czas strona otrzymywała się w TOP10 na 8/9 miejscu, jakiś tydzień temu chciałem podciągnąć wynik i zacząłem ją znowu pozyzjonować po kilku dniach i tak jest do teraz wyszukiwarka pokazuje ją na pozycji 4, a wszystkie narzędzia do sprawdzania pozycji pokazują, że jest na miejscach 7-9.

O co chodzi??? Co jest wiarygodne???

 

Ktoś mógłby to sprawdzić u siebie? fraza: "ogłoszenia Rzeszów" , a domena jest w sygnaturce.

 

 

Sprawa jest prosta. System monitoringu wykorzystuje do sprawdzania niezależne proxy, które weryfikuje pozycje bez logowania się na konto Google (są to wyniki nie spersonalizowane). Ty jak sprawdzasz u siebie pozycje najprawdopodobniej jesteś zalogowany, co wiąże się z prezentacją wyników tylko i wyłącznie pod Twoje preferencje. Tak więc wyniki z monitoringu radziłbym brać na poważnie. Tutaj masz listę http proxy, gdzie możesz w kilkuset miejscach sprawdzić na którym miejscu jesteś bez proszenia innych - klik

Edytowano przez L4.net.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie. Zawsze sprawdzam nie będąc zalogowanym na koncie Google. Po wyczyszczeniu historii przeglądarki, cookies, itd. pokazuje na 4 pozycji.

No więc, na którym miejscu widzi mnie ktoś kto wpisuje w wyszukiwarkę podaną na 4 czy na 9 ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie. Zawsze sprawdzam nie będąc zalogowanym na koncie Google. Po wyczyszczeniu historii przeglądarki, cookies, itd. pokazuje na 4 pozycji.

No więc, na którym miejscu widzi mnie ktoś kto wpisuje w wyszukiwarkę podaną na 4 czy na 9 ???

 

 

Google może mieć wiele sposobów identyfikacji użytkownika. Nawet jeżeli jesteś wylogowany zostałeś namierzony po IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z webpozycja. Tam za free można chyba 30 fraz sprawdzić. Ja od wielu miesięcy sprawdzam 13 raz dla dwóch serwisów. Jedyna wada to pamięć ostatnich 5 dni. Starsze sprawdzenia znikają z pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z webpozycja. Tam za free można chyba 30 fraz sprawdzić. Ja od wielu miesięcy sprawdzam 13 raz dla dwóch serwisów. Jedyna wada to pamięć ostatnich 5 dni. Starsze sprawdzenia znikają z pamięci.

 

Żeby być dokładnym. Historia jest dla 7 dni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może, choć to szczegół

 

Dziś otrzymałem komunikat o zmianach w webpozycja - i od 1 sierpnia 2014 Maksymalna liczba wyszukiwań darmowych będzie15 (obecnie 30 wyszukiwań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Stat4Seo.pl, panel jest bardzo przyjemny a soft jest bardzo dobry. Podpinam pod to proxy z proxymarketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google chrome w trybie incognito lub inna przeglądarka wspierająca podobne rozwiązania. Google podobno nie lubi zautomatyzowanych zapytań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google chrome w trybie incognito lub inna przeglądarka wspierająca podobne rozwiązania. Google podobno nie lubi zautomatyzowanych zapytań ;)

 

A jak masz tysiąc fraz do sprawdzenia to też je będziesz sprawdzał ręcznie w Chromie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A jak masz tysiąc fraz do sprawdzenia to też je będziesz sprawdzał ręcznie w Chromie? ;)

 

 

a no, przy tysiącu to już bym musiał kombinować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Seo-Stat, ma kilka ciekawych funkcji. Dla niewielkiej ilości fraz sprawdzi się bardzo dobrze.

 

Seo-stat jest faktycznie dobry. Z tego co wiem, to do 5 stron i w sumie 20 fraz jest to darmowe narzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zapraszamy do testowania naszego nowego monitoringu pozycji w wyszukiwarce Google (http://www.googlestat.pl/), również posiadamy bezpłatną możliwość przetestowania naszego systemu, w razie jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaku z supportem.

Edytowano przez Googlestat.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webpozycja - dobre ale płatne.

 

Możesz jakoś rozwinąć dlaczego dobre? Ja osobiście w tym systemie widzę same minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webpozycja - dobre ale płatne.

 

Tak jak pisałem wyżej - nie koniecznie płatne dla małej ilości sprawdzanych fraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz jakoś rozwinąć dlaczego dobre? Ja osobiście w tym systemie widzę same minusy.

 

Takie to widzę plusy:

- możliwość monitorowania bardzo dużej ilości fraz za stosunkowo niewielką cenę (nie pamiętam dokładnie, ile teraz płacę, ale w porównianiu z innymi ofertami ta wydawała mi się atrakcyjna)

- można sobie fajne robić te raporty i analizy

- codzienne sprawdzanie fraz o stałej godzinie

- wszystko "w kupie', za przeproszeniem

 

Szczerze - nie wiem, może są lepsze narzędzia, pewnie tak. W sumie jeśli znajdę lepsze to chętnie przejdę, ale póki co to narzędzie spełnia moje oczekiwania.

 

A jakie Ty widzisz minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od trzech lat korzystam z programu Rank Tracker. Opłata roczna około 50-60 $ rocznie ale w zamian bardzo szeroka paleta opcji, również pozycji w wyszukiwarkach grafiki i filmów Googla. Można sprawdzać nie tylko w Google ale i dziesiątkach innych wyszukiwarkach a w tym i wp, onet. Program także wyszukuje i sprawdza darmowe proxy. Wcześniej korzystałem z Free Google Monitor. Różnica kosmiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×