Skocz do zawartości
kcp

[Dyskusje] Mintshost.pl

Polecane posty

Witam,

 

Odnośnie strony to powstało jedno wielkie nieporozumienie z osobami które ją tworzyły.

Nie mieliśmy pojęcia, że inna firma ma taką stronę internetową - na dniach sprawa się wyjaśni.

 

Pozdrawiam

 

 

Kto tworzył tą stronę? Według stopki to chyba wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

 

Kto tworzył tą stronę? Według stopki to chyba wy...

 

 

Dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odnośnie strony to powstało jedno wielkie nieporozumienie z osobami które ją tworzyły.

Nie mieliśmy pojęcia, że inna firma ma taką stronę internetową - na dniach sprawa się wyjaśni.

 

Pozdrawiam

 

A treści też wam skopiowali? Oj nie ładnie Panowie, oj nie ładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie dlaczego tam jeszcze nie ma zaślepki "Trwa modernizacja, zapraszamy ...".

 

 

Oj no teraz to nie modne teraz stawia się

Apache is functioning normally

Które u nich już jak najbardziej jest ;)

Nie ma to tamto wywalili wszystko nawet panel whmcs :D

http://www.mintshost.pl/whmcs/

Not Found

 

The requested URL /whmcs/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found

error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Apache/2 Server at www.mintshost.pl Port 80

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest normalnie i "naprawili" problem obrazka z iweba i linkują go ze swojego serwera :)

 

Jeszcze pozmieniajcie w css nazwy z "#iweb-features" na coś innego i będzie gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest normalnie i "naprawili" problem obrazka z iweba i linkują go ze swojego serwera :)

 

 

E tam nie naprawili zależy jak wbijasz czy z www czy bez.

Bez www jest Apache is functioning normally z www działa :)

Obrazek ,,niby'' naprawili ale tylko na pałę bo wstawili go na sztywno

nie pobiera go z livezilli

 

 

http://mintshost.pl//livezilla/chat.php

Not Found

The requested URL /livezilla/chat.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found

error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Apache/2 Server at mintshost.pl Port 80

 

 

Witam,

 

Odnośnie strony to powstało jedno wielkie nieporozumienie z osobami które ją tworzyły.

Nie mieliśmy pojęcia, że inna firma ma taką stronę internetową - na dniach sprawa się wyjaśni.

 

Pozdrawiam

 

 

Powiedz co to za osoby będziemy na nie uważać :D

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

E tam nie naprawili zależy jak wbijasz czy z www czy bez.

Bez www jest Apache is functioning normally z www działa

A może zamiast bezpodstawnie biadolić (bo na chwilę obecną soa#1)

to by tak cache swojego resolvera dns wyczyścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daję długotrwałe nie gdyż nie działa, defaced, lol, chciałem tam kupić dedyka pod CS; /

 

YgHY9c1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 12 gdy wchodzilem z fona żeby sprawdzić cenę dedyka była ok, teraz już leży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przerwa tech. na mintshost. Wie ktoś od kiedy?

 

O 16:25:17 (wysyłałem to koledze zainteresowanemu ich ofertą na gg, więc jestem pewny tej godziny) był taki komunikat na stronie głównej (niestety nie zrobiłem screena, ale skopiowałem dokładnie całość):

 

fucked up. :) widze, ze propozycja odrzucona, wiec jutro na pastebinie z rana laduja wszystkie hasla klientow, loginy i emaile w plaintext.

Więc pewnie niewiele później pojawiła się ta przerwa techniczna. Teraz już pokazuje się normalna strona główna.

Edytowano przez king_arthur (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zakupiłem konto www, opłaciłem i czekam czekam czekam, informacja że zapłacone i potwierdzenie przelania z systemu transferuj dostałem. Czekam czekam czekam dalej. Podczas rozmowy z konsultantem mówię mu że czekam i czekam, dostałem maila od firmy z profesjonalnego adresu na serwisie WP.PL. OK myślę olać to mam dostęp. Zaczynam działać z hostingiem. Pisze ticket z zapytaniami oraz by zastosowali wget moich poprzednich stron gdzie czekają już spakowane paree GB danych. Wiec tak czekam od 2 dni, na maile 0 odp. telefon krzyczy zostaw wiadomość. Wczoraj jeszcze bardzo miły komunikat że moje dane mają być publicznie udostępnione. Grubo się zastanawiam czy nie zrezygnować, szkoda włożonych pieniędzy. No ale mój poprzedni hosting kończy się lada dzień, lecz nie chce przedłużać z nimi już umowy. Chciałem jeszcze vps kupić ale 4 razy się zastanowię czy to zrobię.

Wiec ogólnie słabo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdzie nic o paczce nie widziałem, więc może doszło do porozumienia. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

We wtorek zakupiłem konto www, opłaciłem i czekam czekam czekam, informacja że zapłacone i potwierdzenie przelania z systemu transferuj dostałem. Czekam czekam czekam dalej. Podczas rozmowy z konsultantem mówię mu że czekam i czekam, dostałem maila od firmy z profesjonalnego adresu na serwisie WP.PL. OK myślę olać to mam dostęp. Zaczynam działać z hostingiem. Pisze ticket z zapytaniami oraz by zastosowali wget moich poprzednich stron gdzie czekają już spakowane paree GB danych. Wiec tak czekam od 2 dni, na maile 0 odp. telefon krzyczy zostaw wiadomość. Wczoraj jeszcze bardzo miły komunikat że moje dane mają być publicznie udostępnione. Grubo się zastanawiam czy nie zrezygnować, szkoda włożonych pieniędzy. No ale mój poprzedni hosting kończy się lada dzień, lecz nie chce przedłużać z nimi już umowy. Chciałem jeszcze vps kupić ale 4 razy się zastanowię czy to zrobię.

 

Wiec ogólnie słabo ....

a nie mogłeś cronjobsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

 

Not Found

The requested URL /whmcs/clientarea.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2 Server at www.mintshost.pl Port 80

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włam chyba mają na www znowu i klienci tracą dane na hostingach.

Po czym to stwierdzasz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam virtualbox'a, zaraz powiem czy rzeczywiście nie jest to nic innego niż zwykły scam jakimś śmiesznym botnetem ;).



Windows XP niestety nie podołał, będę musiał się wyposażyć w Windowsa 7, zaraz wracam ;).

 

whtmint.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×