Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MiSi3kK

Zamawianie z amazon.com

Polecane posty

Witam,

 

szukam sposobu na zamówienie elektroniki z Amazon.com - zamówienie jest niewielkie, bo trochę ponad 100zł. Zależy mi właśnie na amazon.com, bo na allegro, w sklepach w Polsce jak i na Amazon.co.uk czy Amazon.de produktu albo nie ma, albo jest 3 razy droższy.

 

Znacie jakiś sposób, który w rozsądnej cenie pozwoli mi zamówić produkt? Po wpisaniu adresu podczas zamówienia Amazon blokuje zamówienie bo tego produktu do Polski wysłać nie może.

 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Jedyna możliwość na razie to poczekanie aż któryś znajomy wyjedzie do USA (jest spora szansa w najbliższych 2 miesiącach), ale wolałbym złożyć zamówienie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji aby to zrobić tanio ... są firmy które na swój adres zamówią towar i wyślą gdziekolwiek chcesz lecz jest to wyjście drogie.

 

 

Naprawdę ciężko w google wpisać 2 słowa ... eh http://paczkazameryki.pl/

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już zauważyłeś, nie jest to tanie wyjście. Dlatego postanowiłem zapytać również tutaj - może ktoś zna ciekawszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś nie kombinował, to tanio nie będzie, sama wysyłka przez ocean kosztuje,do tego jak nie masz rodziny w Stanach to będziesz miał problem z ominięciem oclenia, a to cło mogą Ci naliczyć wg ceny towaru w Polsce, jeśli uznają, że wartość podana przez wysyłającego jest zaniżona - tutaj panuje dzicz, wierz mi, been there, seen that, nie zamawiam już niczego z USA, lepiej poszukać w Azji, nawet z wysyłką i cłem wychodzi taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×