Skocz do zawartości
xorg

[dyskusje] Domena.pl

Polecane posty

Jako, że nie ma wątku o tej firmie, a nie jestem klientem lecz chcę opisać moje wrażenia - zakładam temat. :)

 

Domena.pl - nie mylić z Domeny.pl.

 

A więc tak -> http://www.domena.pl/pomoc/hosting/co-to-jest-php a w rzeczywistości...

 

PHP Version 4.4.9
safe_mode On

a co za tym idzie magic quotes, mod_php i inne wydziwione sprawy. Ich helpdesk nie mógł mi udzielić info jak przełączyć się na nowe PHP.

 

Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał problem żeby zabrać stamtąd domenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

serdecznie witamy wszystkich użytkowników forum. Jako zespół Domena.pl chcielibyśmy się ustosunkować do wypowiedzi poprzedników. Mamy nadzieję, że nasze informacje uznacie Państwo za rzeczowe.

 

PHP na serwerach

 

Posiadamy serwery z różnymi wersjami PHP począwszy od 4 do 5.3. Dla nowych klientów oczywiście standardowo dostępne są najnowsze lub prawie najnowsze stabilne wydania wersji PHP (obecnie 5.3). Klienci, którzy nie wyrazili aprobaty dla upgrade’u wersji są na innym serwerze ze starszą wersją. Safe_mode jest domyślnie włączone tylko na jedynym serwerze obsługującym PHP 4. Wszystkie pozostałe nasze serwery obsługują PHP od 5.2 w górę. Zmiana wersji PHP na wydanie najnowsze jest możliwa i wykonywana na podstawie zgłoszenia w BOK. Samo uzyskanie informacji na ten temat trwa dużo szybciej. A już brak informacji niestety musimy uznać, przepraszamy, ale za niemożliwy.

 

Dbamy o wysoki standard obsługi Klienta i nie możemy sobie pozwolić na takie rażące odstępstwa od wypracowanych przez lata norm.

 

Kod autoryzujący domenę

 

Utrudnianie realizacji wydań kodów to działanie na własną szkodę. Zapewniam, że nie stosujemy takich praktyk i głęboko je potępiamy.

 

Może dochodzić do sytuacji, kiedy proces trwa dłużej niż 24h ale jedynie z uwagi na uchybienia przy składaniu wniosków, niezależne od nas. Spowodowane to jest natomiast względami bezpieczeństwa i pełną odpowiedzialnością za domeny naszych Klientów.

 

Pozdrawiamy

--

Karolina Jekel

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Edytowano przez Helpdesk Domena.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

serdecznie witamy wszystkich użytkowników forum. Jako zespół Domena.pl chcielibyśmy się ustosunkować do wypowiedzi poprzedników. Mamy nadzieję, że nasze informacje uznacie Państwo za rzeczowe.

 

PHP na serwerach

 

Posiadamy serwery z różnymi wersjami PHP począwszy od 4 do 5.3. Dla nowych klientów oczywiście standardowo dostępne są najnowsze lub prawie najnowsze stabilne wydania wersji PHP (obecnie 5.3). Klienci, którzy nie wyrazili aprobaty dla upgrade’u wersji są na innym serwerze ze starszą wersją. Safe_mode jest domyślnie włączone tylko na jedynym serwerze obsługującym PHP 4. Wszystkie pozostałe nasze serwery obsługują PHP od 5.2 w górę. Zmiana wersji PHP na wydanie najnowsze jest możliwa i wykonywana na podstawie zgłoszenia w BOK. Samo uzyskanie informacji na ten temat trwa dużo szybciej. A już brak informacji niestety musimy uznać, przepraszamy, ale za niemożliwy.

 

Dbamy o wysoki standard obsługi Klienta i nie możemy sobie pozwolić na takie rażące odstępstwa od wypracowanych przez lata norm.

 

Kod autoryzujący domenę

 

Utrudnianie realizacji wydań kodów to działanie na własną szkodę. Zapewniam, że nie stosujemy takich praktyk i głęboko je potępiamy.

 

Może dochodzić do sytuacji, kiedy proces trwa dłużej niż 24h ale jedynie z uwagi na uchybienia przy składaniu wniosków, niezależne od nas. Spowodowane to jest natomiast względami bezpieczeństwa i pełną odpowiedzialnością za domeny naszych Klientów.

 

Pozdrawiamy

--

Karolina Jekel

Kierownik Biura Obsługi Klienta

 

 

 

Pani Karolino, odnośnie możliwości uzyskania od Państwa kodu autoryzującego domenę, proszę nie wprowadzać w błąd przez pisanie, iż nie ma u Państwa problemów z wydaniem kodu - BO SĄ DUŻE!!!

 

Opiszę moją sytuację: Mój Ojciec ma w Domena.pl wykupioną domenę funkcjonalną com.pl Niestety nie ma zielonego pojęcia jakie są ceny domen, i gdy przez pomyłkę wpadła mi w ręce jego faktura, aż zdębiałem - ok. 150 PLN brutto!!! za domenę funkcjonalną com.pl - taką cenę płacił przez ileś lat (domena zarejestrowana w firmie Agnat Sp. z o.o. w 2000 roku).

 

Sytuacja miała miejsce jakiś rok temu. Gdy próbowałem się dowiedzieć od obsługi klienta Domena.pl w jaki sposób otrzymać kod Authinfo, uzyskałem informację iż trzeba dostarczyć pisemną prośbę o jego wydanie. Pismo oczywiście zostało od razu dostarczone. Po kilku dniach czekania na odpowiedź, otrzymałem informację że teraz muszę się zalogować do systemu i wypełnić specjalny formularz o wydanie kodu autoryzacyjnego. Formularz wypełniłem i kolejne kilka dni czekania. W końcu po ponad tygodniu czasu od rozpoczęcia procedury, zamiast kodu, otrzymałem specjalną "Promocyjną ofertę dla stałych klientów" (wcześniej przez 10 lat korzystania z usług firmy Agnat, niestety nie zasłużyliśmy na status "Stałego klienta" ;))), z propozycją i fakturą na ok. 75 PLN brutto za naszą domenę funkcjonalną. Z racji iż nie było już czasu, gdyż termin ważności domeny, mijał jakoś kolejnego dnia, lub 2 dni później, musieliśmy przystać na "promocyjną" ofertę, gdyż nie chcieliśmy mieć ew. problemów z jej utraceniem i przechwyceniem przez jakąś "hienę".

 

Także całkowicie zgadzam się z Miłoszem, potwierdzam sytuację jego znajomego. Wbrew nazwie, Domena.pl niezbyt radzi sobie z obsługą domen ;)))

Edytowano przez zetrox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×