Skocz do zawartości
R@fi

Problem z logowaniem

Polecane posty

Witam,

mam skrypt randkowy i nie wiem co jest nie tak ale gdy próbuje zalogować się na konto swoje testowe z Firefoxa loguje się normalnie natomiast gdy próbuje logować się z chroma niestety się nie loguje czy to może być wina skryptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nam wszystkim poprawiasz humor prawie co każdy post, więc ciesze się, że w końcu się odwdzięczyłem :)

Przeczytaj to co napisałeś w pierwszym poście tego tematu i się zastanów.. proszę Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nam wszystkim poprawiasz humor prawie co każdy post, więc ciesze się, że w końcu się odwdzięczyłem :)

Przeczytaj to co napisałeś w pierwszym poście tego tematu i się zastanów.. proszę Cie.

Nie kompromituj się .

http://www.face-randki.pl/ konto testowe login test1 hasło test1 uważaj tylko się nie pomyl jak będziesz wpisywał dane do logowania w Chromie :lol: w FF działa sami zobaczcie.

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kompromituj się .

http://www.face-randki.pl/ konto testowe login test1 hasło test1 uważaj tylko się nie pomyl jak będziesz wpisywał dane do logowania w Chromie :lol: w FF działa sami zobaczcie.

Pomyśl, skoro masz dwie pary inputów o tych samych atrybutach name to jak to ma działać? Po prostu w Chrome, bierze wartość pierwszych elementów w drzewie DOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki - jak już się "podklejasz" pod fejsbuka, to może po prostu zrób logowanie z fejsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, skoro masz dwie pary inputów o tych samych atrybutach name to jak to ma działać? Po prostu w Chrome, bierze wartość pierwszych elementów w drzewie DOM.

 

Wiesz ja ten skrypt kupiłem więc myślałem że jest to napisane jak należy .W kazdym razie dzieki serdeczne za pomoc.

A ja z innej beczki - jak już się "podklejasz" pod fejsbuka, to może po prostu zrób logowanie z fejsa?

Pomyślimy nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja ten skrypt kupiłem więc myślałem że jest to napisane jak należy .W kazdym razie dzieki serdeczne za pomoc.

Idę o zakład, że nawet go porządnie nie przetestowali autorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z autorem skryptu i ponoć problem leży po stronie serwera nie chce mi się w to bardzo wierzyć jutro przeniosę serwis jakiś hosting inny.

 

EDIT ponoć serwer ciastek nie zapisuje -_-

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×