Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anex

Jak to jest z tymi reklamami?

Polecane posty

Witam forumoiwczów.

Z racji tego że jestem słaba w te klocki postanowiłam zapytać profesjonalistów bo mam już dość góglowania i się pogubiłam. Postaram się krótko przedstawić swoją sprawę i proszę o rady znających się na rzeczy.

Mam pewną założoną stronę o swoim zainteresowaniu (czytaj hobby). Strona powstała pół roku temu i przez pierwsze 2 miesiące odwiedzalność (wejść) na stronę miała około 2.200. Dziś trochę to zmalało do 200-500 miesięcznie. Wczoraj odezwała się do mnie firma, która znajduje się pod adresem althermedia.pl. Zaproponowała mi reklamę na mojej stronie. Ja umieszczam ich banery, a za wejścia na strone (nie kliknięcia w reklamę) otrzymuję kasę. Warunek jest taki iż wypłatę zarobionych pięniedzy otrzymam gdy będzie po wyżej 1.000 odwiedzin i do tego nie są to jakieś kolosalne pieniądze (tak mi się wydaje). I tutaj pytania do Was:

 

1. Czy warto się w to pchać?

2. Na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu współpracy z taką firmą?

3. I na koniec co o tym myślicie jeśli moja strona nie jest odwiedzana w dużej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyglądają trochę dziwnie. Niby tacy profesjonaliści, a strona wygląda jakby była ripem strony o pewnej popularnej grze online, do tego znalazł się tam taki oto kwiatek:

[img=http://tinypic.pl/i/00195/u8ruruixx7ee_t.jpg][/url]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dużo firm się rozlicza w ten sposób, ale jak dla mnie to powinni płacić od kazdego kliknięcia, a nie dopiero po 1000 wejść. niemniej popatrz na inne firmy, bo kilka reklam ci nie zaszkodzi postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmy płacą w różnych modelach (np.):

 

CPM - za wyświetlanie w pakietach po 1000

CPC - za klikanie, wyświetlasz do bólu a jeśli ktoś kliknie to przeważnie płacą 10x niż za jedno wyświetlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował tej firmie jakiś "abonament" na miesiąc i po sprawie (bez względu na ilość wejść w reklamę)

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

No jeszcze jedna rada stosowana przez wielu oraz na WHT. Zapisz się i zobaczysz. Na 99% nie ma żadnego problemu z wypisaniem się.

 

Niestety nie ma się co nastawiać na miliony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzaj się na to. Lepiej zarejestruj się na google adsense i miej pewne zarobki ;)

Za 1000 wyświetleń dostaniesz może z 50gr

 

Mieć nadzieje, że się bana nie dostanie. Prowadziłem serwis i kliki były, po jakimś miesiącu szok bo zablokowali mi z powodu "nadmiernego klikania" gdzie nikt z administracji/moderatorów tego nie robił bo wiadomo, że i tak to się źle skończy. Pisało się nie raz do google z wyjaśnieniami ale do dnia dzisiejszego nie odblokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieć nadzieje, że się bana nie dostanie. Prowadziłem serwis i kliki były, po jakimś miesiącu szok bo zablokowali mi z powodu "nadmiernego klikania" gdzie nikt z administracji/moderatorów tego nie robił bo wiadomo, że i tak to się źle skończy. Pisało się nie raz do google z wyjaśnieniami ale do dnia dzisiejszego nie odblokowali.

Może ktoś wam psikusa zrobił - ale najczęsciej to jednak któryś z was w wolnej chwili chciał pokombinować. Ogólnie jak zablokowali to juz po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw postaraj się zwiększyć ruch na stronie. Przy Twoich 500 odwiedzin miesięcznie praktycznie nic nie zarobisz.

Oj co ty gadasz jak ma kawałek pr to prolink i seopilot mu na początek styknie

ja od pewnego czasu używam cashfly.pl i firma jest ok mam stałe miesięczne pewne zarobki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RafoX ma rację, zależy też od reklamy - jesli będzie dobrze wytargetowana i będzie trafiać w grupę odbiorców ktora wchodzi na Twoją stronę to może coś tam wpadnie do kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×