Skocz do zawartości
Homzik

[Zlecę] Długofalowe pozycjonowanie SEO strony WWW z gwarancją TOP10/5/3

Polecane posty

Prosiłbym o przesłanie oferty cenowej (płatności miesięczne/kwartalne/półroczne/roczne) na pozycjonowanie działającej strony WWW. Najbardziej interesują mnie poniższe frazy z gwarancją TOP10/TOP5/TOP3:

 

test notebook

test laptop

ranking tv

jaki tv

jaki telewizor

test tv

test tablet

test telefon

Edytowano przez Homzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena przykładowa i może pójść w górę, na Allegro nie takie cuda widziałem, choć wiadomo, że to nie jest akurat dobry przykład :) Strona to http://zakupek.pl

 

Z gwarancją TOP5-3 powinieneś dodać sobie jedno zero. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak "gwarancja na pozycje w google". To zwykły "chłyt marketingowy". Jeśli jest ktoś taki odważny to ja bardzo chętnie podpiszę taką umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sieci pełno jest tego typu ofert, choć zwykle od mało wiarygodnych sprzedawców, którzy być może stosują jakieś nielegalne sztuczki(?). wiele zależy też od konkurencyjności frazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

sztuczki, niesztuczki - nie ma znaczenia. Przyjdzie jakas panda, pingwin, żyrafa czy inne gady ;) i może być pozamiatane - i gdzie wtedy ta gwarancja? ;D Nie ma jak gwarantować cos na co nie ma się zupełnego wpływu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mogę zagwarantować wszystko, nawet to że jutro w południe gwiazdy na niebie będą,

byle by tylko zysk był większy niż kary za niedotrzymanie gwarancji :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych "gwarancjach" jest parafka, że chodzi tam, że wystarczy tylko, aby strona przez np. 2-3 dni była w zakładanym TOP - X aby ten warunek był spełniony. Trzeba czytać dokładnie opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×