Skocz do zawartości
razor

Prośba o ocenę pracy graficznej.

Polecane posty

Witam.

Chciałbym Was prosić o opinię na temat racy graficznej. Robiona dla treningu do szuflady.

Projekt przeznaczony dla katalogu stron internetowych.

Polecam oglądać w pełnych rozmiarach.

 

beta1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię wygładzanych czcionek na layoutach, grr... Menu jak dla mnie zbyt duże i przez to nie estetyczne. Stopka na moje troszkę nie dopracowana. Dużo nie ma co tu oceniać ;) 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię wygładzanych czcionek na layoutach, grr... Menu jak dla mnie zbyt duże i przez to nie estetyczne. Stopka na moje troszkę nie dopracowana. Dużo nie ma co tu oceniać ;) 5/10.

 

Moim zdaniem brak jakiegokolwiek wygładzenia da gorszy efekt niż ten, który można osiągnąć przy programowaniu grafiki. Tutaj nie ma dużo tekstu w postaci artykułów etc.

Moim zdaniem standard, który mówił, że nigdzie nie wolno wygładzić czcionki w tekście kontekstowym odchodzi do lamusa. Niemniej mogę się mylić :)

 

Dzięki za opinię, wezmę to pod uwagę przy kolejnych projektach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Estetycznie spoko i fajnie, tylko nie pasuje mi do tematyki serwisu.

Że ładnie, fajnie technicznie, ale to tak na portfolio, czy coś, a nie serwis ze stronami, że katalog najfajniejszych stron.

Inaczej bym boksy ustawił, ciut bardziej portalowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Estetycznie spoko i fajnie, tylko nie pasuje mi do tematyki serwisu.

Że ładnie, fajnie technicznie, ale to tak na portfolio, czy coś, a nie serwis ze stronami, że katalog najfajniejszych stron.

Inaczej bym boksy ustawił, ciut bardziej portalowo.

Miałem podobną myśl przy tworzeniu. Ale po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że przecież katalog to nie musi być strona z minimalistyczną grafiką (chociaż w większości tak jest). Może warto odejść od tego standardu. Wiem, że dla pozycjonerów inne cechy katalogu są ważniejsze niż wygląd... Ale chciałem spróbować i ot co mi wyszło ;)

 

Dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×