Skocz do zawartości
Dexieco

Sprawdzanie Pozycji w google

Polecane posty

Witam, takie pytanie czym sprawdzacie pozycje fraz w google?

Obecnie używam Free Monitor Google, ale dla "zleceniodawny" pod koniec każdego miesiąca robię raport

Fraza pozycja w google w tamtym Msc, poz. w tym w .doc i konwertuje do .pdf .

Czy jest jakiś software, który wygeneruje mi takie zestawienie dla danej domeny i fraz automatycznie np. do .pdf, .html?

 

Ogólnie czym jeszcze sprawdzacie pozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy program Free Monitor for Google / googlemon

Płatny- serpmonster.pl (serwis). Jest w nim dostępny import do csv, png.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z SerpMonster.pl. Bardzo fajny i niedrogi program do monitorowania pozycji. Sam sprawdza pozycje w wybranych odstępach czasu. Można bezproblemowo eksportować pozycje do pdf i csv, a do tego automatycznie wyliczać koszty pozycjonowania na podstawie zdefiniowanych wcześniej kwot. Można nawet wysłać raport bezpośrednio na email do klienta lub swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webpozycja wprowadziła aktualnie sporo ograniczeń. Teraz trzeba tam coś zapłacić za dobry monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja praktycznie od początku korzystam z seopanel i mimo kilku minusów nie zamierzam się przenosić na coś innego. Po prostu się już przyzwyczaiłem, ale moim potrzebom po prostu wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden system nie wie na jakie frazy się pozycjonujesz. Więc nie da się sprawdzić pozycji na "większość fraz". Ewentualnie może je pobrać z meta keywords. A sposoby sprawdzania pozycji oprócz metody manualnej masz podane powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także polecam webpozycja.pl Ograniczenia mają, ale kilkadziesiąt zł rocznie to chyba nie jest duży wydatek jak się chce pozycjonować klientów? Polecam także web-tools.pl Też darmowy i ma ograniczenia, ale powinno starczyć na dobrych kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć co ma webpozycja, a czego nie ma panel crm od kojotka?

 

Nie lubię płacić haraczu, chyba, że wiem za co płacę. Lepiej jest postawić skrypt u siebie na hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stat4seo... ale każdy panel do pozycji wymaga dodania proxy.

 

Można skorzystać z gotowców ale też płatnych np seostation

Edytowano przez zgred (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Stat4SEO.Proxy możesz zaciągać z proxymarket lub postawić kilka przygotowanych przez skrypt plików na własnych hostingach o ile IP nie są powielane. Kwestia ilości sprawdzanych fraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Free Google Monitor i to chyba najlpeszy wybór. Nie żałuję, ze go mam i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam z webpozycja.pl - polecam, ale jeśli już to warto dołożyć parę groszy i wybrać konto vip.

 

Tutaj akurat ja mam mieszane odczucia. System niepoprawnie sumował mi kwoty oraz nie posiada opcji „Zawsze w TOP10” jeżeli domena znajduje się na pierwszej stronie w przypadku wskoczenia mapek. Używałem już kilka monitoringów i webpozycja wypadł z nich wszystkich najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o seo-stat.pl używam i polecam. Ale tylko 20 fraz jest darmowych. Osobiście zakładam konta dla każdej strony z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi...

 

Przez jakiś czas strona otrzymywała się w TOP10 na 8/9 miejscu, jakiś tydzień temu chciałem podciągnąć wynik i zacząłem ją znowu pozyzjonować po kilku dniach i tak jest do teraz wyszukiwarka pokazuje ją na pozycji 4, a wszystkie narzędzia do sprawdzania pozycji pokazują, że jest na miejscach 7-9.

O co chodzi??? Co jest wiarygodne???

 

Ktoś mógłby to sprawdzić u siebie? fraza: "ogłoszenia Rzeszów" , a domena jest w sygnaturce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×