Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz Milek Wozniak

VPS pod TS3 min.200 slotów

Polecane posty

Witam.

 

Chciał bym się zapytać gdzie teraz najlepiej kupić VPS pod własnego TS3. Czego oczekuje to min. ilośc slotów bez problemów to 200. VPS nie musi być w PL, mogą być to Niemcy, Francja albo Wielka Brytania. System linux.

 

Jakie parametry Ram potrzebne są na 1 użytkownika Ts3 ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vipower.pl vps 1 ci wystarczy bez PROBLEMU... ts nie zużywa dużo zasobów.

Serwery są w PL lub jeśli chcesz to ta sama firma vipower.pl ma serwery w DE vihost.pl. Myślę ze będziesz zadowolony.

 

Jeśli chcesz mogę pomoc w konfiguracji i instalacji ts3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Co do konfiguracji to raczej dam rade, dawno to robiłem ale warto sobie przypomnieć. Znajomy mi napisał że przy 250 user'ach online zjada około 3/4TB. Więc w tej ofercie mam tylko 300GB miesięcznego transferu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewny, że aż tyle? Myślę, że spokojnie te 300Gb Ci styknie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlatego pytam Was :) Wiem to od znajomego. Szukam tylko najkorzystniejszy oferty dla mnie. Mam w planach mały projekt na temat Battlefield 3. Nie chcę pakować się w duże koszta na początku a później to samo będzie się opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3. Nie chcę pakować się w duże koszta na początku a później to samo będzie się opłacało.

Opłacało albo i nie pamiętaj że do świnki jak nie włożysz to i nie zarobisz samo z siebie nic ci nie przyjdzie .

A co do serwera to proponuję albo ann.pl albo webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Znajomy mi napisał że przy 250 user'ach online zjada około 3/4TB. Więc w tej ofercie mam tylko 300GB miesięcznego transferu.

Pozdrawiam.

Ładne bzdury ;)

3-4TB to chyba na pół roku zjada tyle ;) A tak naprawdę to przy 250os online około 400-500GB miesięcznie transferu wciągnie.

 

Ja od siebie polecam http://biznes-host.pl oraz http://webh.pl również http://vipower.pl w każdej z firm stawiałem serwer ts3 i naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh 512 slot to uciągnie najsłąbszy vps, ale tu chodzi o użytkowników online.. łącze i transfer. To już twoja sprawa jaki vps wybierzesz..

My ci poradziliśmy i napisaliśmy to co widzimy ze swoich obserwacji oraz prowadzenia własnego serewera ts3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP, czemu tak mało ?

 

Ja na 1Ghz,128MBramu (openvz) bez problemu 140-170 online...

z obciązeniem do 10-30%

 

200 ci utrzyma spokojnie,ale trafiku braknie :P min 400GB na 150+ online

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że to jest openvz i nic nie gwarantuje więc po co ryzykować stawiania dużego serwera na czymś małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×