Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radu5

[OPINIE] HexCom.net

Polecane posty

Siemanko, chciałbym się was zapytać czy korzystaliście z usług tej firmy hostingowej? Jakie są wasze opinie?

Muszę przyznać że mają atrakcyjną ofertę i biorę ich pod uwagę przy zmianie hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Posiadam serwer reseller od 2-3 miesięcy. Support szybki, miły, pomocny i wyrozumiały. Tanio. Przyznają się do błędów i nie każą ponosić dodatkowych kosztów gdy pomylą się przy czymś. Awarii jak narazie nie zauważyłem. Inwestują w rozbudowe (np. w tym tygodniu będą przenosić resellery na serwery z dyskami ssd itp itd).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u niich kilka domen, kont hostingowych i VPSa, jestem zadowolony. Support jest szybki, pomocny i co istotne zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Irek, opinię mógl wystawić na przyszłość a nie odpowiadając na pytanie Radu5 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Niestety, mało kto go używa :(. Chyba większość nowych userów nawet nie wie o jego istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma daremna, pomijając fakt, że BOK odpowiada na poziomie pięciolatków, to padł im serwer i od 24h nie potrafią gho postawić na nogi. Jak już DA zaczął działać tak utraciłem wszystkie bazy danych. Rano pisałem prośbę o przywrócenie, bo rzekomo backup był robiony wczoraj przed padem, no i nic do tej pory. Vhosty się posypały i moje domeny przekierowują na index strony głównej.

 

Panowie, a mówiłem, że ten wysoki load i spowolnienia działania serwera dobrze nie świadczą, no i macie awarię dysku.

 

Pozdrawiam i odradzam korzystania z usług tejże firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×