Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mikos

Dobry sprawdzony hosting jaki ?

Polecane posty

Witam wszystkich, chciał bym prosić o poradę doświadczonych użytkowników.

Szukam hostingu w cenie 150 zł/rok, mam zamiar postawić na nim kilka stron zaczynając od portfolio a kończąc na cms (joomla, wordpres) nie jestem doświadczonym wemasterem i dlatego chcę uczyć się i rozwijać jestem uczniem technikum informatycznego. Proszę o porady co do wyboru hostingu, narazie wybrałem:

- az.pl (polecany przez znajomego)

- progreso.pl (dobre opinie w interneci i co ważniejsze na rynku ponad 10 lat)

To tyle z takich większych, dziękuję i czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystam z Unixstorm.org i jest ok. Podobne potrzeby do Twoich.

Chwali sie progreso.pl i biznes-host.pl, dlatego uważam, że na nich również się nie zawiedziesz. Zapewne zaraz będziesz mieć tu kilka propozycji od różnych, które Cie już odpowiednio przekabacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

AZ.pl nie bierz.

 

Progreso, MZone, Biznes-Host, CastPol, KEI, Hekko/ Jupe, IQ, ViHost/ ViPower, Kylos, Hostilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci żebyś zamówił sobie w kilku firmach konta na 7 dniowy test. Wtedy też będziesz wstanie porównać każdą z firm jaką jesteś zainteresowany. W ciągu kilku dni testu powinieneś wiedzieć z jakiej firmy jesteś najbardziej zadowolony i wybrać tą która odpowiada Twoim zdaniem wypadła najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ten az.pl kusi personal hosting 120zł za rok, cal.pl Ace Extra 158.67zł, ionic.pl Simple+ 158.67zł, biznes-host.pl dla klientów indywidualnych premium 139zł. Co z tego wyjdzie najkożystniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze cenowo odradzam az.pl. 120 zł netto to może jest za rok ale jak ja wziąłem hosting u nich za 150 pewnego roku to na następny dostałem fakture pro-forma na 450 PLN (nie pamiętam czy to nie było jeszcze netto) także podziękowałem od razu. W tej cenie to można mieć vpsa a nie zwykły hosting www. Domeny z resztą też do najtańszych nie należą pomimo fajnego panelu - ponad dwukrotna przebitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, serwer w serii Basic MZ TWO byłby tutaj idealnym rozwiązaniem:

 

MZ TWO to:

 

Link do oferty: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

  • 10 GB miejsca na dane
  • 60 GB transferu na miesiąc (spokojnie wystarczy na średniej wielkości serwis)
  • Codzienny backup i dostęp do aż 3 zapasowych kopii z 3 różnych okresów
  • Support dostępny przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • Serwer zlokalizowane w jednych z najlepszych Datacenter w Europie np Nephax (Polska), BluesquareData (UK)
  • Tylko markowe serwery Supermicro, HP lub Dell (serwery dostępne na terenie UK)
  • Miła i sympatyczna obsługa, zawsze chętna do pomocy

Roczny koszt utrzymania tego serwera to tylko 144 złote w promocji z darmową domeną (cena dla serwerów w PL).

Serwery oparte są na bogatym w opcje panelu administracyjnym cPanel z instalatorem Installatron oraz RVSKIN.

W przypadku pytań zapraszam na chat do konsultanta/tki dostępny na naszej stronie głównej.

Konto testowe na 7 dni zamawiamy tutaj: https://www.service....testowe/&step=0

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat, bo szukam sprawdzonego stabilnego hostingu pod niedużą (ok. 70k UU / mc) stronę. Przejrzałem trochę forum i jestem prawie-zdecydowany na współpracę z http://www.cal.pl/ . Czytałem dużo pozytywnych opinii i myślę, że to będzie dobry wybór.

Chciałbym się jeszcze jednak poradzić Was, czy cal.pl jest bezawaryjnym hostingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×