Skocz do zawartości
kcp

[Dyskusje] Mintshost.pl

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Bo tak już jest. Każde forum, każda grupa, każda społeczność ma swoje reguły. Tutaj się daje opinie w module Opinie. A to że ktoś założył temat [Opinie] to już inna sprawa. Gdy moduł powstawał, wszystkie tematy [Opinie] Były zamykane na rzecz [Dyskusje], ale widzę nowsi użytkownicy zapominają o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak już jest. Każde forum, każda grupa, każda społeczność ma swoje reguły. Tutaj się daje opinie w module Opinie. A to że ktoś założył temat [Opinie] to już inna sprawa. Gdy moduł powstawał, wszystkie tematy [Opinie] Były zamykane na rzecz [Dyskusje], ale widzę nowsi użytkownicy zapominają o tym.

Ok pewnie masz rację. Fakt. Do tej pory korzystałem z tego serwisu jako czytelnik więc zmylił mnie temat.

Jednak z drugiej strony wyrażanie tutaj swojej opinii pobudza dyskusję.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Dlatego właśnie powinno się je dawać tam, nie tu. Dzięki temu można by tyle nie potrzebnych wiadomości zaoszczędzić.

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum tak jest, że im mniejsza firma / mniej klientów tym więcej szczególnie pozytywnych opinii :)

 

Nie oszukujmy się, ale jest na odwrót. Te firmy, które mają dużo klientów, ale są uczciwe, cieszą się dobrą opinią. Jeśli chodzi o nazwa.pl/domeny.pl nie ma ich wogóle porównywać do mintshost.pl, który przynajmniej działa innaczej, a mianowicie uczciwie. Ale nie będę drążył tego tematu, bo zaczynam robić z tego mydlaną operę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum tak jest, że im mniejsza firma / mniej klientów tym więcej szczególnie pozytywnych opinii :)

 

Coś w tym jest. Po pierwsze w mniejszych firmach często jest lepsze podejście do klienta, bardziej im zależy, a po drugie mniej po takiej firmie się oczekuje (jednak bywa że duże firmy są gorsze niż te małe jeśli chodzi o jakość, a trochę ich już sprawdziłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o nazwa.pl/domeny.pl nie ma ich wogóle porównywać do mintshost.pl, który przynajmniej działa innaczej, a mianowicie uczciwie. Ale nie będę drążył tego tematu, bo zaczynam robić z tego mydlaną operę. :)

 

łoł, twierdzisz że nazwa.pl i domeny.pl działają nieuczciwie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez
Od niedawna jestem na tym forum i na wstępie te forum wyglądało jak grupa profesionalnych hostingów reklamujących swoje hostingi i grupa tych którzy je kupują i mówią o ich plusach i minusach.A tutaj widzę że jesteście bandą de*** z kompleksami.

 

Nie oceniaj całości po jednej lub kilku osobach (na te wszystkie które się udzielają na forum)...

Jak twój kuzyn okradnie bank to też mam mówić że cała twoja rodzina to banda złodziei?

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że forum to w pewnym sensie wspólnota i ludzie na nim powinni wzajemnie sobie pomagać(w sensie hostingowym).Zresztą to raczej większość jest taka jaka jest i tylko garstka jest tak zwana "normalna".Tylko że ten kuzyn był związany z moją rodziną tylko biologicznie i raczej przy planowaniu napadu na bank moja rodzina nie brała udziału.Grupa w której się jest,a w której się jest z wyboru to zupełnie co innego ;o

Zresztą nie wiem za co dostałem te punkty ??? Że mówię o tym co myślę? Nie ma tutaj wolności słowa? Zresztą dodałem *

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już czaje co to AIP

 

O, to bardzo fajnie, tylko po co aż dwa zbędne posty?

 

Wiem! Chodzi o szybsze awansowanie do wyższej rangi, prawda?

 

 

A tak co do tematu:

Jak z usługami teraz w MintsHost.pl? Lepiej, czy tak samo? Czy gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

U mnie coraz lepiej. Mam resellera i VPS. Jak dla mnie szybkie łącza, szybki kontakt i można się dogadać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam VPsa u nich.

 

Co prawda nic na razie na nim wielkiego nie robię - korzystam z neta, mam pliki jakieś, teraz DA od wczoraj.

 

Pomoc jak zawsze, a może i lepiej. Nawet o branży można pogadać - idzie się z nimi dogadać.

 

Tolerancja Klienta jest naprawdę na poziomie wysokim, i chciałbym, aby tak zostało.

