Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
andre007

Gimbusowie.pl

Polecane posty

Prosilbym o ocene strony:

www.gimbusowie.pl

jest to strona ala kwejk ktora dostarcza porcje smiesznych zdjec. Z gory przeprasz za brak polskich znakow w tekscie poniewaz ten temat pisalem z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy skrypt "tentego" widziany niejeden raz przez 90% użytkowników tego forum, logo niczym z "Cool Text: Logo and Graphics Generator" a zawartości nie oceniam, bo nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna taka strona...Pogódźcie się ludzie z tym że już drugiego kwejka nie zrobicie. Nie wiem czemu jest tyle bezczelnie zerżniętych i do tego slabszych stron. Jak już się inspirować to tylko wtedy kiedy możemy coś zrobić lepiej...Naprawde nie stać Cię na wymyślenie czegoś nowego na stronie?

Edytowano przez greendesign (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie kumam 4/5 obrazków z tej (ohydnej) strony... a "gimbusowie" kojarzy mi się z "gimbus", ale to jest jakaś pokraczna odmiana tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam 4/5 obrazków z tej (ohydnej) strony... a "gimbusowie" kojarzy mi się z "gimbus", ale to jest jakaś pokraczna odmiana tego słowa.

Heh Sponsi kiedyś to się mówiło że Gimbusami się do szkoły jeździło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

RafoX wiem, pracowałem w gimnazjach : )

Chodzi mi, że "gimbusowie" to pokraczna odmiana słowa "gimbus", ale nijak mi się to ma do reguł polszczyzny. Jakby rodzina o nazwisku "Gimbus".

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A licencja na TenTego wykupiona? Bo nie widzę stopki autora ;)

A ja nie widzę sensu rozmawiania o takim czymś. Bardzo prawdopodobne jest, ze autor ma licencje extended zezwalającą na jej modyfikacje, a jeśli nie ma to i tak się nie przyzna.

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, a jeden Pan Ziobro w Polsce wystarczy. Nie idźmy tą drogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stopka jest. A dlaczego jej nie było? Bo skrypt nie ściągnąłem z oficialnej strony tylko znalazłem go na innej stronie i była stopka usunięta. Więc chyba problem rozwiązany ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istniała kiedykolwiek pisemna licencja tego skryptu dostarczana każdemu kupującemu wraz ze skryptem?

Nie wiesz czy jej faktycznie nie kupił. Nie ma licencji określającej warunki użytkowania, więc możesz robić co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istniała kiedykolwiek pisemna licencja tego skryptu dostarczana każdemu kupującemu wraz ze skryptem?

Nie wiesz czy jej faktycznie nie kupił. Nie ma licencji określającej warunki użytkowania, więc możesz robić co chcesz.

Buahahaha! To, że kupisz na giełdzie piracki program XYZ, który to ma przepakowany instalator tak, aby nie użerać się z jakimiś aktywacjami (zintegrowany crack), to oznacza, że możesz bezkarnie sobie go używać i robić z nim co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki związek ma kupno pirackiego programu z moim postem?

Kupił skrypt do którego nie była dołączona licencja, może dowolnie modyfikować stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupił skrypt do którego nie była dołączona licencja, może dowolnie modyfikować stopkę.

Nadal twierdzisz, że jak kupię zcrackowanego photoshopa, w którym jakiś pirat mi go sprzedający wyciął treść licencji, to mogę go używać jak mi się żywnie podoba i powiedzieć firmie Adobe, żeby pocałowała mnie gdzieś?

 

Chodzi mi tylko o to, że nie zawsze to, że licencji nie ma dołączonej, to zamierzona przez AUTORA danego dzieła sytuacja nie rodząca żadnych roszczeń od osób trzecich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił skrypt do którego nie była dołączona licencja, może dowolnie modyfikować stopkę.

 

Nie prawda. Prawo autorskie działa na zasadzie "co nie jest dozwolone jest zabronione", a nie odwrotnie. Kod bez licencji do kod którego twórca nie zezwala ci na robienie czegokolwiek z jego pracą.

 

Dlatego tak ważne jest mieć gdzieś licencję softu z którego korzystamy.

Edytowano przez Riess (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×