Skocz do zawartości
oxytocin

Szkolenia z pozycjonowania

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Chyba warto jednak na jakieś się udać jeśli nigdy nie byłeś. Xanna znam i mogę polecić niestety nie wiem kto stoi za school of media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma szans aby zdobyć dobrą wiedzę na takim "szkoleniu", jeśli ktoś chce poznać skuteczne metody pozycjonowania to niestety musi poświęcić trochę wolnego czasu lub popracować w firmie która zajmuje się takim usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli ktoś jest laikiem, to takie szkolenie to dobry początek. Potem można próbować czegoś dalej. Firmę Inschool kojarzę i wydają się być całkiem ok.

 

Gdybym mógł sam nawet i bym się wybrał, ale termin nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często widzę ogłoszenia, że są szkolenia dofinansowane z unii europejskiej właśnie dotyczące pozycjonowania i marketingu. Tylko to musisz szukać na lokalnych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby gdyby wypowiedziała się osoba, która skorzystała z jakiegoś szkolenia, kursu "Pozycjonowania", czy po takim szkoleniu jest wstanie wypozycjonować dowolną frazę. Przynzjam, że sam jestem ciekawy opini takiej osoby czy stwierdzi, że taki kurs przydał się jej naprawdę czy raczej strata $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie jest dobre gdy ktoś dopiero zaczyna i brakuje mu podstaw, a do tego brakuje mu czasu żeby tą wiedzę zdobyć samemu. Kilka lat temu brałem kurs u firmy która niestety już nie istnieje i nie żaluję ani złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@oxytocin - już ten sam post widzę na 30-tym forum. Mógłby się ktoś wysilić i kilka różnych tekstów ułożyć ;). Już wiadomo jaka 1 lekcja będzie tej firmy. ;))

Edytowano przez d2b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie Kojotka akurat było jednym z gorszych w jakich uczestniczyłem. Xann ma lepsze szkolenia.

 

Mi się ogólnie wydaje, że z takich rzeczy jak pozycjonowanie czy ogólnie czynności, których po prostu trzeba się nauczyć poprzez doświadczenie nie powinno się "szkolić" w tradycyjny sposób. To robi tylko krzywdę po za tym jak już ktoś chce przeprowadzać szkolenia to też powinien zrobić to profesjonalnie. W moim życiu już byłem na kilkunastu szkoleniach i nie licząc ostatniego, które przeprowadzali goście z Inprogress to większość tych szkoleń to tylko wyciąganie kasy - niestety taka prawda. Dla osób związanych z biznesem na pewno adres wart sprawdzenia - tutaj ale to bardziej jak ktoś będzie szukał czegoś związanego z biznesem nie IT troszkę tak w formie ciekawostki dodaje.

 

Wracając do pozycjonowania ostatnio ktoś wydał fajny ebook (jakaś kobieta) nie pamiętam tylko jak się nazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto się dokształcać, szczególnie w zakresie usług pozycjonowania. Stają się one dzisiaj podstawą prowadzenia biznesu w internecie, gdzie powinna znajdować się każda średnia czy większa firma. Zanim jednak wybierze się profesjonalne szkolenie, dobrze jest zapoznać się z podstawami. Może okażą się one bodźcem, który zachęci do spojrzenia dalej i sięgnięcia po więcej? Zapraszamy na nasz kurs pozycjonowania: http://www.eactive.pl/pozycjonowanie/kurs-pozycjonowania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestiach pozycjonowania i kursów może warto pomyśleć o webinarach. Sporo tego jest w sieci. Często organizuje bezpłatne webinary Sławek Gdak. Facet siedzi długo już w branży. Szkolenia są zróżnicowane. Można trafić na takie od podstaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadza się Janku, w przyszłym tygodniu Sławek organizuje darmowy webinar na żywo w temacie "Jak Zacząć Bezpiecznie Pozycjonować Stronę W Google I Zdobywać Dzięki Temu Codziennie Klientów" dla chętnych podaje link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche czasu minie i ja sie wybiore na szkolenie :) bo jeszcze sie musze pare rzeczy nauczyc i douczyc :) wiec czy mozecie polecic kogos dobrego ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zawsze warto się dokształacać, tylko SEO nie jest dla wszytskich ;) W tej branży trzeba być mega cierpliwym ;) Zobacz MaxRoy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie szkolenia to strzyżenie owiec. Nic się na nich nie dowiecie, a słono zapłacicie. MaxRoy, Xann to kpina, a wiedza którą można tam dostać jest na poziomie mocno podstawowym. Ci co umieją robić seo robią seo i mają z tego grubą kasę, Ci którym to średnio wychodzi robią cudowne szkolenia i golą jeleni. W tej branży prawdziwego know how się nie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×