Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

jestem laikiem w administrowaniu serwerami, jedyne z jakimi mam doczynienia to nazwa.pl, home.pl, itp. z gotowym panelem administratora. A potrzebuję serwer na 3 strony (typu kwejk), który da radę obsłużyć jednocześnie na stronie od 1000 użytkowników. Obecnie po skierowaniu ruchu na stronę serwer wymięka (nazwa.pl) ;) przy 1000 osób online strona praktycznie odrazu leci i błędy wczytywania...

 

Potrzebuję serwer, który da radę spokojnie to pociągnąć z jakimś zapasem (przybywa użytkowników...) z panelem, gdzie mogę konfigurować jakieś drobne rzeczy jak na nazwa.pl ;)

 

cena oczywiście jak najtaniej / max 150zł miesięcznie co polecicie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dorzuć do tego jeszcze z 400 pln miesięcznie a na pewno coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...może warto zacząć zarabiać na tej stronie? Budżet minimalnie za mały. Celuj w hosting zarządzalny, coś powinno się dać znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak pyta o coś z panelem, więc pewnie najlepiej z administracją a wy mu podpowiadacie kimsufi

Na twoim miejscu zainteresowałbym się czymś co Sponsi nazwał hosting dedykowany. Polega to na tym, że z firmą indywidualnie ustalasz warunki jak to ma działać. Często jest to po prostu VPS z panelem, którym opiekuje się usługodawca. Dlatego często to się nazywa "VPS zarządzany"

popatrz na takie rzeczy jak:

http://biznes-host.pl/vps_directadmin/?sub=12

http://mzone-net.eu/index.php?d=vps_pro

 

To jest to co mi tak wpadło do głowy pierwsze. Konkretnego pakietu ci nie podpowiem.

teoretycznie taki hosting polega na tym, że dostajesz gotowego vps'a, z zainstalowanym panelem direct admin. Możesz tworzyć konta (np jakbyś chciał stworzyć małe konto dla kolegi), dodawać domeny, zmieniać hasła - no po prostu wszystko co potrzebne do zarządzania stroną internetową:) Jeśli nagle coś przestanie działać zgłaszasz to do firmy i oni to naprawiają.

Z tych dwóch firm korzystałem tylko z biznes-host.pl i mogę polecić:) obsługa miła i szybka, wysoki uptime. Do tego te rabaty przy płatnościach z góry za jakiś termin... ;)

 

pozdrawiam

Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jestem laikiem w administrowaniu serwerami, jedyne z jakimi mam doczynienia to nazwa.pl, home.pl, itp. z gotowym panelem ...."

 

cena oczywiście jak najtaniej / max 150zł miesięcznie co polecicie?

 

Pozdrawiam

 

Te słowa wszytko tłumaczą... że 150zł to nielada wyczyn na zmieszczenie się w tejże kwocie

 

Za 150zł...DEDYK... Instalacja na systemie potrzebnych komponentów, przeniesienie danych, do tego jakiś panelik, no i zarządzanie... UUUU... 150zł MAX

 

Lepiej szukaj czegoś z administracją bo wiedza mizerna a all trzeba od zera a jak se nieporadzisz wówczas będzie OFF i spore kłopoty ze znalezieniem rozwiązania samemu.

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×