Skocz do zawartości
kcp

[Dyskusje] Mintshost.pl

Polecane posty

Ciii to API :P

Prawda jest taka. zaluje ze od nich wzielem tego VPS kupilem. Za chwile poszukam VPS z innej firmy.. byle z dala od tej.

PS. Niskie ceny = niska jakosc u nich :)

 

Witam,

 

API nie ma działu prawnego lecz AIP tak.

Pan jedyny ma problemy z serwerem do L2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Serv4Web nie mielismy problemu. w ultimahost nie bylo problemu. ale tu sa problemy.

 

I co wazne tam tez byly OpenVZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby VPS o takich parametrach z DA był na rok za 264 zł? ;) Przecież mi to śmierdzi oversellingiem do poziomu niemożliwości zalogowania się na ssh.

Co Ty pleciesz? Przecież to jest wszystko wyliczone przez światowej klasy matematyków i ekonomistów. Tam NIE ma mowy o jakiejkolwiek pomyłce. Wszystko liczone z dokładnością złotówki do piątego miejsca po przecinku.

Drugą opcją jest (pewnie zaraz ktoś wpadnie i rzuci na stół, bo ta opcja jest dość popularna na tym forum), że zarabiają na innym biznesie i mogą dokładać do hostingu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zglaszam na policje kradziez pieniedzy oraz do Biznes Host (wlasciciel tej firmy)

 

Troche sie rozpędziłeś - Biznes-Host.pl nie jest włascicielem Marki MintsHost.pl - oni posiadają u Nas wykupione usługi, jednak posiadaja własną działalnośc gospodarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty pleciesz? Przecież to jest wszystko wyliczone przez światowej klasy matematyków i ekonomistów. Tam NIE ma mowy o jakiejkolwiek pomyłce. Wszystko liczone z dokładnością złotówki do piątego miejsca po przecinku.

Drugą opcją jest (pewnie zaraz ktoś wpadnie i rzuci na stół, bo ta opcja jest dość popularna na tym forum), że zarabiają na innym biznesie i mogą dokładać do hostingu.

 

Witam,

 

Zapewne tyczyło się to mojej wypowiedzi w innym wątku. Ale jak zaobserwowałem na MintsHost.pl posiadają już WHMCS czy to opcja miesięczna czy już lifetime w każdym razie świadczy o tym, że się rozwijają i podchodzą do samego projektu jeszcze bardziej poważnie. Będąc w AIP mają doradztwo prawne więc nie ma co tutaj wyśmiewać. MikeJones wyśmiałeś właściciela MintsHost bo użył określenia Dział prawny, widać ze twoja wiedza a może niewiedzą ogranicza się do myślenia w taki sposób "Dział prawny to tylko w korporacjach" proponuje tutaj myśleć bardziej trzeźwo i nie wyśmiewać osób przez to, że napisał w inny sposób tzn zamiast "zgłoszę to do prawnika" to "Dział prawny". Proponuje tutaj więcej luzu, a klientów o cierpliwość, jestem pewien że Marcin robi wszystko z głową.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie sprawy..

 

VPS byl przyzwoity, lecz pliki nie za dobrze dzialaja na VPS z procesorami AMD.

Czesciowo, wrecz w wiekszej polowie to byla moja wina.

 

Osobiscie przepraszam Pana Michała Korol za zla opinie o firmie.

Zycze powodzenia tej firmie w dalszym utrzymywaniu sie na rynku hostingu.

MintsHost ma przyzwoite serwery w niskiej cenie.

Edytowano przez nix89 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontakt super. Na czacie można wszystko załatwić(również płatności). Miły kontakt, oby serwerki też tak miło pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że to najlepsza firma w jakiejkolwiek byłem. Support bardzo miły i kompetentny. Jeden mail i dogadaliśmy się co do bardzo atrakcyjnej oferty dla mnie, miałem pewien problem z PHP, napisałem na chatcie i konsultant chciał mi już pomóc go rozwiązać drogą mailową :). Sam VPS chodzi wręcz wspaniale. Ocena jakość/cena 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dziś jestem klientem owej marki, jedyne co przez kilka godzin wywnioskowałem to: bezkonkurencyjny support który odpowiada błyskawicznie, niskie ceny, bardzo ładnie i szybko działające SSH, nie spadające pakiety (winmtr - 0% loss na 5000 zapytań), gdy wysłałem propozycje na maila tego samego dnia zadzwonił do mnie Pan Michał aby wszystko omówić. Jestem pozytywnie zaskoczony jak bardzo przykładają się do swoich obowiązków w tak budżetowej ofercie.

 

Będę zdawał relacje na bieżąco, po wstępnych testach - jest lepiej niż u dwóch poprzednich firm u których dzierżawiłem VPS'a których nie chcę wymieniać aby nie było tu jakieś wojny typu który hosting lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mintshost jestem od ok 10dni. Pierwszy tydzien był piękny. Wszystko szybko chodziło, zero problemów. W niedziele pierwsza awaria (10h przestoju moich portali i uslug) - problem dotyczyl zajętości całego dysku. Zamiast posiadanych 50GB komenda "df -h" pokazywała raptem 25GB, zajęte 14GB co wg niego dawało 100% zajętości i brak miejsca na dysku. Nie startował mysql, nie dzialal directadmin, serwisy nie działały. Problem naprawiono ok 3h po zgłoszeniu. Niestety jedna z tabel bazy mysql zostala nieodwracalnie uszkodzona. Dziś mamy wtorek czyli 2 dni po ostatniej awarii i znow moje strony nie dzialaja. Sądząc po postach na pewnym forum moje strony nie chodzą od poniedzialku od 23:00. Nie mogę się nawet zalogować do panelu hyperVM, poniewaz twierdzi on ze haslo jest zle. Nie moge skorzystac z przypomnienia hasla poniewaz twierdzi ze login i email nie pasuja do siebie. Awarię zgłosiłem punkt 7:00 i jak narazie zero odzewu.