 

Po tej awarii zauważyłemm, że maszynka jest szybsza i ogólnie jest lepiej, co raz to lepiej! ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niskie ceny jak się kupuje na 12 miesięcy to wychodzi tyle ile za 5 miesięcy.Załóżmy ten Najlepszy 95 zł za miesiąc,a 570zł za rok,czyli 43 zł/mc. Niektórzy krytykują ich np. "Wyłączyli mi serwer mc nie wiadomo za co i nie mogę zrobić już" Spytałem się konsultanta o co chodzi i czy można stawiać mc na ich VPS-ach.Okazało się że niektórzy,gdy mają np. 2 gb ram w serwerze wpisują 2gb co jest bardzo nie optymalne heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś chciałby uprawiać w tym temacie offtopa, to radzę się zastanowić. Temat zmieniam na dyskusje o Minthost, do opinii jest przeznaczony do tego moduł na forum.

 

Jak z usługami teraz w MintsHost.pl? Lepiej, czy tak samo? Czy gorzej?

 

Napewno dużo lepiej niż Twój "biznes", czy tam krzak, ze skradzionym szablonem strony DIANETu. Jeśli masz jakieś wytłumaczenie, to chętnie posłuchamy/poczytamy w oddzielnym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dużo lepiej niż Twój "biznes", czy tam krzak, ze skradzionym szablonem strony DIANETu. Jeśli masz jakieś wytłumaczenie, to chętnie posłuchamy/poczytamy w oddzielnym temacie.

 

Nie ma sensu zakładać nowy temat, ale się wypowiem.

 

Z Panem z PHU DIANET już rozmawiałem, a czyja wina?

 

Ani moja, ani Pana z PHU DIANET. Szablon zakupiłem za 20zł z groszami na www.d4u.pl :)

 

Właściciel D4U nie usunął szablonu, który PHU DIANET wykupiło na własność.

 

Sprawa została wyjaśniona już między mną a Panem z PHU DIANET ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faroxim, te minusy to już ci mówie, ode mnie dostałeś 2 x po 8 w plery za pisanie bredni, ja się nie czaje, waie jak uważam,

minusy bardzo rzadko, ale Ci się należą, jak napiszesz kolejne pierdy to dostaniesz ode mnie kolejne minusy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak człowiek człowiekowi o co chodzi z tą nagonką minusową na użytkowników którzy udzielają przychylną opinie o firmie która miała awarie? Próbuje do tego podejść jak najbardziej bez stronniczo i nie potrafię w dalszym ciągu tego zrozumieć.

 

Żeby nie było offtopu, mam VPS'a w mintshost i pewne okoliczności sprawiły że ani nie jestem specjalnie pozytywnie nastawiony do tej firmy ani negatywnie.

Edytowano przez lanceq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że te opinie na pewno nie są obiektywne (?). Również wypowiadam się o firmach, raz pozytywnie, raz negatywnie i raczej nie dostałem z tego powodu żadnego minusa.

 

Po tej awarii zauważyłemm, że maszynka jest szybsza i ogólnie jest lepiej, co raz to lepiej!

Nazywaj to jak chcesz, ja to nazywam hipokryzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Może dlatego, że te opinie na pewno nie są obiektywne (?).

Opinia siłą rzeczy jest subiektywna!

 

Bardziej to kwestia jej wiarygodności, a nie obiektywności.

Po prostu osoba rejestrująca się tylko po to, aby napisać pozytywną laurkę po lekkiej wtopie firmy nie jest w mniemaniu większości forumowiczów wiarygodna - raczej wskazuje na to, że robi to sam właściciel chcący się wybielić, albo też nakłania do tego swoich klientów dając im jakieś profity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem vps wraz z domeną, cena była bardzo konkurencyjna więc się skusiłem. Vps był pod testy projektu wiec zależało mi na cenie. Gdzieś w połowie miesiąca była awaria hosting nie działał 2 dni, wszystkie moje rzeczy zostały skasowane, nie będę tu mówił ile czasu zajmuje skonfigurowanie sobie maszyny. Każdy podobno miał dostać 30 dni rekompensaty, ja dodatkowo, że wszystko utraciłem dostałem wyższy pakiet. Ta opcja mi się spodobała i ją zaakceptowałem. Znowu musiałem poświęcić prawie cały dzień na skonfigurowanie sobie wszystkiego ale nie było tak źle. Stary hosting kończy mi się jutro, a dzisiaj sprawdzam i nie mogę połączyć się z serwerem, po konsultacji z mintshost dowiedziałem się, że był atak ddos i mój serwer został zablokowany na stałe. Najlepsze jest to, że pan mi wysłał część logów i muszę im uwierzyć. Serwer nie był jakiś popularny, nikt mi nie groził, jednym słowem atak mojego projekty był bezsensową stratą czasu. W regulaminie mówią, żę blokują serwer za ddos, po rozmowie dowiedziałem się, ze po prostu zrywają umowę i koniec nie mam nic do gadania.

Z mojej strony sprawa śmierdzi, czy ktoś spotkał się z czymś podobnym. Ogólnie nie polecam, ze względu na regulamin który umożliwia im zbyt wiele. Każdy tak naprawdę może dostać ddos, a to oni decydują czy obciążał zbyt serwer i podchodzi pod usunięcie vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×