Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pomorski9d

Hosting w zamian za reklamę!

Polecane posty

Jakie parametry Ci interesują, konkretnie chodzi o ilość miejsca, transferu miesięcznego, jakie obciążenie poza tymi suchymi statystykami odwiedzin generuje strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parametry: Wystarczy 5GB miejsca (dużo plików .pdf'owych jest uploadowanych na serwer) , transfer miesięczny (byłoby świetnie jakby było bez limitów) w okresie maturalnym forum generowało nawet 17K unikalnych dziennie! - obecnie transfer miesięczny zamyka się w 12GB (dane za sierpień). Obecnie (stan na dzień dzisiejszy jest zuzyte prawie 4GB)

 

Baza MySQL - 1 wystarczy, ale bez odgórnego limitu.

 

Danych o obciążeniu nie posiadam... CPanel nie podaje mi takich informacji, albo nie wiem gdzie szukać ;)

Edytowano przez pomorski9d (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12GB to stosunkowo mało więc nie pisz że potrzebujesz unlimited :)

Jak podajesz specyfikację to weź poprawkę na przyrost użytkowników bo wiadomo że serwis się będzie rozrastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

średnio 10-15 GB transferu na miesiąc, ale tak jak pisałem, w maju tego roku miałem tylko w ciągu pierwszych 6 dni wykorzystane prawie 48 GB, więc teraz wolę dmuchać na zimne :)

Jako dowód screen ze statystyk: http://www.bankfotek...ge/1325510.jpeg

Edytowano przez pomorski9d (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrzebujesz panelu admina typu DA czy Cpanel to mogę ci udostępnić ciekawe konto u mnie na dedyku. Serwer stoi praktycznie pusty, mam 800GB wolnego miejsca więc się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta hostingu już nieaktualna :) Ale jeśli ktoś by chciał zasponsorować domenę lub wykupić reklamę w postaci banneru lub linków pozycjonujących to zapraszam do kontaktu mailowego!

 

Można też wykupić/dostać reklamę (np. w postaci banneru) pomiędzy postami! np. co 3 posty itd.

 

P.S. Dziękuję za wszystkie złożone oferty!

Edytowano przez pomorski9d (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×