Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dexieco

[Sprzedam] Monitoring serwerów gier & Sklepik AMXBANS

Polecane posty

Witajcie, jako że nie mam czasu na zajomowanie się projektem poprostu sprzedaje go .

 

A więc

 

Na sprzedaż skrypt monitoringu serwerów gier, a dokładniej gier opartych na silniku HL oraz HL2

W skrócie, od strony usera doładowanie monet, dodanie serwera, pobranie kodu monitoringu, ustawienie opisu itd. , Wybranie promowania serwera /

od strony admina Dodanie news-ów, ustalanie promocji, ustalanie cen promowania, wysyłanie mailingu, podział na serwery On-line oraz off-line, dodawanie administratorów. Skrypt można łatwo rozbudowywać, ja nie mam czasu. Skrypt można zobaczyć pod adresem cserverlist.pl .

Demo User : http://cserverlist.pl/

Login mit2 Hasło plokij

Demo admin : http://cserverlist.pl/admin

Login : admin Hasło : allegro

 

Oświadczam iż mam prawo do sprzedaży skryptu, jestem jego współwłaścielem, oraz skryptu nie ma nigdzie na internecie.

 

Drugi skrypt przygotowany po sieć serwerów to sklepik z integracją z AmxBans oraz płatnościami profitSMS

W skrócie : Od strony usera, Rejestracja oraz zakup przedmiotu, doładowanie portfela poprzez płatność SMS lub Przelew (Generator druczku przelewu bankowego),Zamawianie, Wgląd do zakupionych produktów oraz edycja, Korespondencja z Adminem itd.

Od strony Admina, Dodawanie produktów, z podziałem czy jest to admina AMXBANS czy nie oraz wybieraniem jaki serwer, Obsługa HelpDesk, Dodawanie/Odejmowanie srodków.

Skrypt podpina się z bazą AMXBANS przed tabelami AMXbans musi być prefiks amx_ .

Skrypt miał być rozwijany na potrzeby sieci ale jakoś też zaniechałem projekt .

Demo user&admin :http://webyourevents.com/panelsklepowy

login : mit2 Hasło plokij

Grafikę można łatwo podmienić.

 

Za skrypt monitoringu liczę sobie 100 zł do niewielkiej negocjacji, a za skrypt sklepiku 50 zł raz lub jak by było więcej zainteresowanych to po 20 zł. Licencja.

 

 

Dla chętnych możliwość wystawienia aukcji na Allegro, jednak kupujący pokrywa koszty wystawienia.

Pozdrawiam, kontakt via PW ew. GG 11907371.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wpadłeś na pomysł by upublicznić dane admina ?

 

<title>CHUUJ CI NA IMIE KURWO </title>

 

Dane admina już zmienione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt listy serwerów został zakupiony na własność od osoby dla której został wykonany. Jesteś prawdopodobnie znajomym tej osoby, która mi mówiła o Tobie więc nie wiem dlaczego sprzedajesz ten skrypt. Muszę porozmawiać o tym z Michałem bo to jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt listy serwerów został zakupiony na własność od osoby dla której został wykonany. Jesteś prawdopodobnie znajomym tej osoby, która mi mówiła o Tobie więc nie wiem dlaczego sprzedajesz ten skrypt. Muszę porozmawiać o tym z Michałem bo to jest śmieszne.

A rozmawiaj sobie, ja rozmawiałem nt. z Michałem i pozwolił sprzedać w zamian za .. .

Jeżeli wy wiecie lepiej no to skasuje ofertę listy, bo widać, że siedzi tutaj grono bogów..

@Kacper dziwne jest tylko to że od kilku dni wisiało na GHT i nikt nie poczynił kroków ze zmiany hasłem i tytułu strony, dopiero po podaniu tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część rozmowy z Michałem:

 

"ktos kto mial kiedys prawo do uzytkua dzis sie podszyl podwspol autora zglosilem to juz kilka h temu,"

 

Więc proszę kogoś upoważnionego do usunięcia tego tematu. Michał podobno napisał już do administracji, a dziwne, że temat dalej wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część rozmowy z Michałem:

 

"ktos kto mial kiedys prawo do uzytkua dzis sie podszyl podwspol autora zglosilem to juz kilka h temu,"

 

Więc proszę kogoś upoważnionego do usunięcia tego tematu. Michał podobno napisał już do administracji, a dziwne, że temat dalej wisi.

Kim ty jesteś, że za Michałka sprawy załatwiasz ? Michałem zechce to przestawi dowody tu, bądź administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część rozmowy z Michałem:

 

"ktos kto mial kiedys prawo do uzytkua dzis sie podszyl podwspol autora zglosilem to juz kilka h temu,"

 

Więc proszę kogoś upoważnionego do usunięcia tego tematu. Michał podobno napisał już do administracji, a dziwne, że temat dalej wisi.

 

 

Teraz zauważyłem błąd ..

 

Oświadczam iż mam prawo do sprzedaży skryptu, jestem jego współwłaścielem, oraz skryptu nie ma nigdzie na internecie.

Miało się to tyczyć do sklepiku AMXBANS. Dziwi mnie jedna rzecz, że Michał ma konto i nie może sam tego napisać, tylko wyręczą się tobą. Jesteś jego jakimś służącym, mhm a może to prawnik Michała

Ciekawe czy Michał Ci pozwolił upublicznić część rozmowy ?

Edytowano przez Dexieco (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autora skryptu proszę o potwierdzenie praw autorskich i jednocześnie potwierdzenie czy sprzedający ma prawo w ogóle sprzedawania owego skryptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt + nową grafikę zakupiłem od Michała z przejściem pełnych praw na mnie. Więc nie wyręczam tutaj Michała, tylko działam w swojej sprawie.

 

Kolopik w każdym temacie się udzielasz, a nie dotyczy to Ciebie oraz nie znasz całej sprawy. Przestań wtykać nos w nie swoje sprawy bo to staje się obsesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt + nową grafikę zakupiłem od Michała z przejściem pełnych praw na mnie. Więc nie wyręczam tutaj Michała, tylko działam w swojej sprawie.

 

Kolopik w każdym temacie się udzielasz, a nie dotyczy to Ciebie oraz nie znasz całej sprawy. Przestań wtykać nos w nie swoje sprawy bo to staje się obsesją.

 

Groszeq, dziwne jest to że Michał kiedy pytałem się czy mogę sprzedać mnie o tym nie poinformował ? A pytałem się z jakieś 2 tyg wstecz. Może jeszcze Ci powiedział, że ty jako jedyny masz prawo użytkować ten skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam jako dowód aukcję, w której zawarta jest taka informacja. Po tym temacie jutro prześlę Michałowi do podpisania umowę, aby mieć w razie czego zapewnienie.

Przedmiot został zakupiony: 12 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×