Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
oxytocin

opinie o webq.biz

Polecane posty

Firmę przejęła teraz firma InVette - bardzo solidna marka na rynku.

Webq.biz ma ogromny stosunek ceny do jakości - mówiąc prościej, tanio a dobrze i wydajnie.

 

Mimo, że firma istnieje na rynku od niedawna, śmiało zaliczyłbym ją do jednej z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejęciu usługi się bardzo pogorszyły suport nie odpowiada, ioncube nie działa. Strony padają - po prostu jedna wielka porażka, już 3 moich znajomych uciekło od nich po zmianie właściciela. Przed zmianą chodziło wszystko idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, może podaj adresy takich padających stron, bo wiem (z dobrego źródła) że serwer ma uptime 267 dni,

pisz na bok...webq.biz - nie wiem czy inne kontakty jakie były wcześniej już są działające,

a ioncube też działa.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np. http://www.2zlote.info - nie działa

 

teraz ioncube - może i działa bo to było 2tygodnie temu, wiem ze serwer jest ten sam (w Niemczech), ale coś musieli grzebać, bo po przejęciu strony były nie dostępne przez 1-2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwer jest od kilku dni w Polsce, nie wiem co się działo 2 tygodnie temu, a ta strona co podałeś nie jest na serwerze webq.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np. http://www.2zlote.info - nie działa

 

 

Siedzę i czytam, kliknąłem w link i nie działa. Niby ping jest ale www wisi. Czy to tylko mi?

 

Z proxy również off...

 

EDIT,

 

Po 5 min zaczęło działać chyba było coś robione..

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Firmę zdaje się przejęła firma InVette - a tę markę sobie cenie, to webq powinno śmigać jak marzenie. I z tego co wiem tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podbijam temat, bo znalazłem na tej stronie konkurs organizowany przez tą firmę. Jak wygram (mam nadzieję) chciałbym wiedzieć, w co się pakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie polecam, jest coraz gorzej, uptime na poziomie 70% (praktycznie caly czas serwer jest niedostepny), ostatnio strona klienta przestała działać (serwer zaczął zwracać 500), a admin poinformował że nie posiada backupow kont. 0/10 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×