Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Inferno

[VPS] Stabilny serwer

Polecane posty

Witam,

 

poszukuję serwera VPS. Operuję obecnie na pakiecie medium na webh.pl jednak powoli przestaje mi się to podobać. Serwer obecnie pada minimum 3 razy w miesiącu i pół biedy jeśli to jest gdzieś o 22.30 i trwa 10 minut ale w momencie kiedy piszę ten post host nie odpowiada od godziny więc nie jest to wcale zabawne. Bo mi klienci wydzwaniają ale ja już oczywiście nie mam kogo opierniczać bo bok nie odbiera a do czasu odpowiedzi na maila serwer będzie już prawdopodobnie działał.

 

Garść wymagań :

optymalnie chciałbym z 1,5gb ramu

moc obliczeniowa mi wystarczała więc 1,8 ghz powinno być ok

powierzchnia dyskowa 30-40 gb

limit transferu mile widziany powyżej 500

jakieś minimalne kopie zapasowe

CentOS

możliwość włączenia quoty drugiego poziomu (jeśli OpenVZ)

 

Ale PONAD wszystko chciałbym aby maszyna działała. A jeśli planowane są na niej jakieś prace to miło by było otrzymać maila, który o tym uprzedzi. Nie chciałbym czegoś co padnie na pół dnia a bok nie będzie odpowiadał (bo bok to będzie np telefon komórkowy w kieszeni informatyka). Jeśli chodzi o cenę to nie koniecznie musi być to 39,90 ale w 70 PLN/m miło byłoby się zmieścić. Nie wykluczam też droższych opcji póki będą interesujące.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer obecnie pada minimum 3 razy w miesiącu i pół biedy jeśli to jest gdzieś o 22.30 i trwa 10 minut ale w momencie kiedy piszę ten post host nie odpowiada od godziny więc nie jest to wcale zabawne.

A próbowałeś dzwonić na BOK gdy wszystko działa? Chyba dobrze, że w czasie awarii nie odbierają tylko naprawiają ;) Później przyjdzie czas na przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś dzwonić na BOK gdy wszystko działa? Chyba dobrze, że w czasie awarii nie odbierają tylko naprawiają ;) Później przyjdzie czas na przeprosiny

No jeżeli to bok naprawia usterki...

 

Poza tym sama informacja dlaczego serwer nie działa nie wynagrodzi mi faktu, że on nie działa. Nie chodzi mi co prawda o to, żeby rozliczać usługodawcę z każdej minuty, zdarzają się awarię a to nie jest półka usług najwyższej jakości ale chyba granice zdrowego rozsądku podpowiadają, że jeśli co chwile serwer zalicza restart/zgon to coś tu jest nie halo.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Sprawdź ofertę Hekko.pl. Poleman, super support, dwa pady jakie odnotowalem w ciagu 6 miesiecy, w dodatku byly one planowane i poinformowani zostali o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ze swojej strony polecam ofertę Ultimahost z odpowiednim dla Ciebie kodem rabatowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×