Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Dział "Strony do oceny'

Polecane posty

Cześć, czy nie zauważyliście, że część użytkowników rejestruje się tylko po to, by dodać reklamę swojej strony?

Napisze post i znika, ale udziela się tylko w swoim temacie...

 

Sądzę, że dostęp do tworzenia własnego wątku w tym dziale powinny mieć osoby, które mają np 10 postów.

 

Powoli robi się z tego forum jeden wielki wysyp reklam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W Webax jest 5 postów, nabiłem może w 5 minut a od wczoraj wieczór mam 16 ;)

 

Tutaj na takim dużym forum to 20 może być średnio na jeża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giełda także powinna być zabezpieczona, bo później pojawia się taki "bokshop" i wałki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Tak jest, rozdmuchujmy administracje niczym nasz kochany rząd. Widać przykład idzie z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama? Czyżby te osoby widziały w użytkownikach tej strony swoją grupę docelową?

Dobry i jeden link przychodzący oraz kilka odwiedzin co zdobędą a krytyka co im tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama? Czyżby te osoby widziały w użytkownikach tej strony swoją grupę docelową?

Choćby link się liczy. Weźmy na tapetę webax - wkleili na wht swoją reklamówkę, a potem na moje forum młodzieżowe. Typowy spam.

 

Powinno się także zabronić nicków zawierających adres do stron. Jest tutaj taki, co wszystkich pozdrawia i się podpisuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby link się liczy. Weźmy na tapetę webax - wkleili na wht swoją reklamówkę, a potem na moje forum młodzieżowe. Typowy spam.

 

Powinno się także zabronić nicków zawierających adres do stron. Jest tutaj taki, co wszystkich pozdrawia i się podpisuje :]

Nie owijaj w bawełnę mów konkretami :)

co do zabronienia adresów w nicku hmm to nie wypali wiele firm się rejestruje właśnie tak czyli nick jako adres www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie owijaj w bawełnę mów konkretami :)

co do zabronienia adresów w nicku hmm to nie wypali wiele firm się rejestruje właśnie tak czyli nick jako adres www

Proszę, http://www.webhostin...wwwsteamplaypl/

 

Nie ma żadnego wymogu, co do nicku, także firmę może reprezentować zwykły użytkownik "Zenek". Profil firmowy może zawierać nazwę firmy, ale po co adres w nicku ?

 

Reklama na wht jest płatna, a ludzie pchają swoje na chama. Ja też mam prosić o zmianę nicku na adres którejś z moich stron? Przecież to bez sensu... Pisząc wątek wypowiadam się jako ja KOLOPIK, a nie strona internetowa.

 

Powinno się to ukrócić :]

 

 

Edycja: W profilu każdy użytkownik może wypełnić pole "Firma" to właśnie tam powinna znajdować się nazwa firmy.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, http://www.webhostin...wwwsteamplaypl/

 

Nie ma żadnego wymogu, co do nicku, także firmę może reprezentować zwykły użytkownik "Zenek". Profil firmowy może zawierać nazwę firmy, ale po co adres w nicku ?

 

Reklama na wht jest płatna, a ludzie pchają swoje na chama. Ja też mam prosić o zmianę nicku na adres którejś z moich stron? Przecież to bez sensu... Pisząc wątek wypowiadam się jako ja KOLOPIK, a nie strona internetowa.

 

Powinno się to ukrócić :]

 

 

Edycja: W profilu każdy użytkownik może wypełnić pole "Firma" to właśnie tam powinna znajdować się nazwa firmy.

może i masz racje dobra przeczytam jutro to jeszcze raz bo dziś piwkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jemu chodzi o to, że użytkownicy nowo zarejstrowani się reklamują i spamują a potem odchodzą. A kolopik na codzień się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o to, że użytkownicy nowo zarejstrowani się reklamują i spamują a potem odchodzą. A kolopik na codzień się wypowiada.

Reklama jest reklamą bez względu na to czy ktoś wpadł na chwilę czy jest tu na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Reklama jest reklamą bez względu na to czy ktoś wpadł na chwilę czy jest tu na stałe.

No nie. Dział powinien być dla aktywnych forumowiczów aby sobie coś tam po przedstawiali (możesz to nazywać reklama skoro tak bardzo Cię to razi), a nie dla każdego z ulicy kto tylko wrzuca ulotki przez lufcik i ucieka w popłochu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być dla aktywnych forumowiczów
Wtedy ten dział umrze. Mało jest aktywnych userów którzy tworzą strony i proszą o ocenę, bo

 

a) tematyka to webhosting a nie webmastering

b) dobra strona nie wymaga oceny w tym dziale

 

PROSIMY NIE SPAMOWAĆ
Nie widzę tam spamu. Każdy temat jest jednorazowo napisany.

 

Wg mnie to juz szukanie dziury w całym, aktywność użytkowników i tak nie jest powalająca. Poza tym jest to urozmaicenie forum. Jakbym szukał teorii spiskowych, to bym stwierdził, ze pomysł ten wysuwa ta osoba ktora ma tam najwięcej tematów i spadają one na dół przez nowych userów... ;)

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to razi, zwłaszcza że mam wrażenie że nawet nie czytają konstruktywnych rad nie mówiąc już o dostosowaniu się do niektórych uwag. Chociaż pomysł żeby był limit dla postów jest raczej słaby. Czasem po treści postu można się domyśleć że chodzi tylko o reklame

 

Jakbym szukał teorii spiskowych, to bym stwierdził, ze pomysł ten wysuwa ta osoba ktora ma tam najwięcej tematów i spadają one na dół przez nowych userów... ;)

 

Hehe, no niezła ta teoria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wszyscy macie rację, ale jednak idea nie była taka, że wchodzisz, reklamujesz się i już Cię nie ma. Nie zależy nam na takiej aktywności użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×