Skocz do zawartości
barti4

Polewkowe.pl - śmieszne zdjęcia i demoty

Polecane posty

Treści oceniać nie będę, ale layout jest tragiczny:

- menu się rozwala do dwóch linii

- słabe cienie pod boskami

- te czerwone "coś" obok buttonu FB po lewej

- formularz kontaktowy się rozwala

- kod to straszna sieczka

 

Twoja pierwsza strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Strona się rozpieprza, za szeroka, menu nachodzi na linie, logo spada na menu, to czerwone cholerstwo wygląda na painta. Poza tym nic specjalnego, zwyczajne dziurawe TenTego. Rozumiem , ze kupiłeś premium? Jeśli nie to mogłeś dołożyć kilka zł i zakupić skrypt na allegro, bo tentego jest wszędzie, chyba z 80% stron kwejko podobnych używa tego skryptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie to mogłeś dołożyć kilka zł i zakupić skrypt na allegro, bo tentego jest wszędzie, chyba z 80% stron kwejko podobnych używa tego skryptu

I co związku z tym? A 81% blogów używa wordpressa.. and? Skrypt tentego jest nie najlepszym rozwiązaniem ale też nie jest najgorszym. A skrypty z allegro- bez komentarza.

to czerwone cholerstwo wygląda na painta

Klasyczny paint rysuje twardą pikselową kreską. A to takowa nie jest.

 

Mógłbyś podać screen skoro strona się rozjeżdża, u mnie wyświetla się poprawnie. Co do wrzuconych obrazków to nie są najgorsze. Mam zastrzeżenia tylko do loga i patternu (wzorku) w belce menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mógłbyś podać screen skoro strona się rozjeżdża, u mnie wyświetla się poprawnie.

 

Menu

 

polekowe.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie wystarczyłoby poszerzyć (zwiększyć wysokość) belki menu poziomego i jakoś może by to nie najgorzej wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja bym logowanie i rejestrację przeniósł gdzieś. Np. w górny prawy róg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny który chciał zabłysnąć tego typu stroną tylko "flesza" mu zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale błędami to sypie :)

 

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/barti44/domains/polewkowe.pl/public_html/themes/default/poczekalnia.php on line 9
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/barti44/domains/polewkowe.pl/public_html/include/module/index.class.php on line 67

Edytowano przez Pitu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor zakładając temat miał zamiar zwiększyć liczbę odwiedzin strony? Bo tu nie ma co oceniać.

Layout wykonany w Paincie? Masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co związku z tym? A 81% blogów używa wordpressa.. and? Skrypt tentego jest nie najlepszym rozwiązaniem ale też nie jest najgorszym. A skrypty z allegro- bez komentarza.

 

Klasyczny paint rysuje twardą pikselową kreską. A to takowa nie jest.

 

Mógłbyś podać screen skoro strona się rozjeżdża, u mnie wyświetla się poprawnie. Co do wrzuconych obrazków to nie są najgorsze. Mam zastrzeżenia tylko do loga i patternu (wzorku) w belce menu.

Tentego jest dziurawe jak ser - już o tym pisałem

 

Wordpressa nie ma co porównywać do tentego. Strony na TT wyglądają tak samo, a blogi na WP można dowolnie modyfikować bez wiedzy programisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×