Skocz do zawartości
hrabja

[VPS] poszukiwany VPS w europie

Polecane posty

Witam

 

poszukuje VPS zlokalizowanego w europie o parametrach zbliżonych do najtańszego vps z volumedrive:

http://volumedrive.com/vdrive/?a=vps

 

z płatnością paypal

 

 

CPU: 2 GHz Dedicated CPU

RAM: 1 GB Dedicated Memory (2 GB burst)

HD: 50 GB Hard Drive Space

BW: 2000 GB Transfer Per Month

IP: 1 Public IP Address

 

proszę o propozycje

Edytowano przez hrabja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena ok 20 zł to raczej poszukasz trochę o takich parametrach nawet ovh ma droższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena ok 20 zł to raczej poszukasz trochę o takich parametrach nawet ovh ma droższe ;)

 

nie chodzi o cenę a o parametry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kontakt z supportem też chcesz taki jak w VolumeDrive (czyli nieistniejący)? ;)

Z identyczną ofertą może być problem, bo każda firma ma własne pakiety, ale wiele firm może Ci zaoferować coś, czego w standardowej ofercie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kontakt z supportem też chcesz taki jak w VolumeDrive (czyli nieistniejący)? ;)

Z identyczną ofertą może być problem, bo każda firma ma własne pakiety, ale wiele firm może Ci zaoferować coś, czego w standardowej ofercie nie ma.

 

 

Z tym kontaktem z supportem to się nie mogę zgodzić. Przynajmniej w moim przypadku odpowiedzi na moje uwagi otrzymywałem dosyć prędko (do 1h) pod warunkiem, że pisałem w czasie gdy w pensylwanii był dzień no i w godzinach pracy ;)

 

Jak dotąd miałem może trzy awarie które wymagały restartów node'a. A jestem tam ponad 2 lata :) Szukam czegoś w europie, gdyż usługi które na vps oferuję dotyczą głównie klienta europejskiego. Gdyby nie to, zostałbym w usa :)

Edytowano przez hrabja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×