Skocz do zawartości
Ludzik

Sprzedam wirtualne pieniądze na Biznes-Host.pl

Polecane posty

Witam,

 

Mam do sprzedania 800+ PLN na Biznes-Host.pl, przelicznik jaki mnie interesuje to 0.8 jeśli kogoś interesuje większa kwota proszę pisać.

 

Pozdrawiam Ludzik

post-16157-0-55994800-1345106799.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjedź z przelicznikiem. W BH przy zasileniu samemu mam wyższą stawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nie jesteś zainteresowany kupnem to nie spamuj bez potrzeby,

2. Nie narzucaj mi jaki mam sobie ustalać przelicznik,

 

PS: Nie kupujesz nie pisz!

Pozdrawiam.

Edytowano przez Ludzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zdanie, iż moja wypowiedź miała charakter uwagi. Zajrzyj do innych tematów na temat środków BH. Powodzenia...

Gwarantuję całkowity brak wypowiedzi w tym temacie.

 

Miłego dnia życzę.

 

Podaj chociaż swój nick w BH, dzięki temu będzie można zweryfikować czy dysponujesz takimi środkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie allegro tylko forum dyskusyjne więc to normalne jak ktoś coś napisze lub skomentuje.

 

A co meritum jesteś osobą całkowicie nie wiarygodną, brak jakichkolwiek danych, mail, którego nie zna google, 1 post, wymazany login z BH, więc tylko naiwniak od Ciebie coś kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aimer swoje gwarancje możesz zatrzymać dla siebie chociaż i tak one się nie spełniają... Co do nicku podam go osobie kupującej na jej prośbę...

 

regdos nie znasz mnie, ani nie kupowałeś ode mnie nic to jak możesz osądzać za osobę niewiarygodna... Wszelkie moje dane beda udostępniane osobie na prośbę osoby kupującej...

 

PS: Pieniądze sprzedawałem już nie raz i nie otrzymałem na chwilę obecna jakiego żadnego negatywa.

 

EDIT: Sporo osób z tak małym przelicznikiem to oszuści... (czytać, ze zrozumieniem)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakis zakrecony koleś kupi od ciebie wpln, po pierwsze brak danych typu mail, nick i kontakt, po drugie mało postów oznacza małą wiarygodność, po trzecie duży przelicznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nicku podam go osobie kupującej na jej prośbę...

Nieraz bywało czy to tutaj czy na ght, że przedstawiciel b-h został poproszony o sprawdzenie wiarygodności więc podaj ten nick publicznie aby potwierdzić swoją wiarygodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z tego forum korzystają jedynie ludzie bez mózgu??

 

1. Nie wyraznie napisalem, ze nick podam dla osoby która bedzie zainteresowana kupnem, nie kupujesz to po co Tobie moj nick??

2. Na PW ciezko jest napisac, ze chcesz kupic albo poprosic o kontakt??

3. Mam gdzieś wasze głupie komentarze i jak nie jesteś zainteresowany kupnem to nie pisz oraz nie rób sztucznego spamu jak się nudzisz to znajdź sobie ambitniejsze zajęcie... CZY TO TAKIE TRUDNE DO ZROZUMIENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z tego forum korzystają jedynie ludzie bez mózgu??

 

1. Nie wyraznie napisalem, ze nick podam dla osoby która bedzie zainteresowana kupnem, nie kupujesz to po co Tobie moj nick??

2. Na PW ciezko jest napisac, ze chcesz kupic albo poprosic o kontakt??

3. Mam gdzieś wasze głupie komentarze i jak nie jesteś zainteresowany kupnem to nie pisz oraz nie rób sztucznego spamu jak się nudzisz to znajdź sobie ambitniejsze zajęcie... CZY TO TAKIE TRUDNE DO ZROZUMIENIA!

Czy nie rozumiesz, że na tym forum, jak i na każdym innym są pewne zasady, które obowiązują? Pewne utarte schematy, do których się musisz dostosować? Czy to takie trudne do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam 100 PLN na sprzedaż, ale w ciągu kilku dni powinienem mieć koło 1000 PLN na Biznes-Host. Chętni pisać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×