Skocz do zawartości
das

[opinie] xon.pl

Polecane posty

Mam tam konto od niedawna; trafiłem zupełnie przypadkiem, ale bardzo sobie chwalę - kontakt z administracją działa, praktycznie nic nie nawala (pomijając pewne niedoróbki DirectAdmina, z którego korzystam, ale to już nie wina xon.pl ;]). Zamiast Apache'a Litespeed, kto jest w temacie, to pewnie wie, jakie są plusy tego drugiego.

 

Za taką cenę jest to IMHO praktycznie idealna oferta i daję 4,9/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa konta na serwerach firmy Xon.pl i jestem bardzo zadowolony. Obsługa kompetentna. Pomogą i udzielą pomocy, jeśli zajdzie konieczność. Praktycznie bezawaryjne. Transfery miesięczne chociaż mogły by być większe.

Polecam z pełnym przekonaniem te serwerki, za niewielkie pieniądze.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był to pierwszy serwer na którym stał Sabaton.pl, żadnych spowolnień czy padów nie zauważyłem. Jeżeli ktoś chce kupić akurat tam serwer - nie będzie żałował, chyba że pieniędzy, sam przeniosłem się do konkurencji gdyż wyższe parametry są zdecydowania tańsze ;) Jednak od strony technicznej nie miałem z nimi żadnej niemiłej przygody, wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda aktualnie status tego hostingu? Macie (podkreślam) aktualne doświadczenia w użytkowaniu? Podzielcie się, proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, nadal bardzo pozytywnie określam działanie tego hostingu. Ostatnio były zmiany serwerów na nowsze i jest dalej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może odświeżę lekko temat :) Ostatnio znajomy szukał hostingu (nie znając tego forum) i znalazł firmę www.d2.pl która podobno wcześniej była firma www.xon.pl . Faktycznie jak się wejdzie na xon.pl to jest przekierowanie na d2.pl. Chciałbym znajomemu pomóc w wyborze usługi jakiej szuka, więc też przy okazji zapytam czy ktoś z forumowiczów korzysta z usług d2.pl i może podzielić się opinią na ich temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam ten hosting. Jeśli nie będą to serwisy typu onet.pl lub wp.pl to za niewielkie pieniądze będzie miał wiele nieograniczonych możliwości. Gdzieś inne firmy stosują ograniczoną ofertę. Dla porównania zajrzyj tu http://www.forum.opt...howtopic=115293 . Niby taki naj hosting i tak wiele problemów. Kiedyś na sewerach w nazwa.pl zainstalowałem wordpressa i non stop jakieś błędy wyskakiwały w raportach. Po kilkudziesięciu interwencjach odpowiedzieli mi, że mam napisać do twórców oprogramowania, że jest coś nie tak z ich produktem. Taka odpowiedź mnie powaliła. Na serwerach d2.pl nie przypominam sobie takich sytuacji, aby kiedykolwiek były takie problemy. Jeśli pojawi się już problem to zawsze znajdą przyczynę i sprawa jest do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niskie ceny, support nieco ospały (odpowiedz w przeciągu 1-2 dni), ale wszystkie problemy są rozwiązywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie szkoda Ci zadzwonić, to szybciej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest konieczność napisać (np. ścieżkę do pliku). Przez telefon to można sprawę załatwić, ale nie każdą. Zdarzało się, że pomimo telefonu zaszła potrzeba napisania maila. Trzeba wtedy również odczekać. Zależy też od problemu, z którym się interweniuje. Jeszcze nie miałem poważnych sytuacji, gdzie konieczna byłaby szybka interwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest konieczność napisać (np. ścieżkę do pliku). Przez telefon to można sprawę załatwić, ale nie każdą. Zdarzało się, że pomimo telefonu zaszła potrzeba napisania maila. Trzeba wtedy również odczekać. Zależy też od problemu, z którym się interweniuje. Jeszcze nie miałem poważnych sytuacji, gdzie konieczna byłaby szybka interwencja.

 

i tak sie sprawa nieco poprawia przez lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×