Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Czy ktoś z forumowiczów posiada hostingPDG.pl?

 

1)Co sądzicie o tej firmie, jakie są wasze opinie na temat wydajności oraz jakości usługi?

2)Jak według was wygląda kwestia kontaktu z klientem?

3)Co sądzicie o ofercie cenowej tego hostingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy hosting jaki w życiu miałem.

Pady są na porządku dziennym, stanowczo odradzam.

Admin niby jest cały czas na gg i odpowiada, no ale co z tego skoro serwer leży.

 

I tak sobie leży i leży, potem wstaje, troche podziała, zaczyna mulić i znowu leży.

Wynosze się od nich w najblizszych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to jeden z lepszych, tanich ofert hostingowych. Kontakt oceniam na bardzo dobry, gdy pomoc potrzebna, mail i GG służą pomocą. Jedynym minusem, który może odstraszać to mało informacji o danej ofercie, panele płatności itp. oraz design strony. PS. Chyba macie już jedno konto? http://www.webhostingtalk.pl/user/15324-pdgpl/

Edytowano przez Kepdi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kepdi - a obok faktu że strona nie odpowiada przechodzisz obojętnie?

Nawet najlepsza pomoc techniczna nie złagodzi bólu gdy twója strona nie działa przez godzinę czy dwie dziennie.

I tak codziennie, w najlepszym razie raz na dwa dni.

Rozumiem, ceny są niskie, ale taka usługa nie jest warta nawet tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

zbigniew1 - kiedy Pana strona przestała odpowiadać? proszę o podanie informacji na temat konta, najlepiej wysłanie loginu lub adresu strony na nasz email biura obsługi klienta. Jeśli problem faktycznie istnieje, postaramy się go jak najszybciej rozwiązać.

 

PS: temat o naszej ofercie już istnieje pod adresem: http://www.webhostin...5-opinie-pdgpl/ proszę moderatora forum o przeniesienie postów z tego do poprzedniego tematu o firmie.

Edytowano przez pdg.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktyczna opinia klienta - użytkownik od 2 lat. Kontakt z firmą pdg wyłącznie mailowy lub sms gg - to mówi samo za siebie. Odpowiadają niby w 1 h, w rzeczywistosci odpowiedź na co 10 - maila, po tygodniu lub wcale, szarpanina i walka z wiatrakami. Wiecznie coś sie zacina, a to strona nie działa, a to poczta do strony nie działa, a to domeny którą wykupiłam nie ma - okazało sie dopiero po zapłacie. Od 4 miesięcy nie ma mi kto oddać 15 zł za niezrealizowaną usługę - nie mają kasy, czy co? Kontakt z tą firmą to walenie głową w mur. Oradzam. Mam 4 domeny i mam dość - po końcu umowy wypisuję się. Tanio i badziewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za odkopanie tematu.

Każda opinia nawet negatywna jest mile widziana.

 

@prawdziwy klient pdg:

Wysłał Pan 13 wiadomości w przeciągu jednej godziny... przy kolejnych próbach kontaktu prosimy o cierpliwość.

 

Wiadomości docierają do nas i czekają w kolejce na odpowiedz.

Otrzymał Pan już wyczerpującą odpowiedz na wiadomości...

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę się zastanowić nad tym hostingiem

Kupiłem konto jakieś 2 tygodnie temu, do tej pory nie uruchomiłem strony

 

- Nie przyszedł email z danymi do konta, myślałem że je po prostu tak długo aktywują, okazało się że poprostu automatyczny email z konta nie działa.

- Instalator chociaż jest nie instaluje stron z powodu praku połączenia z bazą, chciałem zainstalować ręcznie i jest kolejny problem mianowicie:

- Direct admin nie łączy się z bazą.

 

Wsparcie:

- Nie odpisuje na maile

- Nie odpowiada na czacie

- Nie odbiera telefonów

- Nie odpowiada na wiadomości na gg

 

Tani hosting nie musi być tak tragiczny, mam kilka takich tanich i przynajmniej jak coś się zepsuje to ktoś to naprawia i odpowiada..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bestos opisane przez Pana problemy zostały wyjaśnione.

 

Dane konta wysłane przez automat naprawdopodobniej trafiły do folderu "SPAM" w skrzynce odbiorczej.

Informację na temat dostępu do konta zostały wysłane ponownie po kontakcie.

 

Instalator CMS faktycznie miał problemy, które zostały poprawione.

Opcja automatycznej instalacji skryptów na Pana serwerze została naprawiona.

 

DirectAdmin tak samo jak wspomniany wcześniej instalator miał dzisiaj rano problemy z połączeniem MySQL.

Sytuacja została opanowana.

 

Mamy nadzieję, że w dłuższej perspektywie czasu będzie Pan zadowolony z usługi.

Przepraszamy za zaistniałe okoliczności. Postaramy się aby podobne sytuacje nie miały już miejsca.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, problemy zostały rozwiązane, co do wysyłania emaili z automatu z danymi do konta to proszę mi wierzyć w spamie również nic nie znalazłem.. Pisałem z tydzień temu w sprawie apache funkcjonuje normalnie też odpowiedzi nie dostałem a zaczęło działać dopiero po 2 dniach.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również stanowczo odradzam zjedli mi tyle nerwów, że szkoda gadać. Zmieniłem firmę i jak na razie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×