Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
daronian

Profesjonaliści szukają sponsora!

Polecane posty

Witam,

Nazywam się Przemek i jestem przedstawicielem serwera MayCraft©.

Zacznę od tego, że jestem bardzo dobrze znaną osobą w internecie. Zaistniałem na kilku największych forach w Polsce, głównie tematyka gier, lecz nie tylko. Za sobą mam rozreklamowanie serwera, który w maju tego roku miał miano jednego z najszybciej rozwijających się i najbardziej popularnych w Polsce. Od kilkunastu dni pracujemy nad nową odsłoną serwerów. Wgraliśmy już kilka autorskich pluginów, zbudowaliśmy bardzo dużo zapierających dech w piersiach budowli oraz wiele, wiele więcej. Jedynym mankamentem jest brak środków na przewidywaną liczbę graczy, dlatego wychodzę z prośbą o sponsoring i współpracę jakiejkolwiek dobrej, stabilnej serwerowni. Proszę nie myśleć "o, kolejna ekipa chcąca mieć swój serwer." Nie. Mieliśmy już kilkanaście własnych serwerów i na każdym grała ogromna liczba osób. Mamy doświadczenie i plany na przyszłość w tym co robimy i na pewno nie zamierzamy zaprzestać na jednym serwerze. Po starcie MayCraft© chcielibyśmy wydać jeszcze kilka modów oraz dodać do kolekcji parę nowych gier typu Counter-Strike czy Call of Duty. Na początek chcemy otrzymać 120 slotów po czym zwiększyć ilość w zależności od zainteresowania, które według nas będzie duże. W zamian za taką pomoc oferujemy m.in: banner w widocznym miejscu na naszej stronie, polecenie sponsora na serwerze co kilka godzin czy rozesłanie wiadomości reklamującej do ponad 2.000 graczy i administratorów na Gadu-Gadu (reklama i polecenie nie zniknie nawet po nagłym zakończeniu współpracy!).

 

Wszelkie propozycje proszę kierować w tym temacie lub pod numerem GG / AQQ: 32160759

Jeśli temat znalazł się w złym dziale to proszę o przeniesienie go.

Pozdrawiam i liczę na wiele ciekawych ofert,

Przemek.

Edytowano przez daronian (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś świadom tego że praktycznie sponsor nie będzie miał nic z tego serwera prócz kosztów?

Jak jesteście takimi profesjonalistami to zgłoście się do csrv, sponsorują znane projekty a o was to jeszcze nie słyszałem (trochę siedzę w temacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za samą reklamę z mojego numeru dostawałem bardzo dużo, więc to może być zachęcające. Dodatkowo można zastanowić się nad jakimś % z zysków z VIP itp. MayCraft© to nazwa robocza wymyślona przed zaczęciem prac. Jeśli obracasz się w temacie to powinieneś kojarzyć serwer Piterka, na którym w maju grało po 200 osób na 200 slotów. Niestety musiałem odejść, a razem za mną 95% moich graczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podasz chociaż stronę czy mamy zgadywać?

Masz założone DG? - powinieneś skoro chcesz zarabiać na serwerze który notabene chcesz dostać za free.

Jakie profity oferujesz firmie która zaryzykuje i da wam serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Przemek i jestem przedstawicielem serwera MayCraft©.

Zacznę od tego, że jestem bardzo dobrze znaną osobą w internecie.

Raczej masz na imię Przemek a na nazwisko to nie wiem, nie znamy też jakichkolwiek innych twoich danych czy adresu serwera, itp.

Myślę, że Przemków w internecie jest cała masa a Ciebie nie znam. Twój e-mail też nie jest jakoś specjalnie popularny, jedynie znalazłem post http://www.mpcforum....80#entry4790224

 

W powyższym poście oczekiwałeś wynagrodzenia tylko materialnego a tutaj szukasz frajera, który da Ci coś za darmo w zamian nie otrzymując nic.

 

Twój numer GG trochę bardziej popularny np. http://good-games.pl...znych-znawce-c/

 

Jak jesteście takimi profesjonalistami to załóżcie firmę, pożyczcie kasę, weźcie kredyt i startujcie i zarabiajcie, a nie, przepraszam, mając 15 lat nie założy się firmy.

 

 

PS. Zamykam, bo za chwilę jeszcze większy flejm będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×