Skocz do zawartości
Adam Car

[wirtualny] hosting z dużą ilośćią GB, bez limitu na domeny z panelem

Polecane posty

Szukam hostingu z dużą ilością miejsca oraz bez limitu na domeny/subdomeny.

Ważna jest cena oraz panel do zarządzania - musi posiadać jakieś API.

 

pozdrawiam i czekam na oferty :)

 

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czego oczekujesz od API , czy ma to byc konto reseller czy normalny hosting. Duża ilość - pojemnośc jest pojęciem względnym dla kogoś dużo może być 10GB a dla kogoś innego 500GB.

Standardowo większośc paneli ma wbudowane API ale może twoje rozwiązanie - projekt wymaga jakiegoś schematu domyślnego do jego użycia. Proszę więcej informacji.

 

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam hostingu z dużą ilością miejsca oraz bez limitu na domeny/subdomeny.

Ważna jest cena oraz panel do zarządzania - musi posiadać jakieś API.

 

pozdrawiam i czekam na oferty :)

 

Adam

 

Progreso ma własne API via json. 801 022 133 i poproś o kogoś z działu technicznego - dowiesz się wszystkich szczegółów.

 

http://progreso.pl/hosting/szczegoly/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chce duzy samochod, pytanie czy chodzi o rodzinny czy o Tira wiec sprecyzuj dokladnie czego chcesz a i znajdziemy cos w ofertach;]

co do API to chodzi CI o własne czy urządza Cie płacenie np za DA miesięcznie lub np 200 za licencje dożywotnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy urządza Cie płacenie np za DA miesięcznie lub np 200 za licencje dożywotnia

 

wirtualny hosting i opłata za DA ? kto tak sprzedaje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie doliczacie go do ceny hostingu ? ;)

 

Doliczają jak wszystkie firmy - wszystko co kosztuje ( dedyk, panel klienta, panel dla kont) jest przecież liczone "w cenie usługi" ;)

 

doler nie zrozumiał autora któremu chodzi o to by panel ( via DA,cpanel,plesk czy autorski itp.) posiadał API, by nie musiał sie do niego logować tylko robić wszystko swoim programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem się z ofertą na hosting z podziałem że bez panelu można zamówić taniej ;)

wiem że Dolerowi się pomieszało, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czego oczekujesz od API , czy ma to byc konto reseller czy normalny hosting. Duża ilość - pojemnośc jest pojęciem względnym dla kogoś dużo może być 10GB a dla kogoś innego 500GB.

Standardowo większośc paneli ma wbudowane API ale może twoje rozwiązanie - projekt wymaga jakiegoś schematu domyślnego do jego użycia. Proszę więcej informacji.

 

Dziękuję

 

Nie napisałem czego oczekuję od API, bo myślałem, że towarzystwo to tutaj jest na tyle rozgarnięte, że wie czego należy oczekiwać od API w przypadku hostingu, ale cóż... wyjaśnię: API powinno pozwolić na zarządzanie kontem w takim zakresie w jakim jest zarządzane za pomocą panelu, nie oczekuję od niego nic więcej.

Nie pisałem czy ma to być konto reseller czy normalny hosting dlatego, że nie wymagam aby było to konto reseller.

Co do wielkości konta to dużo znaczy, że ten co będzie pisał posta stwierdzi, że jego zdaniem jest to duże konto i poda jego wielkość w mailu. Wtedy ja ocenię, czy dla mnie to dużo to jest również dużo.

Identycznie jest z API, jeśli jest niestandardowe to trzeba to w mailu napisać, jeśli jest standardowe to trzeba napisać jaki to panel.

 

AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×