Skocz do zawartości

Polecane posty

Zapraszam na kończącą się dzisiaj o godz. 22:00 aukcję TRZYLITEROWEJ domeny CDJ.CO.

Obecna cena to jedyne 10 zł.

 

Aukcja domeny CDJ.CO za pośrednictwem Aftermarket

 

Zapraszam również na pozostałe aukcje domen. Wyprzedaż od 10 zł!

Edytowano przez www.gieldanazw.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Żeby to była domena z końcówką *.pl to by miała jakąś wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby to była domena z końcówką *.pl to by miała jakąś wartość.

 

Owszem miałaby ale nie wielką, kilkaset zł najczęściej. Jakby był Pan za interesowany trzyliterowymi peelkam, to mam ich trochę. Proszę sprawdzić sobie np na Sedo czy GoDaddy jakie osiągają ceny trzyliterowe .co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Dlaczego więc nie uderzysz właśnie tam? Na WHT raczej ciężko będzie znaleźć Ci kogoś zainteresowanego domenami *.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego więc nie uderzysz właśnie tam? Na WHT raczej ciężko będzie znaleźć Ci kogoś zainteresowanego domenami *.co

 

Ta domena wygasała, a żeby sprzedać ją na GoDaddy musiałbym zrobić tam transfer z odnowieniem. Na Sedo z kolei aukcję można wystawić jedynie na podstawie oferty. A w tym miesiącu wydałem już klika koła na odnowienia więc część domen muszę spuścić po okazyjnych cenach.

 

I wybacz, że nie zastawiam się się nad tym czy użytkownicy webhosting talk lubią domeny .co czy wręcz przeciwnie (btw. są to domeny o największej procentowej liczbie odnowień w tym roku). Jak daję ogłoszenie sprzedaży, to wrzucam je na kilkanaście for, gdzie wiem, że trafiają mi się klienci. Nie zastanawia mnie czy którymś z licytujących w tamtej aukcji był użytkownik webhostingtalk czy może innego forum, czy żadnego. Wiem, że ktoś nabył za grosze, bo pięciokrotność ceny wywoławczej całkiem perspektywiczną domenę. I chwała mu za to.

 

Czy teraz czeka mnie kara śmierci za ogłoszenie sprzedaży domeny, która nie wszystkim przypadła do gustu? ;-)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×