 

Dobrze ze kupiłem VPSa tylko na miesiac. Zaczynam szykać innych ofert i wynoszę się z mintshost. Szkoda bo zapowiadało się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój VPS w mincie również leży i kwiczy wszystko ładnie hulało do nocy z soboty na niedziele wtedy zaczęły się dziać jaja.Jak na razie mam mieszane uczucia co do tej firmy zobaczymy co będzie dalej

Edytowano przez hippo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 3ch i pół godzinie od zgłoszenia awarii dostałem odpowiedź "Podaje się chociaż IP uslugi lub login hypervm - wtedy mozemy sprawdzic."

 

Szczęka mi opadla bo zgłaszając awarię wybrałem jak byk powiązaną ze zgłoszeniem usługę. Ponadto zgłoszenie wykonałem z mojego panelu a mam w nim TYLKO JEDNA usługę. Po trzecie w treści maila podałem adres moj adres email, który był podany podczas rejestracji!!

 

Poprostu żenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem następny co wszystko leży od wczoraj nocy vps nie rusza panel hypervm tym bardziej DA też padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Z rana była awaria, wysłałem ważne dane po czym od razu zamknęło się połączenie do hosta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rana była awaria, wysłałem ważne dane po czym od razu zamknęło się połączenie do hosta...

 

Ja mam kopie niestety ostatnią z niedzieli ale w sumie dobre i to bo już usuwam się z tej firmy.

Szkoda tylko że serwer był na pół roku z góry opłacony no ale co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja napewno uciekam. Myślę tylko gdzie. Rozważam biznes-hosta lub vipowera.

 

Tylko co do BH mam pewne obawy bo ch***wy mintshost kupuje wlasnie od nich serwery. Teraz nie wiem czy to mintshost cos knoci, stosuje overselling i inne syfy, że z VPSem ciągle są problemy czy moze problem sięga wyżej, czyt. problem z serwerem matką a to juz kwestia biznes-hosta...

 

vipower: Plan VPS2 + DA (narazie miesięcznie) co daje ok 55zł na miecha. Ogólnie fajna ocerta. Trochę boli 25GB (choc obecnie zajęte mam 14GB) ale już backupu 1:1 na samym VPSie nie zrobie. Wszystko będę musiał pchać do siebie na NASa. Ale z drugiej strony jak wywale archiwalne obrazy tomato to zjadę pewne do 10GB i będzie wtedy GIT. Mam też dostęp do jednego z VPSów u nich (administruję VPS 3) i muszę powiedzieć ze chodzi ładnie.

 

Pytanie tylko co wybrać. Deko droższego ale poniekąd sprawdzonego vipowera czy tańszego biznes-hosta i modlić się żeby wina obecnego VPSa była po stronie mintshosta a nie BH...

 

@l3szcz - awaria to jest od wczoraj ok 23:00. Takie info dostałem na zagranicznym forum, że mi stronki zdechły.

 

@RafoX - też mam full backup z niedzieli i zastanawiam się co krócej potrwa:zakup nowego VPSa i odtworzenie na niego 3ch moich hostingów czy naprawa VPsów przez mintshost ;)

Edytowano przez shibby (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno uciekam. Myślę tylko gdzie. Rozważam biznes-hosta lub vipowera.

 

Tylko co do BH mam pewne obawy bo ch***wy mintshost kupuje wlasnie od nich serwery. Teraz nie wiem czy to mintshost cos knoci, stosuje overselling i inne syfy, że z VPSem ciągle są problemy czy moze problem sięga wyżej, czyt. problem z serwerem matką a to juz kwestia biznes-hosta...

 

Z tego co wiem to oni u nich mają kolokację więc bh to zupełnie inna stajnia mam jeden vps w bh ale nie zaglądałem tam od 2 miechów bo nic się nie psuje ;)

Ja tym razem postawię na JAKOŚĆ nie na cenę że będzie o kilka złociszy niższa to co miałem w mintshost miało śmigać nie mogę sobie pozwolić na tak długie przerwy...

Wolę mieć serwer z 512mb ramu ale żeby działał niż 4gb w mints co leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@shibby, rzuć okiem np. na ofertę ultimahost w oparciu o kody rabatowe, wysłałem Ci coś na pw, chętnie Ci pomogę z przygotowaniem jakiegoś innego panelu (nie DA) jako że sam korzystam z Twojego serwisu i z Twojej pomocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie placz tylko wk**w. Awarie się zdarzają każdemu ale dwie bardzo poważne awarie na przełonie 2ch dni to lekkie przegięcie. Ponatdo taka odpowiedź jaką mi udzielono po 3,5h od zgłoszenia awarii nie powinna mieć w ogóle miejsca. To jawne granie na czas. Myslą sobie: odpisaliśmy i jest git, mamy trochę czasu zanim on nam odpisze. Akurat trafili, że ma dziś wolne więc czasu na klikanie F5 mam sporo.

 

@theqkash dzięki. Powiem tak: DA nie jest mi na siłę potrzebne bo jestem administratorem sieci i potrafię sobie sam wszystko postawić. Zaoszczędzi mi jednak kupę czasu na konfiguracji i tylko dla tego go chcę. Pisząc o innym panelu masz na myśli ISPmanager? Ten kodzik z twojego podpisu jest napewno ważny? ;) Na stronie widzę tylko promocję na pakiet ovz.8192MB. Mnie raczej interesowałby te niższy czyli ovz.4096MB

 

btw na pw nic mi nie doszło ;)

Edytowano przez shibby (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×